30 Ağustos 2007 Perşembe Günü Haberleri

30 Ağustos 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gül'ün İstemediği bakan Kim? Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Kabinede Hangi Bakanın Olmasını İstemedi ?
Yeni Kabinedeki Sürprizler, Dengeler Ruşen Çakır, Yeni Kabineyi Analiz Ediyor: Sürprizler, Yeni Bakanların Erdoğan?la İlişkisi, Mgk?da Temsil Edilen Bakanlıklardaki Hassasiyet, Parti Yönetimi..
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları
30 Ağustos Zaferi'nin 85. Yılı Tüm Yurtta Olduğu Gibi Ordu'nun Ünye İlçesinde Coşkuyla Kutlandı. Törene CHP'den Katılım Olmaması Dikkat Çekti.
Dağ Başında Yaşam Mücadelesi Muş'ta Yaşadıkları Beldeyi Kan Davası Yüzünden Terk Eden Yaşlı Çift, 15 Yıldır Dağ Başında Yaptıkları Evde Tek Başlarına Yaşıyor.
Çürük Zemin Üzerindeki Yerleşim Alanları Boşaltılsın Önerisi Malatya'daki Çürük Zemin Üzerinde Bulunan Yerleşim Alanlarının Deprem Riski Nedeniyle Boşaltılması Gerektiği Bildirildi.
Batman'da Trafik Kazası: 1'i Ağır 13 Yaralı Batman'ın Gercüş İlçesinde Meydana Gelen Kazada, 1'i Ağır Olmak Üzere Toplam 13 Kişi Yaralandı.
Konyaspor'un Yeni Transferi Yarın Konya'ya Geliyor Konyaspor'un Beklenen Yabancı Forvet Transferi Yarın Konya'ya Geliyor.
Dogünsifed'den Yeni Hükümete Kutlama Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (Dogunsifed) Başkanı Şeyhmus Akbaş, Kurulan Yeni Hükümetten Bölgedeki Sorunlar İçin Acil Çöz..
30 Ağustos Zafer Bayramı, Sivasta da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı, Sivas'ta da törenle kutlandı
30 Ağustos Zaferi'nin 85. yıldönümü bütün yurtta olduğu gibi Sivas'ta da kutlandı. Hükümet Meydanı'nda düzenlenen törenlerde, askerlerin yaptığı gösteriler nefes kesti.
Kör nokta Mimarsinan Kavşağı'na 3 katlı köprülü kavşak yapılacak Karayolları'nın kör nokta olarak gösterdiği ve halk arasında ölüm yolu olarak adlandırılan Kayseri-Malatya karayolu yol ayrımı..
30 Ağustos Zafer Bayramı, Erzincanda da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı, Erzincan'da da törenle kutlandı
Erzincan'da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri Erzincan'da Belediye Sarayı önünde bulunan Atatürk anıtına çelenklerin sunulması ile başladı. Vali Vekili Kubilay Ant, 3.Ordu Komutanı Orgeneral Saldıray Berk,...
İDOdan tatilcilere geri dönüş uyarısı
İDO'dan tatilcilere geri dönüş uyarısı
ıÜüİstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO), okulların açılmasına kısa bir süre kala tatilcilerin geri dönüşe geçmesi ve Ramazan ayının da yaklaşıyor olması nedeniyle Bandırma ve Bursa deniz otobüsü güzergahlarında yoğunluk...
30 Ağustos Zafer Bayramı, Horasanda da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı, Horasan'da da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Horasan'da vatandaşların katılımıyla kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Siirtte de törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Siirt'te de törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Siirt'te törenle kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı, Alanyada da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı, Alanya'da da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Antalya'nın Alanya ilçesinde törenle kutlandı. Hükümet Meydanı'ndaki Atatürk anıtına çelenk sunulmasıyla başlayan kutlamalar, gün boyu süren etkinliklerle sona erdi.
30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde resmi geçit töreni yapıldı 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde resmi geçit töreni yapıldı..
Genelkurmay Başkanlığı: "Siirt bölgesinde terör örgütlerine yönelik operasyon sürüyor" Genelkurmay Başkanlığı, Siirt'te eylem hazırlığı içerisinde oldukları tespit edilen, PKK/KONGRA-GEL terö..
30 Ağustos Zafer Bayramı Ağrıda da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Ağrı'da da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı, bütün yurtta olduğu gibi Ağrı'da da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Diyarbakırda da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Diyarbakır'da da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 85. yıldönümü Diyarbakır'da törenle ile kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Oltuda törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Oltu'da törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Oltu'da coşkuyla kutlandı. Atatürk Anıtına çelenk koyularak başlanan törende saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'nın okunmasından sonra Kaymakam Ö.Lütfi Yaran, Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, T. Kur....
30 Ağustos Zafer Bayramı, tüm yurtta kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı, tüm yurtta kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, Aydın'da da törenlerle kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Başkalede de törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Başkale'de de törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Van'ın Başkale ilçesinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Adıyamanlı gazeteci ebru sergisi açtı
Adıyamanlı gazeteci ebru sergisi açtı
Adıyamanlı gazeteci Ferhat Yılboğa, ikinci kişisel sergisini açtı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Nevşehirde de törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Nevşehir'de de törenle kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Nevşehir'de törenle kutlandı. İlk tören Nevşehir Valiliği önünde düzenlendi. Burada Nevşehir Valisi M. Asım Hacımustafaoğlu, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Esat Mahmut Apaydın,...
Cinsel Tabulara Karşıyım Geçmişte Rol Aldığı Filmleri Savunan Poyrazoğlu, 'Utanmıyorum, ve Pişman Değilim Cinsel Tabulara Karşı Oynadım' Dedi..Geçmişte Rol Aldığı Filmleri Savunan Poyrazoğlu, 'Utanmıyorum, ve Pişman Değilim Cinsel Tabulara Karşı Oynadım' Dedi..
30 Ağustos Zafer Bayramı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 85. Yıldönümü, Mustafa Kemal Atatürk'ün Büyük Taarruz'u Yönettiği Kütahya'nın Dumlupınar İlçesi ile Altıntaş İlçesine Bağlı Zafertepe Çal..
Bir Evlatlık Daha Alıyor Madonna, İkinci Evlatlık Çocuğunu da Malawi'den Alıyor.Madonna, İkinci Evlatlık Çocuğunu da Malawi'den Alıyor.
87 Yaşındaki Vatandaş, Atatürkün Hediyesiyle Kutlamalara Katıldı
87 Yaşındaki Vatandaş, Atatürk'ün Hediyesiyle Kutlamalara Katıldı
Erzurum'da 87 Yaşındaki Muhlis Kerimoğulları, Çocukluğunda Atatürk'ün Kendisine Hediye Ettiği Türk Bayrağını Alarak 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamalarına Katıldı.
TMSF, Demirel'e Ait 9 Şirkete Yeniden El Koydu TMSF, Danıştay"ın Kararının Ardından Şirketleri Demirel Grubuna Devretti Ardından Yeni Gerekçelerle Yeniden El Koydu. Fon El Koymaya Gerekçe Ola..
'Banka Satışı Varsa Akbank İlgilenir' Akbank Murahhas Üyesi Suzan Sabancı Dinçer, Türkiye"de Herhangi Bir Bankanın Satımı, El Değiştirmesi Söz Konusu Olduğu Zaman Akbank"ın Bu Konuyla İlgilen..
Turkcell Uçakta da Konuşturacak Turkcell İsviçre Merkezli Onair ile İmzalanan Uluslararası Dolaşım (Roaming) Anlaşması Çerçevesinde Türkiye"de İlk Kez Abonelerine Havada de Cep Telefonu ile K..
3g Olursa, Kaliteli Turist Daha Fazla Gelir Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, "Eğer 3g Hizmeti Veriliyor Olsaydı Türkiye"ye Daha Fazla Kaliteli Turist Gelebilirdi" Dedi. Turkcell Genel Müd..
Tahılda Kuraklık Kaybı % 13 Oldu Meyve Ucuz Kurtardı Bu Yıl Buğdayda Rekolte Kaybı Yüzde 11.7 Öngörülürken Tahılda Kayıp Yüzde 12.8"lere Çıkıyor. Sebzede İse Kayıp Yüzde 2.9. Tahminler Meyve ..
Zaman 'Yaşlı Kurdu' Haklı Çıkarıyor Fed"in Yayımladığı Tutanaklarda Piyasalarda Yaşanan Durumun Kötüleşme İhtimalinin Olduğu Belirtildi. Uzmanlar Eski Fed Başkanı Greenspan"in Şubat Ayında Ya..
ABD Yıktı, Avrupalılar Borsalara Umut Oldu! ABD Borsalarındaki Sürpriz Düşüşle Şok Olan Piyasalar Avrupa Borsalarındaki Toparlanmayla Yükselişe Geçti. İMKB-100. 48 Bini Aştı, Dolar 1.33 YTL"y..
Hükümet ve Memur Anlaşamadı Top Şimdi Uzlaşma Kurulu'nda Memur Maaşlarına Yapılacak Zam Konusunda Hükümet ile Memur Sendikaları Anlaşamaya Varamadı. Sendikaların Uzlaştırma Kurulu"na Başvurma..
Ekonominin Patronu Nazım Ekren Türkiye Ekonomisinin Yönetim Kadrosu, 60"ıncı Hükümet Döneminde 6 Taze Kanla Desteklendi. Ekonomiden Sorumlu Koordinatör AK Parti"nin "Ekonomi Mimarı" Olarak Bi..
Dünyanın Bütün Dövmeleri Rusya'da Dövme Boyaları, Stüdyolar, Resimler, Modeller ve Birbirinden İlginç Figürlerle Kaplı Vücutlar...
Düzcenin Alabalığı Kendine Yetiyor
Düzce'nin Alabalığı Kendine Yetiyor
Düzce Alabalık Üreticileri Derneği Başkanı Ahmet Baykurt, İlde Bulunan Alabalık Üretim Tesislerinin Kapasitesinin Düzce'ye Yettiğini, Kapasite Arttırımı İçin Ek Külfet Gerektiğini Söyledi.
Demirleki Yakan İfade
Demirlek'i Yakan İfade
Olaylı Karşılaşmanın Hakemi Bülent Demirlek'in, Temsilcilere "Sahaya Dönersem, Sivaslı 6 Oyuncuyu Atmak Zorundayım. Yeterli Güvenlik Önlemi Alındı. Ama O Oyuncuları Atarsam da Bu Kez Ortalık Karışır" Dediği Belirtildi.
Yeşil Sahada Bir Ölüm Daha
Yeşil Sahada Bir Ölüm Daha
İsrail İkinci Ligi Takımlarından Hapoel Beerşeba'da Oynayan Zambiyalı Futbolcu Chaswe Nsofwa, Antrenman Sırasında Öldü.
Necati İmzaya Gidiyor
Necati İmzaya Gidiyor
Kadro Dışı Bırakılan Necati Ateş, Hertha Berlin ile Sözleşme İmzalamak Üzere.
Kasayı Doldurdular
Kasayı Doldurdular
Şampiyonlar Ligi Temsilcilerimiz "Ayak Bastı" Parası Olarak Kasasına İlk Etapta 5.4 Milyon Euro Koyacak. Grup Maçlarında İse Her Galibiyet İçin 600 Bin, Her Beraberlik İçin de 300 Bin Euro Kazanacak.
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi Ceyhan Belediye ve Ceyhan Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Sözlü, Bu Yıl İyi Bir Takım Kurduklarını Belirterek, "İnşallah Bu Takım Çok Başarılı Olacak" D..
UEFA: Fenerbahçe Umutları Yıktı
UEFA: Fenerbahçe Umutları Yıktı
Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Dün Akşam Oynanan ve Fenerbahçe'nin 2-0 Üstünlüğüyle Biten Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu Rövanş Maçının Ardından Resmi İnternet Sitesinde Maçla İlgili Bir Haber Yoruma Yer...
Muhtemel Rakiplerimiz
Muhtemel Rakiplerimiz
Avrupa Şampiyonlar Ligi Grup Maçlarının Kura Çekimi Bugün Monako'da Yapılacak. Grimaldi Forum Binasında Gerçekleştirilecek Kura Çekimi Tsi 19.00'da Başlayacak.
Nonda Tamam
Nonda Tamam
Yabancı Forvet İçin İnce Eleyip Sık Dokuyan Galatasaray'ın, Roma'nın Kongolu Golcüsü Shabani Nonda ile Her Konuda Anlaştığı İddia Edildi.
ABliler Sıralamada Türkiyeyi Başa Çıkardı
AB'liler Sıralamada Türkiye'yi Başa Çıkardı
Eurobarometre Tarafından Yapılan Kapsamlı Bir Araştırmanın Sonuçlarına Göre, AB'liler, 'Yakın Gelecekte AB'ye Üye Olacak Ülkeler' Sıralamasında Türkiye'yi Başa Çıkardı.
Afganistanda Roket Saldırısında 8 Sivil Öldü
Afganistan'da Roket Saldırısında 8 Sivil Öldü
Afganistan'ın Doğusundaki Kunar Vilayetinde, Bir Eve Düzenlenen Roket Saldırısında 8 Sivil Öldü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10