24 Ağustos 2007 Cuma Günü Haberleri

24 Ağustos 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kırım-kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı ile İlgili Broşür ve Afiş Dağıtıldı Elazığ Çevre ve Orman Müdürlüğü, Kırım-kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı ile İlgili Olarak Broşür ve Afiş Hazırlattı.
Pfizer Türkiye’de Ar-Ge’ye yılda 4.5 milyon dolar yatırıyor Pfizer, Türkiye'deki çalışmalarına 50 yıl önce bugün (24 Ağustos 1957) başladı. 1957'den beri Türkiye'de faaliyet gösteren Pfizer, ..
Hatay Valiliği, kütlü pamuk hasadında ürünün kirlenmemesi için uyardı Hatay Valiliği, kütlü pamuk hasadında ürünün kirlenmesinin önlenmesi için toplanması, taşınması, muhafazası ve depolanmas..
Afgan Çiftçi Heyeti Malatya'dan Ayrıldı Meyvecilik Araştırma Enstitüsü'nde "Kayısı Yetiştiriciliği" ile İlgili Eğitim Almak Amacıyla Malatya'ya Gelen Afgan Heyeti, Malatya'dan Ayrıldı.
Aşırı sağcı NPD: "Alman ile yabancı çocuklarının okulları ayrılsın" Almanya'daki aşırı sağcı Alman Nasyonalist Partisi (NPD), "Almanların ve yabancıların ayrı okullarda öğretim görmeleri" tal..
Gaziantep polisi, 4 saatte 79 araca 7 bin 577 YTL ceza kesti Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, 4 saatlik genel uygulamada, 79 araca 7 bin 577 YTL para cezası kesti. 314 kişinin sorgulandığı çalışm..
Çinli Mgler Yola Çıkıyor
Çinli Mg'ler Yola Çıkıyor
Zor Durumdaki Mg Rover Markasını 2005 Yılında Satın Alan Nanjing Automobile Corporation, Çin'de Ürettirdiği Araçları Önümüzdeki Ay Satışa Çıkartacak.
Bitliste Kuran kurslarına yoğun ilgi
Bitlis'te Kur'an kurslarına yoğun ilgi
Yaz Kur'an kurslarına Bitlis'te çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Kursa devam eden öğrencilerden Miraç Migiz, "Hocalarımız bize çok yakın ilgi gösteriyor. Geçen yıl gelmiştim yarım kalan dersimi bu sene tamamlayıp Kur'an-ı...
ÖDP Milletvekili Uras: "Meclis'e alışamadım" Özgürlük ve Dayanışma Partisi(ÖDP) İstanbul Milletvekili Ufuk Uras, Meclis'e ve Ankara'ya bir türlü alışamadığını söyledi.
Kuşadası Şehir Çöplüğü'nde yangın çıktı Aydın'ın Kuşadası ilçesi şehir çöplüğünde, metan gazı sıkışması sonucu yangın çıktı. Yangının şiddetli rüzgâr sebebiyle çevredeki yerleşim birimleriyle..
Isparta'da elektrik kesintisi Isparta'da yıllık bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 14 köyde elektrik kesintisi yapılacak.
DYP 1. Olağan Kongresi toplanıyor Doğru Yol Partisi(DYP)'nin 1. Olağan Kongresi, 25 Ağustos Cumartesi günü toplanıyor.
Yurda Kaçak Mazot Geçirmeye Çalıştığı Öne Sürülen 3 Kişi Yakalandı Kilis'te, Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Mazot Geçirmeye Çalıştığı Öne Sürülen 3 Kişi Yakalandı.
Malatya'da 610 Gram Kubar Esrar Ele Geçirildi Malatya'da 610 Gram Esrarla Yakalanan Zanlı Gözaltına Alındı.
Ayakkabı İzinden Yakalanan Hırsızlar Tutuklandı Konya'da, Bir İmamın Yatsı Namazı İçin Evden Çıktığında 18 Bin 900 Eurosunu Çalan ve Ayakkabı İzinden Yola Çıkan Polis Tarafından Yakalanan İki..
Trafik Canavarı Torba'ya Demir Attı Muğla'nın Bodrum İlçesinde Dün Gece Torba Kavşağı'nda 4 Kişinin Yaralandığı Trafik Kazasının Üzerinden 24 Saat Geçmeden Aynı Yerde Meydana Gelen Bir Başka..
Dünya Gündemi - Öne Çıkanlar 17:30 ERBİL - İran, Kuzey Irak'ı bombalamaya devam ediyor
Didimde Telekom Çalışanlarından Vizite Eylemi
Didim'de Telekom Çalışanları'ndan Vizite Eylemi
Toplu Sözleşme Görüşmelerinden Sonuç Alamayan Haber-iş Sendikası Didim Şubesi Üyeleri, Vizite Eylemi Yaptı. Sendika Üyelerinin Eylemi Nedeniyle Aydın'ın Turistik İlçesi Didim'de Öğleden Sonra İşler Durdu. Kurumda Sadece...
Almanya Başbakanı Merkel: "Devlet olarak aşırı sağdan sorumluyuz" Almanya Başbakanı Angela Merkel, Mügeln'de Almanlar tarafından yabancılara yönelik şiddet eylemlerinin aşırı sağcılıkla ilgil..
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi, öğrencileri vurdu Vatandaşlık ve Nüfus İl Müdürlüğü, TÜİK'ten devraldığı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'ni çalıştıramadığı için adres değişikliği yapanla..
Evinde yalnız yaşayan yaşlı adamı 22 yerinden bıçaklayarak öldürdüler
Evinde yalnız yaşayan yaşlı adamı 22 yerinden bıçaklayarak öldürdüler
Antalya'da yaşlı bir kişi, evinin önünde bıçaklanarak öldürülmüş vaziyette bulundu.
Yaz Kuran Kursları Sona Erdi
Yaz Kuran Kursları Sona Erdi
Sivas'ın Suşehri İlçesi, Belde ve Köylerinde Bu Yılki Yaz Tatilinde Açılan Kuran Kurslarının Tamamlandığı ve Kurslara Bin 26 Öğrencinin Katıldığı Bildirildi.
Melikgazi Belediyesi siyah naylon poşetlerin kullanımını yasaklıyor Kayseri Melikgazi Belediyesi geri dönüşümden yapılmış siyah renkli naylon poşetlerin kullanımının yasaklanması için çalışma..
Abdullah Gül: Salıyı Bekleyin
Abdullah Gül: Salıyı Bekleyin
11. Cumhurbaşkanı adayı Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, 'Salı'yı bekleyin' dedi.
Alkol ile başlayan muhabbet, yaralama ile sonuçlandı Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde çıkan tartışmada iki kişi ağır yaralandı. Edinilen bilgiye göre, polis memuru Ali Okur, arkadaşları Must..
Şişli Belediye Başkanı Sarıgül'ün yaptıracağı Esentepe Camii'nin temeli atıldı Masrafları Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve yakın arkadaşları tarafından karşılanan Esentepe Camii'nin..
Adıyamanda Köydes İhaleleri Başladı
Adıyaman'da Köydes İhaleleri Başladı
Başbakanlık Tarafından Suyu ve Köyü Olmayan Köy Kalmayacak Parolasıyla 2005 Yılında Hayata Geçirilen ve İçişleri Bakanlığı Bünyesinde Yürütülen Köydes Projelerinin İhaleleri Yapılmaya Başlandı.
DSP'nin cumhurbaşkanı adayı İçli: "Oy veren milletvekiline teşekkür ediyorum" DSP'nin cumhurbaşkanı adayı Tayfun İçli, 2. turda oyunu 13'ten 14'e yükseltti. İçli, "Hangi sayın milletvekili oy..
Zatürre teşhisiyle hastaneye kaldırılan Erdal İnönü, bir haftaya kadar taburcu edilecek Eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri eski Bakanı Profesör Doktor Erdal İnönü, yüksek ateş nedeniyle Me..
Kayseri'de Trafik Kazası: 1 Ölü 3 Yaralı Kayseri'de Bir Otomobilin Kamyona Arkadan Çarpması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 3 Kişi de Yaralandı.
Adapazarı'nda taksi şoförü gasp edildi Adapazarı'nda taksi şoförü, müşteri olarak aldığı iki kişi tarafından gasp edildi.
AK Parti Ordu Milletvekili Fatsa: "3 arkadaşımız özüründen dolayı oylamaya katılmadı" AK Parti Ordu Milletvekili ve eski grup başkan vekili Eyüp Fatsa, 3 AK Partili vekilin özürü nedeniyle oy..
Egenin Geleneksel Boğa ve Deve Güreşleri İçin Yaptırımlar Getirildi
Ege'nin Geleneksel Boğa ve Deve Güreşleri İçin Yaptırımlar Getirildi
Ege Bölgesinin Geleneksel Eğlenceleri Arasında Yer Alan Boğa ve Deve Güreşlerine Sınırlama Getirildi. Bugün Toplanan İl Hayvan Hakları Koruma Kurulu, Bundan Sonra Boğa ve Deve Güreşlerinin Yapılması İçin Organizatörlerin...
Kayseri'de Trafik Kazaları: 4 Yaralı Kayseri'de Meydana Gelen 4 Ayrı Trafik Kazasında 1'i Ağır 4 Kişi Yaralandı.
Carrefoursa'nın Migros Teklifinde, Bakkalın Payı Baz Alınacak mı? "Carrefour Migros"u Alırsa, Rekabet İhlali Oluşur Mu?" Sorusunun Cevabı Türkiye Perakende Pazarı Tanımına, Bakkalların Dahil ..
'Geçmişteki Sorunları TMSF Üzerinden Çözmeye Kalkma' TMSF Başkanı Ertürk, Çukurova Grubu ile Üç Ana Noktada Sorunları Çözemediklerini Belirterek, "Karamehmet Geçmişin Bütün Hukuksal İhtilafla..
İzaydaş Dolup Taştı, Sanayici Elindeki Atıkla Baş Başa Kaldı Türkiye"nin Tek Atık Bertarafı Kuruluşu Olan İzaydaş Dolunca, 4 İldeki Sanayici Elinde Atıkla Kaldı. Yakma, Depolama Gibi Yöntemle..
Faiz İndirimine İnananlar Piyasaları Ayağa Kaldırdı Piyasalarda Fed"in 18 Eylül"de Faizi İndireceği Yönündeki Beklentiler Bahislere Konu Oldu. Yatırımcı Buna İnandıkça Asya"dan Gelen Yükseliş..
Merkez Bankası: "Bütçe Harcamaları Enflasyon Düşüşünü Engelliyor" Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Kamu Harcamalarının Enflasyon Düşüşünü Engellediği Uyarısında Bulunarak, "Faiz Dışı Bü..
"Helal Ürün" Standardı Geliyor Dış Ticaret Müsteşarlığı, Malezya Tarafından 2004 Yılında Hazırlanan ve Batı Ülkelerine Doğru Yayılan "Helal Ürün" Standardı Uygulamasındaki Gelişmeleri Takip E..
İnternetten Faizsiz Kredi Merkezi ABD"nin San Francisco Kentinde Bulunan Kiva.org, İnternet Üzerinden Mikrofinans Yoluyla, Tüm Dünyadan Binlerce Küçük Esnafı Destekliyor. Matt-Jessica Flanner..
Borsa %1.19 Düştü Borsa Günü Yüzde 1.19 Düşüşle 46 Bin 823 Puandan Tamamlandı
Bakanlar, Memur Maaş Zammını Görüştü Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Devlet Bakanı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Hükümetin Memur Maaş Zamlarıyla İlgili T..
Dolar 1,3270 YTL, Avro 1,8070 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3270 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8070 YTL Oldu.
30 Ağustos Zafer Bayramı Hazırlıkları 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 85. Yıldönümü Kutlamaları Münasebetiyle, Pazar Günü Atletizm Yarışması Düzenleneceği ve Bazı Önemli Yol ve Kavşakların Bir S..
Çermik Devlet Hastanesi'nin Büyük Başarısı Çermik Devlet Hastanesi'nde Açılan Ameliyathane Sayesinde Artık Hastalar Ameliyat İçin Diyarbakır'a Sevk Edilmeyecek.
Sayitoğlu: Fatih Konusunda Çalışmamız Yok Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Rusya'nın Zenit Petersburg Takımında Forma Giyen Milli Oyuncu Fatih Tekke'yi Bonservisiyle Transfer Etm..
Gül: Biraz Daha Bekleyeceksiniz 11. Cumhurbaşkanı Adayı, AK Parti Kayseri Milletvekili Abdullah Gül, 2. Turdaki Oylama Sonucunu Değerlendirirken, 'Biraz Daha Bekleyeceksiniz' Dedi.
Kültür ve Fikir Adamı Lütfi İkiz Vefat Etti
Kültür ve Fikir Adamı Lütfi İkiz Vefat Etti
Konya Bölge Yazma Eserler Kütüphanesi Kurucu Müdürü Kültür ve Fikir Adamı Lütfi İkiz Vefat Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10