28 Ağustos 2007 Salı Günü Haberleri

28 Ağustos 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM Başkanı Toptan, Gül'e Mazbatasını Sundu TBMM Başkanı Köksal Toptan, 11.cumhurbaşkanı Seçilen Abdullah Gül'e Mazbatasını Sundu.
Sabaha Kadar Açık! 'Lale' ile 'Lale Devri' Bakırköy'de Yeni Açılan Şubesiyle Devam Ediyor!'Lale' ile 'Lale Devri' Bakırköy'de Yeni Açılan Şubesiyle Devam Ediyor!
'Shake It Up' Bu Albümde Kenan Doğulu' Nun Büyük Beğeni Toplayan Buçuklu Albüm SerisiKenan Doğulu' Nun Büyük Beğeni Toplayan Buçuklu Albüm Serisi
Arabasını Durdurup Sigara İsteyen Şahıs Tarafından Bıçaklandı Bursa'da Bir Kişi Otomobilini Durdurup Kendisinden Sigara ve Cep Telefonu İsteyen Şahıs Tarafından Bıçaklandı.
Düğün Yemeği Zehir Oldu Bursa'nın Karacabey İlçesinde Bir Düğün Yemeğinde Yedikleri Tavuktan Zehirlenen 41 Kişi Hastaneye Kaldırıldı.
Gençlerin Tercihi Rıhanna Gençlerin Şov Dünyasının En İyilerini Belirlediği Teen Choıce Awards'ta Bu Yılın Yıldızı Rıhanna Oldu.Gençlerin Şov Dünyasının En İyilerini Belirlediği Teen Choıce Awards'ta Bu Yılın Yıldızı Rıhanna Oldu.
Çaylak Kral Tyson Gay
Çaylak Kral Tyson Gay
100 Metre Yarışını, Dünya Rekortmeni Jamaikalı Asafa Powell'ı Gölgede Bırakan ABD'li Tyson Gay, 99.85'lik Derecesi ile Kazandı.
Üniversiteden Atılan Öğretmenlere Destek İran'da Reform Yanlıları ile Tutucu Yönetim Arasındaki Mücadele, Üniversitelerde de Kendisini Göstermeye Başladı.
Cumhurbaşkanı Seçimi Yabancı Ajanslarda Flaş Haber Uluslararası Ajanslar, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı Seçilmesini Flaş Haber Olarak Duyurdu.
F.bahçede Serdar Şoku
F.bahçe'de Serdar Şoku
Sivasspor Maçında Sakatlanarak Oyundan Çıkan Milli Kalecinin Dün Çekilen Son Detaylı Mr'ında Sağ Diz Ön Çapraz Bağlarında Kısmi Bir Yırtık Bulunduğu Açıklandı.
Yağış İstanbulun Barajlarına Faydalı Oldu
Yağış İstanbul'un Barajlarına Faydalı Oldu
İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım, İstanbul'un Kuzey İlçelerinde Daha Yoğun Olarak Görülen Yağışların, Baraj Havzalarında Yoğunlaşmasından Ötürü Oldukça Faydalı Olduğunu Söyledi.
Gül Mazbatasını Aldı TBMM Başkanı Köksal Toptan, Cumhurbaşkanlığına Seçilen Abdullah Gül'e Mazbatasını Verdi.
Başkale'de 2 Terörist Ölü Ele Geçirildi Van'ın Başkale İlçesinde Düzenlenen Operasyonda 2 Terörist Ölü Olarak Ele Geçirildi.
Dolar 1,3270 YTL, Avro 1,8090 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3270 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8090 YTL Oldu.
İMKB, Gevşek Seyir İzledi: 47751 / Dolar ve Faiz Dünün Üzerinde İstanbul ? Borsada Bugün, Satış Ağırlıklı Sıkışık Seyir Etkili Oldu. Sabah 48 Bin Direncini Test Eden Endeks, İkinci Yarıda 474..
Yılmaz: Yemin Törenine Katılmama Doğru Değil
Yılmaz: Yemin Törenine Katılmama Doğru Değil
Rize Bağımsız Milletvekili Mesut Yılmaz, Cumhurbaşkanının Meşru Olarak Seçildiğini İfade Ederek, 'Ortada Bir Meşruiyet Sorunu Olmadığına Göre, Yemin Törenine Katılmama Doğru Değildir' Dedi.
Dominant Eşe Sadizm Cezası !
Dominant Eşe Sadizm Cezası !
Kocasını "Yola Getirmek" İçin Akıl Almaz Yöntemler Uygulayan Kadın Cezalandırıldı.
CHP'li Milletvekilleri 3. Turda da Oylamaya Katılmadı CHP, Cumhurbaşkanı Seçiminin 3. Turuna da Katılmadı.
Toptan, Gül'e Mazbatasını Verdi TBMM Başkanı Köksal Toptan, Cumhurbaşkanlığına Seçilen Abdullah Gül'e Mazbatasını Verdi.
Galatasaray Cafe Crown Hüseyin Beşok ile Anlaştı Galatasaray Cafe Crown, Polonya'nın Prokom Trefl Sopot Takımında Forma Giyen Milli Basketbolcu Hüseyin Beşok'u Transfer Etti.
Cumhurbaşkanlığı Seçimi Piyasaları Etkilemedi
Cumhurbaşkanlığı Seçimi Piyasaları Etkilemedi
Cumhurbaşkanlığı Seçim Süreci ve Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı Seçilmesi Piyasalar Üzerinde Herhangi Bir Etkiye Neden Olmadı.
CHP: Gülü AKP Dışında Kimse İçine Sindiremedi
CHP: Gül'ü AKP Dışında Kimse İçine Sindiremedi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı Seçilmesini Sadece AKP'lilerin İçine Sindirdiğini İleri Sürdü.
Kardeş Gül: Ağabeyim Herkesi Kucaklayacaktır 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Kardeşi Macit Gül, Ağabeyinin Kesinlikle Ayrımcılık Yapmayacağını, Herkesi Kucaklayacağını Söyledi.
Gül Mazbatasını Aldı
Gül Mazbatasını Aldı
TBMM Başkanı Köksal Toptan, 11. Cumhurbaşkanı Seçilen Abdullah Gül'e Mazbatasını Sundu.
Toys "R" Us: Ce İşareti Oyuncaklarımızın Güvenlik Koşullarına Sahip Olduğunu Gösterir İstanbul - Toys "R" Us, Oyuncaklarında Bulunan Ce İşaretinin Avrupa Birliği'nin Teknik Mevzuat Uyumu Çerç..
Honda Civic Hybrid, Vcd Tarafından "En Çevreci Araç" Seçildi İstanbul - Honda Civic Hybrid'in, Almanya'nın Taşımacılık ve Çevre Kuruluşu Verkehrsclub Deutchland (Vcd) Tarafından Yapılan Çevre..
Vob, Günü 576.4 Milyon YTL İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 576 Milyon 370 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da Toplam 7 Bin 1..
CHP'li Anadol: Sanal Anayasa Tartışmaları Anlamsız Ankara - CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, "Sanal Anayasa" Tartışmalarının Ülkeye Zarar Vereceğini ve Ortaya İyi Bir Anayasa Çıkmasını Eng..
Sağlam: "Avantajı Unutup Oynayacağız" Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Fc Zürih ile Oynayacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu Rövanşında, İlk Maçtaki Avantajlı Skoru Un..
Köşk, Gül ve Erdoğanı Ayıramayacak
Köşk, Gül ve Erdoğan'ı Ayıramayacak
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül ile Açılışlara ve Toplantılara Birlikte Gideceğiz' Dedi.
Erdoğan: 'Yarın Kabineyi Sunmayı Düşünüyorum' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Eğer Sayın Cumhurbaşkanımızdan Randevu Alabilirsem, Kabineyi Yarın Sunmayı Düşünüyorum' Dedi.
Kuril Adalarında 5,5 Büyüklüğünde Deprem Rusya'nın Kuril Adalarında, Richter Ölçeğine Göre 5,5 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldiği Bildirildi.
Bush'un Texaslı yoldaşları tek tek eve döndü ABD Başkanı George Bush'un Texas'taki Valilik döneminden Beyaz Saray'a taşıdığı yol arkadaşlarının nerdeyse tamamı değişik skandallar sonucu istif..
Amerika şişmanlamaya devam ediyor Amerika'da yapılan bir araştırma, ülkedeki şişmanlık oranının artmaya devam ettiğini ortaya çıkardı. "Trust for America's Health" adlı organizasyon tarafında..
Ege Denizi'nde Orta Şiddette Deprem Ege Denizi?nde Orta Şiddette Bir Deprem Meydana Geldi.
TBMM Başkanı Toptan, Dışişleri Konutu'nda TBMM Başkanı Köksal Toptan, cumhurbaşkanlığı mazbatasını 11.Cumhurbaşkanı seçilen Abdullah Gül'e vermek üzere Dışişleri Konut'a geldi.
11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kutlamalar...(1) Kayseri Milletvekili Abdullah Gül'ün 11. Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından kurum ve kuruluşlar tebrik açıklamaları yaptı.
Abdullah Gülün 11. Cumhurbaşkanı seçilmesi Mardinde de sevinçle karşılandı
Abdullah Gül'ün 11. Cumhurbaşkanı seçilmesi Mardin'de de sevinçle karşılandı
Kayseri Milletvekili Abdullah Gül'ün 11.Cumhurbaşkanı seçilmesi Mardin'de de sevinçle karşılandı.
İzmire kriz yönetim merkezi kuruluyor
İzmir'e kriz yönetim merkezi kuruluyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehirde yaşanabilecek her türlü krizde komuta merkezi olarak devreye girecek bir kriz yönetim merkezi kuruyor. Merkez sadece sel, deprem, heyelan, yangın gibi âfetler veya kimyasal ve...
Abdullah Gül'ün 11. Cumhurbaşkanı seçilmesi Şanlıurfa'da da sevinçle karşılandı Abdullah Gül'ün 11. Cumhurbaşkanı olarak seçilmesi Şanlıurfa'da da sevinçle karşılandı.
Yeğenin başarısını gül lokumu dağıtarak kutladı
Yeğenin başarısını 'gül lokumu' dağıtarak kutladı
AK Parti'nin adayı Abdullah Gül'ün TBMM'de yapılan oylamanın üçüncü turunda cumhurbaşkanı seçilmesi akrabaları tarafından da sevinçle karşılandı. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül,...
Diyarbakırlılardan Gül'e tam destek: "Cumhurbaşkanlığına yakışır" Türkiye Cumhuriyeti'nin 11. Cumhurbaşkanlığı'na, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı, AK Parti Kayseri Milletvekili Abd..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10