31 Ağustos 2007 Cuma Günü Haberleri

31 Ağustos 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzonda Yangın
Trabzon'da Yangın
Trabzon'da Bir Binanın Çatı Katında Çıkan Yangın Maddi Hasara Yol Açarken, Yangını Söndürmeye Çalışan Bir İtfaiye Eri Dumandan Zehirlendi.
Selzedelerin Bağ-kur ve Skk Prim Borçları 6 Ay Ertelendi
Selzedelerin Bağ-kur ve Skk Prim Borçları 6 Ay Ertelendi
Samsun'da, 24 Ağustos'ta Meydana Gelen Sel Nedeniyle Çok Büyük Zarar Gören Esnafın Bağ-kur ve SSK Prim Borçları 6 Ay Ertelendi.
Seyrantepe İhalesi'nde Sona Yaklaşıldı (2) Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Tarafından Yenilenen Seyrantepe Arazisi İhalesinin Son Oturumunda, En İyi Teklifi Eren Talu Mimarlık-alke İnşaat Ortak Gi..
B1 Futbol Milli Takımı'nda Hedef Avrupa Şampiyonası B1 Futbol Milli Takımı'nın Hedefi, Eylül Ayı Sonunda Yunanistan'da Yapılacak Olan Avrupa Şampiyonası'nda Derece Elde Etmek. Burada İlk 2'ye..
Hazine, Eylül Ayında 4 İhale Düzenleyecek Hazine, Eylül Ayında 3'ü Tahvil, 1'i Referans Bono Olmak Üzere Toplam 4 İhale Düzenleyecek.
Deniz Harp Okulu'nda Diploma Töreni Deniz Harp Okulu Komutanlığı 234. Dönemi Mezunu Teğmenler, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de Katıldığı Törenle Diplomalarını Aldı. Aşırı Sıcağa Dayanamayan ..
60'ıncı Hükümet'in Programı Pazartesi Günü Tartışılacak Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Kurulan 60. Hükümetin Programı Üzerindeki Görüşmeler, 3 Eylül Pazartesi Günü Yapıl..
Bakan Babacan, Dışişleri'nde Yeni Görevine Başladı Ankara - Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Yeni Kabinedeki Görevine Başlamak Üzere Bugün İlk Kez Dışişleri Bakanlığına Geldi. ..
GAP Spor Şenliklerine Kars'tan 4 branşta sporcu katılacak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 6- 9 Eylül tarihleri arasında Gaziantep'te yapılacak GAP Spor Şenlikleri'ne Kars'ı temsilen a..
Sakaryasporlu Suat Usta Çaykur Rizesporda...
Sakaryasporlu Suat Usta Çaykur Rizespor'da...
Çaykur Rizespor, Sakaryasporlu Suat Usta ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Yeloğlu, Hatayspor'dan ümitsiz değil Antakya Belediye Başkanı Mehmet Yeloğlu, Hatayspor'un sezona kötü başlamasına rağmen durumunun çok ümitsiz olmadığını belirtti.
Erdemlide yapılan Karakucak Güreşlerinde Sezgin başpehlivan oldu
Erdemli'de yapılan Karakucak Güreşleri'nde Sezgin başpehlivan oldu
Mersin'in Erdemli ilçecisinde belediye tarafından düzenlenen 21. Geleneksel 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Hacıalanı Karakucak Güreş Şenliği yapıldı.
Yurt Başvurularının Sonuçları Belli Oldu Ankara - Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (Yurtkur), 2007-2008 Öğretim Döneminde Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na Girerek, Bir Yüksek Öğre..
İspanyol Tenor Carreras, Konser için KKTC'de Lefkoşa - Dünyaca Ünlü İspanyol Tenor Jose Carreras, Konser Vermek Üzere KKTC'ye Geldi. kktc'de Bu Yıl 5'incisi Yapılan "Uluslararası Kuzey Kıbrı..
Antalyada Trafik Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı
Antalya'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 2 Yaralı
Antalya'nın Akseki İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında, 3 Kişi Öldü, 2 Kişi de Yaralandı.
Fed Başkanı Bernanke: Gerektiği Anda Harekete Geçmeye Hazırız Jackson Hole - ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Ben Bernanke, Tutsat Kredi Sektöründeki Sıkıntıdan Kaynaklanan Mali Çalkantının E..
Gazipaşa Havaalanı'nın 25 Yıllık İşletmesini Tav Aldı Ankara - Antalya Gazipaşa Havaalanı'nın 25 Yıllığına Kiraya Verilmesi Suretiyle İşletilmesine İlişkin İhaleyi, Karının Yüzde 65'ini Devle..
Balık Avlama Sezonu Açıldı İstanbul - "2007-2008 Balık Avlama Sezonu" Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ile Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Tarafından Törenle Açıldı. kumkapı Balık Hali'..
GS Başkanı Özhan Canaydın: "Seyrantepe ihalesiyle kimseye ayrıcalık tanınmıyor" (2) Galatasaray (GS) Başkanı Özhan Canaydın, devletin Seyrantepe Spor Kompleksi'nin ihalesinden büyük bir gelir..
Seyrantepe ihalesinde en yüksek teklifi Eren Talu-Arke ortak girişimi verdi (3) Ali Sami Yen Stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak olan spor kompleksine ilişkin ihalenin 2. oturumunda en yü..
Hükümet Programına Muhalefetten Tepkiler
Hükümet Programına Muhalefetten Tepkiler
Başbakan Erdoğan Tarafından TBMM'ye Sunulan 60. Hükümet Programı, Muhalefet Partilerini Tatmin Etmedi. Muhalefet Temsilcileri, Yaptıkları Değerlendirmelerde Programı Beğenmediklerini İfade Etti.
Sayısal, Aynı Kuponu Oynayan Karı -Kocaya Çıktı! Sayısal Loto'da Büyük İkramiye Birbirinden Habersiz Aynı Kuponu Yatıran Kadıköylü Bir Çifte Çıktı..
seyrantepe için En İyi Teklif eren ve Alke Grubu'ndan Seyrantepe İhalesi 234 Milyon 567 Bin 890 YTL Bedelle Erentalu ? Alke Ortaklığının Oldu
Genel Kurul'da Sezer Tartışması Bağımsız Milletvekili Kamer Genç?in, Görev Süresini Tamamlayan Cumhur-Başkanı Sezer?e Teşekkür için Gündem Dışı Konuşma İstem..
Erdoğan: Bağımsız Yargı, Adaletin Ön Şartı
Erdoğan: Bağımsız Yargı, Adaletin Ön Şartı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 60. Hükümetin Programını TBMM'ye Sunarken Yaptığı Konuşmada, Bağımsız ve Tarafsız Yargının, Adaleti Sağlamanın Ön Şartı Olduğunu Söyledi.
Erdoğan: SSK İşveren Payı İndirilecek
Erdoğan: SSK İşveren Payı İndirilecek
Başbakan Erdoğan 'Önümüzdeki Dönemde SSK İşveren Prim Oranı, 2008 Yılında Beş Puan ile Başlamak Üzere Kademeli Olarak İndirilecektir. Şirket Kurma ve Kapatma ile İlgili Maliyetler Düşürülecektir' Dedi
Erdoğan: Terör Üslerine İzin Vermeyeceğiz
Erdoğan: Terör Üslerine İzin Vermeyeceğiz
Başbakan Erdoğan, Irak'ta İstikrarsızlıktan Beslenen Terör Tehdidine Karşı Her Türlü Önlemi En Etkin Bir Şekilde Aldıklarını ve Alacaklarını Vurguladı.
Başbakan 60. Hükümet Programını TBMMye Sundu
Başbakan 60. Hükümet Programını TBMM'ye Sundu
Başbakan Erdoğan, Irak'taki İstikrarsızlıktan Beslenen Terör Tehdidine Karşı Her Türlü Tedbiri Etkin Bir Şekilde Alacaklarını Belirtti.
Erbakan, Gülü Ziyaret Etmeyi Düşünmediğini Açıkladı
Erbakan, Gül'ü Ziyaret Etmeyi Düşünmediğini Açıkladı
Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, Tatilini Geçirdiği Balıkesir'in Edremit İlçesinde Yaptığı Açıklamada, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunmayacağını Söyledi.
60.hükümetin Enleri 60. Hükümetteki Bakanların Özgeçmişleri İlginç Sonuçlar Ortaya Çıkardı.
Milasta Sümer Ezgü Coşkusu
Milas'ta Sümer Ezgü Coşkusu
Muğla'nın Milas İlçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı Nedeniyle Düzenlenen Bir Etkinlikte Halk Müziği Sanatçısı Sümer Ezgü Sahne Aldı.
Dışişleri Bakanlığı'ndan "Kayıp ABD Silahları" ile İlgili Açıklama Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Levent Bilman, Kayıp ABD Silahları ile İlgili Bilgilerin Düzenli Olarak ABD Makamlarıyla Paylaşı..
Manavgatlılar 15 yıl sonra Liman Başkanlığı hayaline kavuştu
Manavgatlılar 15 yıl sonra Liman Başkanlığı hayaline kavuştu
Manavgatlılar, 15 yıl sonra Liman Başkanlığı hayaline kavuştu.ıÜü Manavgat Irmağı'ndaki botçu ve tekneciler vize işlemleri için Antalya'ya gitmek için zahmet etmeyecek.
Dilovasında 7 ineğin ölmesi beldede şarbon paniğine neden oldu
Dilovası'nda 7 ineğin ölmesi beldede şarbon paniğine neden oldu
Kocaeli'nin Gebze ilçesine bağlı Dilovası beldesinde, hayvancılıkla uğraşan bir kişinin beslediği 7 inek, henüz tam olarak tespit edilemeyen bir hastalık yüzünden öldü. Hayvan sahibinin ellerinde şarbon hastalığı...
İşini Sağlama Aldı! Ünlü Oyuncu Tamer Karadağlı Yeni Yayın Döneminde 'Fedai' Olacak. Karadağlı Rolü İçin Başbakan Korumasından Ders AlıyorÜnlü Oyuncu Tamer Karadağlı Yeni Yayın Döneminde 'Fedai' Olacak. Karadağlı Rolü İçin Başbakan Korumasından Ders Alıyor
Van Belediyesi Poşetleme Sistemini Genişletti
Van Belediyesi Poşetleme Sistemini Genişletti
Van Belediye Başkanlığı Tarafından 3 Yıl Önce Başlatılan Poşetleme Sisteminin Genişletilerek, Bazı Mahalle ve Sokakların Poşetli Çöp Toplama Sistemi Kapsamına Alındığı Bildirildi.
Zonguldak'ta 4 Günde 98 Kişi Evlendi Zonguldak Merkez ve İlçelerde 4 Günde 98 Kişi Evlendi.
Maliyeden Tasarruf Genelgesi Maliye Bakanlığı Harcamalarda Tasarrufu Sağlamak Amacıyla Bir Genelge Yayımladı.
Irak'ta ABD Kongre Heyetini Taşıyan Uçağa Ateş Irak'ta Bir Amerikan Kongre Heyetini Taşıyan Askeri Uçağa Ateş Açıldığı Bildirildi.
Seyrantepe'de En İyi Teklif Eren Talu-alke'den Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Tarafından Ali Sami Yen Stadyumu Yerine Seyrantepe'de Kurulacak Spor Kompleksi İçin Yapılan İhalenin Bugün Yapılan So..
Talabani, Orgeneral Büyükanıt'a Meydan Okudu Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt Kendisine Terörist Demişse, Bunu Yanıtlayacağını Söyledi.
Ocak-temmuz Döneminde İhracat 58,4 Milyar Dolar Oldu Türkiye'nin Bu Yılın Ocak-temmuz Dönemindeki İhracatı, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 24,3 Artarak 58 Milyar 413 Milyon Dolar, İthal..
Hazine 7,8 Milyar YTL Tutarında Borçlanma Öngörüyor Hazine, Eylül Ayında İç Piyasaya Yapacağı 12,7 Milyar YTL'lik Ödemeye Karşılık, 7,8 Milyar YTL Tutarında Borçlanma Öngörüyor.
Başkentte Maganda Dehşeti Başkentte Bir Kişi, Bir Mağazanın Satış Görevlileri ile Tartıştıktan Sonra Rastgele Ateş Ederek 1 Kişinin Yaralanmasına Neden Oldu.
El Fetih Yandaşları Hamaslı Cami İmamlarını Protesto Etti Hamas'ın Tenfiziyye Kuvvetleri Gazze'de El Fetih Yandaşlarının Hamaslı Cami İmamlarını Protesto Etmek Üzere Düzenlediği Gösteriyi Dağ..
CHP Zonguldak İl Başkan Vekilliğine Avukat Osman Yayla Getiriliyor Zonguldak'ta Mevcut CHP İl Yönetiminden 8 Kişinin İstifa Etmesiyle Başkan Vekilliği Düşen Nurettin Yıldırım'ın Yerine Av. Os..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10