23 Ağustos 2007 Perşembe Günü Haberleri

23 Ağustos 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suç Koklayan Burunlar Mersin'in Tarsus İlçesi ve Çevresinde Burun Yapıları Nedeniyle "Çatalburun" Olarak Bilinen Endemik Av Köpekleri İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü'nün Gö..
Otokar'da Ödül Töreni Adapazarı'nın Arifiye Beldesindeki Otokar Fabrikası'nda Düzenlenen Törende, Fabrikada 10, 20 ve 25 Yılını Dolduran Personel ile Farklı Proje ve Yarışmalarda Başarı Elde ..
Bankaların Kredi Hacmi, Bir Haftada 1.07 Milyar YTL Arttı Bankacılık Sistemi Kredi Hacmi Katılım Bankaları Hariç, 3-10 Ağustos Arasında 1 Milyar 74.6 Milyon YTL Arttı.
Bankaların Toplam Döviz Mevduat Hesapları 757 Milyon Dolar Azaldı Bankalardaki Toplam Döviz Mevduat Hesapları, 3-10 Ağustos Arasında 757 Milyon Dolar Azalarak 108 Milyar 517 Milyon Dolar Oldu..
Merkez Bankası M2 Para Arzı 383.5 Milyar YTL Azaldı Merkez Bankası'nın M2 Para Arzı 10 Ağustos İtibariyle Bir Önceki Haftaya Göre 383 Milyon 491 Bin YTL Düşüş Gösterdi.
Bankalardaki Toplam Mevduat 180 Milyon YTL Azaldı Bankalardaki Toplam Mevduat, Bir Haftada 180 Milyon YTL Azalarak 10 Ağustos İtibariyle 307 Milyar 457,3 Milyar YTL Oldu.
Şekerbank'tan Konut Kredisi Faizlerinde İndirim İstanbul - Şekerbank Konut Kredisi Faizlerini İndirdi. Banka, 360 Ay Vadeli Konut Kredisi Faizlerini Yüzde 1.53'ten 1.39'a Çekti. bankad..
Hırsızlar Güvenlik Kamerasına Yakalandı
Hırsızlar Güvenlik Kamerasına Yakalandı
Samsun'da, Hırsızlık Yapmak İçin Levye ile Açtıkları İş Yerinin Kapısından İçeri Giren 3 Hırsızdan 2'si, Alarm Çalması Üzerine Panik İçinde Kaçarken Güvenlik Kamerasına Yakalandı.
Karacabey'de İşçileri Taşıyan Traktör Devrildi: 5 Yaralı Bursa'nın Karacabey İlçesinde, İşçileri Taşıyan Traktör Devrilirken, 5 Kişi de Yaralandı.
Kredi Stoku 200 Milyar YTL'ye Yükseldi Bankaların Yurtiçi Kredileri 10 Ağustos İtibariyle 896 Milyon 440 Bin YTL Artarak, 200 Milyar 398.5 Milyon YTL'ye Yükseldi.
Doğru Yol Partisi Atağa Geçti
'Doğru Yol Partisi' Atağa Geçti
Demokrat Parti'nin Kurulmasıyla Kendisi Fesheden Ancak Bir Grup Partili Tarafından Tekrar Kurulan Doğru Yol Partisi'ne 150 Kişi Üye Oldu.
Memur-sen Taleplerinde Revizyona Gitti Hükümetin, Konfederasyon Taleplerinin Karşılığı 5.3 Milyar YTL ile 10.6 Milyar YTL Arasında Olduğunu Açıklaması Üzerine Memur-sen Taleplerinde Revizyona..
Deniz Kuvvetleri'ne Yeni Tip Karakol Botu/ Dearsan Üretecek, Türk Loydu Sertifikalandıracak Ankara - Deniz Kuvvetleri Komutanlığının İhtiyacı için 16 Adet Yeni Tip Karakol Botunun Üretilmesi ..
5 Çocuk Annesi Kadın Kayıplara Karıştı
5 Çocuk Annesi Kadın Kayıplara Karıştı
Mersin'de Kocasının 4 Yıl Önce Boşanma Davası Açtığı Bir Kadın, Çocukları Gösterilmeyince Psikolojik Bunalıma Girdi. Bunalıma Giren Kadın Tedavi Olmak İçin Gittiği Hastanede Kayıplara Karıştı. Genç Kadının Ailesi,...
İşten Çıkarılmasına Sebep Olan Arkadaşını Yaraladı Bursa'nın Karacabey İlçesinde Bir Kişi, İşten Çıkarılmasına Sebep Olmakla Suçladığı Arkadaşını Kurusıkı Tabancayla Yaraladı.
Antalya'da Şüpheli Bavul Paniği Antalya'da, Tarihi Saat Kulesi Önünde Unutulan Şüpheli Bavul Paniğe Neden Oldu.
Mideden Çıkan Cisimler, Doktorları Bile Şaşırtıyor Hastanelere Mide ve Bağırsak Rahatsızlıkları Nedeniyle Giden Bazı Hastaların Midesinden Başta Çivi Olmak Üzere Demir Kelepçe, Toplu İğne, Bo..
Kadın Bombacı Hakim Karşısına Çıktı Taksim Meydanı'na Bomba Koyan ve Canlı Bomba Olduğu Öne Sürülen "Derya Mizgin" Kod İsimli Aslı D. ile Yardım ve Yataklık Ettiği İddia Edilen N.k.'nın Yargı..
Mucize Bebeğe Belçika'dan İlik Geldi Zonguldak'ta Oturan ve 6 Aylıkken Getirildiği Ankara'daki Hacettepe Üniversite Hastanesi'nde 'Ağır Kombine İmmün Yetmezliği' Teşhisi Konulan Gökay Özgümüş..
Çanakkale'de Fuhuş Operasyonu Çanakkale'de, Fuhşa Aracılık Ettikleri İddia Edilen 3 Kişi ile Fuhuş Yaptıkları İddia Edilen 3'ü Yabancı Uyruklu 5 Kadın Gözaltına Alındı.
Sezerden İnce Başörtüsü Ayarı
Sezer'den İnce 'Başörtüsü Ayarı'
Köşk Adayı Abdullah Gül, Seçilmesi Halinde Aynı Gün TBMM'de Yemin Ederek, Çankaya Köşkü'ndeki Koltuğuna Oturacak. Cumhurbaşkanı Sezer, Gül'ün Başörtülü Eşiyle Karşılaşmamak İçin İnce Ayar Yaptı.
Kocatepe, Zafer Haftası'nda "Soğuk" Olacak Afyonkarahisar Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, Kocatepe'de Zafer Haftası Boyunca Gece Hava Sıcaklığının 13-17 Derece Olacağını Bildirdi.
El Kaide Militanları 15 Kadın ve Çocuğu Kaçırdı Irak'ta İki Köye Baskın Düzenleyen ve Sünni Arap Militanlarla Çatışmaya Giren El Kaide Üyelerinin, 15 Kadın ve Çocuğu Kaçırdığı Bildirildi.
İstanbul'da Terör Örgütü Operasyonu: 7 Gözaltı Büyükçekmece'de İett Otobüslerine Motolofkokteyli ile Saldırı Hazırlığında Oldukları Öne Sürülen Terör Örgütü Üyesi 7 Kişi Yakalandı.
Memur-Sen Talebini Revize Etti
Memur-Sen Talebini Revize Etti
Memur-sen Genel Başkanı Ahmet Aksu, Toplu Görüşmelerde Mali ve Sosyal Haklar ile İlgili Taleplerini Revize Ettiklerini Belirterek, 'Talebimizin Toplam Maliyeti, 7 Milyar YTL' Dedi.
Memur-sen 10.6 Milyar YTL'lik Teklifini 7 Milyar YTL'ye Çekti Memur-sen, Daha Önce Hükümete Sunduğu 10.6 Milyar YTL'lik Zam Teklifini Sürpriz Bir Kararla 7 Milyar YTL'ye Çekti.
9 Aylık Bebeğin Böbreğinde Santimlik Taşlar Çıktı Adıyamanlı Yürük Ailesinin 9 Aylık Bebekleri Okan'ın Böbreğinde Ortaya Çıkan ve Büyüklükleri Santimetreye Ulaşan Taşlar Doktorları Bile Şaşır..
Son Haftalığını Aldıktan Sonra Kayıplara Karıştı Denizli'de, Bir Çay Ocağında Çalışan 13 Yaşındaki Muhammet Erbir Adlı Çocuk, Son Haftalığını Aldıktan Sonra Ortadan Kayboldu.
Adana'da Hava Sıcaklığı 44 Derece Adana'da Hava Sıcaklığının 44 Dereceye Kadar Yükselmesi Vatandaşları Bunalttı.
Hamilelik Ona Yaramamış! Podyumlara Veda Eden Selin Toktay'ın Hamile Olduktan Sonra İlginç Korkuları Ortaya Çıktığı İddia Ediliyor.Podyumlara Veda Eden Selin Toktay'ın Hamile Olduktan Sonra İlginç Korkuları Ortaya Çıktığı İddia Ediliyor.
Evlenmek İçin Başbakan'dan 30 Bin YTL İstedi Sağır ve Dilsiz Ekrem Kaya, Erdoğan'a Mektup Yazdı. Kaya, Başbakan Erdoğan'dan 5 Bin YTL'si Başlık Parası Olmak Üzere Toplam 30 Bin YTL İstedi.
Yahudi Lobisi Türkiyeyi Sırtından Vurdu
Yahudi Lobisi Türkiye'yi Sırtından Vurdu
Bugüne Kadar Ermenilerin Sözde Soykırım Yalanını Desteklemeyen ve Türkiye Yanlısı Bir Politika İzleyen Yahudi Lobisi Ağız Değiştirdi ve Türkiye'yi Sırtından Vurdu. Gül, Bu Duruma Resmi Tepki Gösterdi.
Rumlara Ralli ile Cevap
Rumlara Ralli ile Cevap
KKTC'de Yat Rallisi Düzenleyen Denizciler Dipkarpaz Bölgesi Açıklarındaki Kuzey ve Yine KKTC'nin Güneydogusu'ndaki Petrol Sahalarından Geçecek.
'Daha Zor Günler Yaklaşıyor' İso Başkanı Küçük, Uluslararası Likidite Bolluğunun Sona Ermesi Halinde Gelecek Dönemde Türkiye"yi Daha Zor Günler Beklediğinin Konuşulmaya Başlandığını Söyledi. ..
Küçük Sanayici Gelir Artış Hızında Büyükleri Solladı Türkiye"nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu, 2006 Yılında Yüzde12.4"le Satış Gelirleri Artış Hızı Bakımından En Büyük 500"e Yetişti. Küçü..
Dört Dev Banka Fed'e Destek Çıktı Para Borç Verme Faizlerinde İndirime Giden Amerikan Merkez Bankası, Dört Dev Banka Citigroup, Jp Morgan Chase, Bank Of America ve Wachovia"ya 500"er Milyon D..
"Dağıtım Ağıyla Pc'de İlk Üçe Rahat Girebiliriz" "Bilgisayarda İlk Üç Sıraya Hakkâri"ye Kadar Ulaşan Dağıtım Gücümüzle Ulaşacağız" Diyen Arçelik Genel Müdür Yardımcısı Şirzat Subaşı Bilgisaya..
Tav, 'Geleceği' İnşa Edecek Tav İnşaat, Libya"daki Trablus Havalimanı İhalesini Çokuluslu Konsorsiyumla Birlikte 24 Ayda 3 Milyar Dolarlık Yatırımla İnşa Edecek. Havalimanı Modern Tasarımı il..
'İstihdam 5 Yılın Omurgası Olmalı' Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, "İstidam Artırıcı Yatırımlar Reformlara Bağlı. Bu Gerçekleşirse 5 Bin Dolarlık Kişi Başına Gelir 5 Yıl..
Borsa ve Dövizde Ne Olacak? Dış Piyasalarda Kredi Piyasası Çalkantısının Geçmiş Olabileceği Umutlarının Giderek Artmasının Etkisiyle Gelen Yükselişin İMKB"ye de Yansıması Bekleniyor. Londra"d..
'Doğan ya da Yabancı Ortağı Sabah İhalesine Giremez!' Doğan Grubu"nun Sabah-Atv Satış İhalesine Giremeyeceğini Belirten TMSF Başkanı Ertürk; Kanal 1, Bir Bölgesel Tv, İki Radyo, Sefaköy Stüdy..
Toplu Görüşmelerin 4. Turu Başladı Hükümet ile Memur Sendikaları Arasındaki Toplu Görüşmelerin 4. Turu Başladı. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin Başkanlığındaki Toplantıy..
Karıma En Son ?sus? Dediğimi Hatırlıyorum Eşini ve Kızı Selen?i Öldürdüğü İddiasıyla Yargılanan Hasır Restoran?ın Ortağı Tokol Olay Anını Anlattı
Dehşetin Fotoğrafı 1000 Kişi Yol Ortasında Kırbaçlanan Adamı İzlemek için Toplandı!
Bankalardaki Mevduat 303.5 Milyar YTL'ye Düştü Bankalardaki Toplam YTL ve Döviz Mevduatları 10 Ağustos İtibariyle 94 Milyon 24 Bin YTL Azalarak, 303 Milyar 505 Milyon YTL'ye Geriledi.
"Barışarock Festivali Yarın Başlıyor 5. "Barışarock Festivali, İstanbul Sarıyer Mehmet Akif Ersoy Parkı'nda Yarın Başlayacak. Yerli ve Yabancı 62 Grubun Katılacağı Festival, Kesintisiz Devam ..
İran Ordusunun Sınırı Geçerek Kuzey Irak'a Girdiği İddia Edildi Terör Örgütü PKK'ya Bağlı Pejak'ın Kamplarını Bir Süredir Bombalayan İran'ın, Kuzey Irak Sınırını Geçerek Kandil Dağı'nı Bombal..
Papadopulos-talat Görüşmesi Rum Basınında Rum Basını, Rum Yönetimi Başkanı Tasos Papadopulos ile KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat Arasında 5 Eylül Tarihinde Gerçekleşecek Yüz Yüze Görüşmen..
9 Yaşındaki Matematik Dahisi Üniversiteli Oldu Hong Kong'ta 9 Yaşındaki Matematik Dahisi Üniversiteye Kabul Edildi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10