4 Ağustos 2007 Cumartesi Günü Haberleri

4 Ağustos 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kiliste Sıcak Havalar Meyan Kolaya İlgiyi Artırdı
Kilis'te Sıcak Havalar Meyan Kolaya İlgiyi Artırdı
Kilis'te, 'Meyan Kola' Olarak Bilinen Meyan Şerbetine Havaların Isınmasıyla Birlikte İlgi Arttı.
Karaman'da Polis 7 Ayrı Hırsızlık Olayını Aydınlattı Karaman'da 7 Ayrı İşyerinde Meydana Gelen Hırsızlık Olayı Polisin Takibi Sonucu Aydınlatıldı.
Azdayav Belediyesi, İtfaiye Aracı Alabilmek İçin Kampanya Başlattı Kastamonu Azdayav Belediyesi, Yeni Bir İtfaiye Aracı Almaya Durumu Yetmeyince Kampanya Başlattı.
Sel Afetinin Yaraları Sarılıyor Erzurum'un Horasan İlçesinde Yaşanan Sel Afetinde, Kızının Çeyizini ve Beyaz Eşyalarını Kaybeden 8 Çocuk Annesi, Gözyaşlarına Boğuldu.
Cumhurbaşkanı Sezer, Yeni Hükümeti Kurma Görevini Erdoğan'a Pazartesi Günü Verecek ankara - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Pazartesi Günü Kabul Edecek. çan..
Eskişehir'de Bir Grup, DTP'li Milletvekillerine Destek İçin Basın Açıklaması Yaptı Eskişehir'de Bir Grup, Basın Açıklaması Yaparak DTP'li Milletvekillerine Destek Verdi.
Çorum'da 38 Bin Aileye 6 Milyon YTL Yardım Yapıldı Fakir ve Yoksul İnsanların Umut Kapısı Olan Çorum Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 38 Bin Aileye Toplam 6 Milyon YTL'lik Yard..
Yemin Töreninin Perde Arkasında Yaşananlar
Yemin Töreninin Perde Arkasında Yaşananlar
Kulislere Girmek İsteyen Ziyaretçilerle Görevli Memurlar Arasında Zaman Zaman Tartışmalar Yaşandı. Dinleyici Localarında, Çok Sayıda Türbanlı İzleyicinin Bulunması Dikkat Çekti. Ve Dahası...
Sanayi Bakanı Coşkun'dan "Sözlerim Farklı Yorumlandı" Açıklaması Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Dün (3 Ağustos 2007) Yaptığı Basın Toplantısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Yönelik ..
Nasa, Phoenix'i Fırlattı/ Uzay Aracı, 9 Ay Sonra Mars'a İnecek Washington - Nasa'nın Mars Yüzeyine Göndereceği Phoenix Uzay Aracı, Cape Canaveral Uzay Üssünden Başarılı Şekilde Fırlatıldı. kı..
Bursa karikatür yarışmasında gülen İtalyan sanatçı oldu
Bursa karikatür yarışmasında gülen İtalyan sanatçı oldu
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk defa Bursa'da gerçekleştirilen 1. Uluslararası Karikatür Bienali kapsamında düzenlenen 'Sudan sebepler, susuz gerçekler' başlıklı karikatür yarışması sonuçlandı....
MMO Gaziantep Şubesi aidatlarını düzenli ödeyen üyelerine ferdi kaza sigortası yaptırıyor Makine Mühendisleri Odası (MMO) Gaziantep Şubesi, zor ve riskli koşullarda hizmet eden üyelerine oda ..
Rusya'nın Akdeniz'e üs kurma isteği " sıcak denizlere inme hayali" olarak yorumlandı Rusya'nın Akdeniz'de bir askeri üs kurma teklifini gündeme getirmesi, bu ülkenin tarih boyunca sıcak de..
Bursaspor'dan, Burak Akdiş Açıklaması Bursaspor Teknik Asbaşkanı Ekrem Senal, Kulüple Yolları Ayrılan ve Vefasızlık Gördüğünü Söyleyen Burak Akdiş ile İlgili Açıklama Yaptı.
Su seviyesi çok düşük olduğu için yağlı direk üzerinde yürüme yarışması iptal edildi
Su seviyesi çok düşük olduğu için 'yağlı direk üzerinde yürüme' yarışması iptal edildi
Konya'nın Beyşehir ilçesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen geleneksel Beyşehir Kültür, Sanat ve Göl Festivalinde su seviyesinin çok düşük olması sebebiyle göl üzerindeki etkinlikleri zor yapılıyor.
Irak'taki patlamada yaralanan 7 kişi, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi Irak'ın Kerkük şehri İmam Kasım Mahallesi'nde 16 Temmuz 2007 tarihinde meydana gelen patlamada yar..
DSP, Meclis'de Seçimlerde yapılan 'güçbirliği' çerçevesinde CHP listelerinden seçilen ancak daha sonra istifa ederek DSP'ye üyelik başvurusunda bulunan 13 milletvekilinin üyelik başvurusu, DS..
DTPli gençlerden DTPli milletvekillerine destek eylemi
DTP'li gençlerden DTP'li milletvekillerine destek eylemi
Eskişehir'de Demokratik Toplum Partisi (DTP) üyesi bir grup, yeni dönemde meclise giren DTP'li milletvekillerine destek için bir araya geldi. Basın açıklaması düzenleyen grup; "DTP yalnız değildir" sloganları attı.
Beşiktaş Almanya'da Beşiktaş, Yarın Köln'de Fenerbahçe ile Oynayacağı Süper Kupa Maçı İçin Özel Bir Uçakla Almanya'ya Geldi.
Sürücü adaylarının direksiyon sınavına girdiği yolda kaza yapan bir araç hurdaya döndü Sürücü adaylarının trafiği yoğunlaştırması nedeniyle Doğukent Caddesi'nde meydana gelen trafik kazasında..
Galatasaray Camiası Cenazede Buluştu Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gökşen'in Geçen Hafta ABD'de Vefat Eden Babası Nurettin Gökşen, Bugün Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Kapusuz: Abdullah Gül, herhalde adaylığını devam ettirir AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Salih Kapusuz, Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda herkesin pusulasının demokrasi olması gerektiğin..
Türkiyenin İnanç Merkezleri haritasında Adıyamanın yer almaması tepkiye yol açtı
Türkiye'nin İnanç Merkezleri haritasında Adıyaman'ın yer almaması tepkiye yol açtı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan 'Türkiye'nin İnanç Merkezleri' haritasında Adıyaman'ın olmaması tepkiye yol açtı.
Ganalı Futbolcunun 2 Gün Aç Kalması Gençlerbirliği Oftaşsspor Genel Menajeri Tamer Özbay, Ganalı Futbolcu Osei Banahame'nin 2 Gün Aç Kalmasıyla İlgili Olarak Çıkan Haberlerin Gerçeği Yansıtma..
Blackseafor'un Komutası Türkiye'ye Geçiyor Karadeniz Deniz İş Birliği Görev Grubu'nun (Blackseafor), Komutası, Bir Yıl Süreyle Türkiye'ye Geçiyor
Fenerbahçe ve Beşiktaş Almanya'da Almanya'nın Köln Kentinde Oynanacak Olan Süper Kupa Finalinde Karşı Karşıya Gelecek Fenerbahçe ve Beşiktaş Takımları Almanya'ya Geldi.
Fenerbahçe Almanya'da Fenerbahçe, Yarın Köln'de Oynayacağı Süper Kupa Maçı İçin Özel Bir Uçakla Almanya'ya Geldi.
Kahramanmaraş Belediyesi 18. Karakucak Güreş Festivali Başladı Kahramanmaraş Belediyesi Tarafından Düzenlenen 18. Karakucak Güreş Festivali Başladı.
Tarsus'ta Trafik Kazası: 1 Ölü Mersin'in Tarsus İlçesinde Meydana Gelen Kazada Bir Çocuk Hayatını Kaybetti.
Ezilenlerin Sosyalist Platformu, Meclis'i Protesto Etti Ezilenlerin Sosyalist Platformu (Esp) Üyesi Bir Grup, Meclis'i Protesto Etti.
Denizde Boğulmalar Arttı Bartın'da, Bu Yıl Denizde Boğulma Olaylarında Geçen Yıla Oranla Artış Yaşanıyor. Son Olarak Karabük'ten Gelen Elif Akboğa, Denizde Kayboldu.
TBMM 23. Yasama Dönemi Açılışı
TBMM 23. Yasama Dönemi Açılışı
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 23. Dönem Açılışı Renkli Görüntülere Sahne Oldu. Yemin Etmek İçin TBMM'ye Gelen Vekilleri Bahçede Basın Ordusu Karşıladı.
Topçam Barajı Gün Sayıyor
Topçam Barajı Gün Sayıyor
Ordu'nun Mesudiye İlçesi Sınırlarından Geçen Melet Irmağı Üzerinde 1981 Yılında Japon Uzmanlar Tarafından Hazırlanan Rapor Doğrultusunda Enerji Üretilmesi Amacıyla İnşa Edilen Topçam Barajı Gün Sayıyor.
Çizginin Şampiyonu Agim Sulaj Büyükşehir Belediyesi Tarafından Türkiye'de İlk Defa Bursa'da Gerçekleştirilen 1. Uluslararası Karikatür Bienali Kapsamında Düzenlenen Karikatür Yarışmasını İtal..
10 Günde 11 Milyon Sattı
10 Günde 11 Milyon Sattı
Harry Potter'ın Yedinci ve Son Kitabı "Harry Potter ve Ölümcül Takdis", İlk 10 Gün İçinde 11.5 Milyon Kopya Sattı.
Devler Sonunu Getiremedi
Devler Sonunu Getiremedi
Mehmet Okur'un Katkısıyla Sırbistan Önünde Başarılı Bir Oyun Çıkaran A Milli Basketbol Takımımız, Ender'le Son Hücumu Değerlendiremeyince Yenilgiye Razı Oldu. 23 Sayı Üreten Darko Milicic, Millilerimizi Yıktı.
Kızına Sürpriz Yaptı! Ercan Saatçi, 8. Yaşına Giren Kızıyla Birlikte Yunuslarla Yüzdü ve Kızının Doğum Gününü Kutladı!Ercan Saatçi, 8. Yaşına Giren Kızıyla Birlikte Yunuslarla Yüzdü ve Kızının Doğum Gününü Kutladı!
Yemin Töreninde İlk Mesaj Kutuplaşmayalım
Yemin Töreninde İlk Mesaj 'Kutuplaşmayalım'
Meclis'i Açan Elekdağ, Erdoğan'ın Seçimin Hemen Sonrasındaki Mesajlarına Atıfta Bulundu ve İstikrar, Kutuplaşmama Çağrısı Yaptı.
TBMM'de 23'üncü Dönem Başladı/ Milletvekilleri Yemin Ederek İşbaşı Yapıyor Ankara - Milletvekilleri Bugün Saat 15.00'de Başlayan Törenle Yemin Ederek Göreve Başlıyorlar. meclis Genel Kurulu,..
Baykal, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi
Baykal, Milletvekilleriyle Bir Araya Geldi
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Anayasa Değişikliği Taleplerinin Arkasında, Kuvvetler Ayırımını Ortadan Kaldırmanın Yattığını Söyledi.
Kapusuz: "Gül, Adaylığını Devam Ettirir" AKP Grup Başkanvekili Salih Kapusuz, "Abdullah Gül, Herhalde Adaylığını Devam Ettirir" Dedi.
Ufuk Uras Kızılay'da Yemin Etti: "Ne Mutlu Solcuyum Diyene" İstanbul Bağımsız Milletvekili Ufuk Uras, Meclis'e Gelmeden Önce Kızılay'da "Ne Mutlu Solcuyum" Diyerek Yemin Etti.
Çinkom, çevre kirliliğine neden olduğu iddiasıyla sahte şikayetname hazırlayanlarlarıı mahkemeye veriyor Türkiye'nin ilk ve tek çinko üreten tesisi olan Çinkom, fabrika çevresindeki insanlar ..
Diyarbakır'daki paşaların görev süresi uzatıldı Bugün açıklanan YAŞ kararlarına göre, Diyarbakır'daki 7. Kolordu Komutanı Sarsılmaz ile 2. Taktik Hava Kuvvet Komutanı Balanlı'nın görev sürele..
Kapadokyada microlight turları başladı
Kapadokya'da microlight turları başladı
Kapadokya'da balon turları, at, cip ve deve safarilerinden sonra motorlu hava yelkeni uçuşları başladı.
Cezalı Koltuk Artık Serbest
Cezalı Koltuk Artık Serbest
Nevşehir'in Ürgüp İlçesinde Bir Koltuğa Verilen Ceza, Destan Haline Geldi. Dilden Dile Söylenerek, Nevşehir'in En Ücra kesimlerine Kadar Ulaştı.
Yazın sıcağından bunalanlar Zorkuna tava yemeye koşuyor
Yazın sıcağından bunalanlar Zorkun'a tava yemeye koşuyor
Hava sıcaklıklarının 40 dereceyi geçtiği Osmaniye'de nüfusu 80 binleri bulan Zorkun Yaylası'nda vatandaşlar en çok tava tüketiyor.
İlkokul Arkadaşları 35 Yıl Sonra Buluştu Ordu'nun Fatsa İlçesindeki Dumlupınar İlkokulu'nda 1968-1973 Yıllarında Okuyan Öğrencilerden Bir Grup, 35 Yıl Sonra İlk Defa Bir Araya Gelerek Nostalj..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10