22 Ağustos 2007 Çarşamba Günü Haberleri

22 Ağustos 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP Lideri Baykal: "Gül'e Destek Veren İkinci Cumhuriyetçiler Bile Tedirgin" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Abdullah Gül'ün Adaylığına Destek Veren Bazı "İkinci Cumhuriyetçilerin" Türkiye'ni..
Sezer'den "367 Açıklaması" Cumhurbaşkanlığı, 367 Konusunda Yaşanan Tartışmalara İlişkin Yazılı Bir Açıklama Yaparak Bu Konudaki Haberleri Yalanladı.
Denizbank ve Intercıty'den Kobi'lere Banka Finansmanıyla Araç Kiralama Olanağı Denizbank, Intercity Rent A Car ile İşbirliğinde Hayata Geçirdiği Yepyeni Ürünü "Hazır Filo" Aracılığıyla Kobi'l..
Balıkesir'de Camiden Hırsızlık Balıkesir'de Bir Camiden Para Çalındı.
Baykal: MHP'nin Attığı İp Gül'ü Kuyudan Çıkarmak İçinmiş Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, MHP'nin Cumhurbaşkanlığı Seçimi İlk Tur Oylamasına Katılması ile İlgili Yorumunda "Meydanlard..
Vergi Borcundan Dolayı Bağlanan Araç Çalındı Balıkesir'in Erdek İlçesinde, Vergi Borcundan Dolayı El Konulan Araç Çalındı.
Mısır'da Kurbağa Bebek Doğdu Mısır'ın Luxor Kentinde Bir Hastanede Doğan Çocuk Görenleri Hayrete Düşürdü. Kurbağa Şeklinde Olduğu İddia Edilen Bebek, Doğduktan 2 Saat Sonra Öldü.
Alman Dresdner Bank, İran ile İlişkileri Kesmeye Hazırlanıyor Alman Dresdner Bank'ın İran ile Ticari İlişkileri Kesmeye Hazırlandığı Bildirildi.
Cumhurbaşkanlığı'ndan 367 Açıklaması Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Görüşmesi Sırasında 'Cumhurbaşkanı Seçimi İçin Toplantı Yeter Sayısı Olarak 367 Mill..
Fil Hastası Kadının İlacı İçin Dışişleri Bakanlığı Devreye Giriyor
Fil Hastası Kadının İlacı İçin Dışişleri Bakanlığı Devreye Giriyor
Malatya'da Fil Hastalığına Yakalanan Bir Kadının 8 Aydan Beri Ulaşamadığı İlacı İçin Dışişleri Bakanlığı'nın Devreye Girdiği Açıklandı.
Başbakanlık'tan 'Bekir Coşkun' Açıklaması Başbakanlık, Gazeteci-yazar Bekir Coşkun'un 'Benim Cumhurbaşkanım Değil' Sözü Üzerine Başbakan Erdoğan'ın Yaptığı Açıklamalarla İlgili Olarak, "Sayın..
Denizbank ve Intercity'den Şirketlere "Araç ve Filo Kiralama" Finansmanı İstanbul - Denizbank ve Intercity Yaptığı İşbirliği ile Tek ya da Filo Bazında Araç İhtiyaçlarını Karşılamak İsteyen K..
Şanlıurfada Yılın İlk Pamuğu 2 YTLden Satıldı
Şanlıurfa'da Yılın İlk Pamuğu 2 YTL'den Satıldı
Şanlıurfa'da Yılın İlk Pamuğu, Hasadının Yapılmasının Ardından Ticaret Borsası'nda Satıldı.
Tariş'in Arsasıyla İlgili Tartışmalar Bitmiyor Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Sahil Bandı Üzerindeki 10 Dönümlük Tariş Arsasıyla İlgili Tartışmalar Bitmiyor. Yüzde 73'ünün Yabancı Bir Konsorsiyu..
Salihli Devlet Hastanesine 7.5 ayda 417 bin kişi başvurdu
Salihli Devlet Hastanesi'ne 7.5 ayda 417 bin kişi başvurdu
Bölge hastanesi konumunda olan ve Salihli dahil üzere sekiz ilçeye sağlık hizmeti veren Salihli Devlet Hastanesi'ne, son 7.5 aylık dönemde 417 bin kişinin tedavi olmak için başvurduğu açıklandı.
Nilüferde trafolar çiçek açtı
Nilüfer'de trafolar çiçek açtı
Nilüfer Belediyesi, kent estetiği adına özgün bir çalışmaya imza atıyor. Nilüfer Yerel Gündem 21 işbirliği ile yürütülen çalışmada Nilüfer'deki elektrik trafoları çeşitli yöntemlerle boyanarak son derece şık ve estetik...
Başbakan Erdoğan, 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın ölüm yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kurtuluş Savaşı'nın galibiyetle neticelenmesinde önemli katkılarda bu..
'Erdoğan'ın Sözleri Kişiselleştirildi' Başbakanlık Sözcüsü Akif Beki, Yaptığı Yazılı Açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın 'Gül Benim Cumhurbaşkanım Değil Diyenler Vatandaşlıktan Çıksın' Sözlerini..
Düzeltme- "Tüketici Güveni Azaldı (1) " Başlıklı Haberlerimizi Düzelterek Yeniden Yayınlıyoruz. Anka
Oyakbank'tan Gesob Üyelerine Nakit ve Gayri Nakdi Kredi Gaziantep - Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Gesob), Oyakbank ile Kredi Protokolu İmzaladı. gesob Merkezinde Düzenlenen..
Altınbaş: Göztepe Spor'un 5 Büyükten Biri Unvanıyla Taçlandırılmasına Talip Olduk İstanbul - Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, Göztepe Spor'un İyi Yönetilmesine, Göztepe'..
Bekir Coşkun da Erdoğanı Arabistana Göndermiş!
Bekir Coşkun da Erdoğan'ı Arabistan'a Göndermiş!
Medyada Başlayan 'Ya Sev ya Terket' Tartışmasına Başbakanlıktan Açıklama Geldi. Ancak, Bekir Coşkun'un Daha Önceki Bir Yazısında Başbakan'ı 'Deve ile Arabistan'a Gönderdiği Ortaya Çıktı.
Kütahya'da Hırsızlık Operasyonu Kütahya'da Kasa Hırsızlığı Yaptığı İleri Sürülen 5 Şahıs Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Feribot Kaptanı Savcılığa İfade Verdi Sarayburnu İskelesi'nde Meydana Gelen Feribot Kazasının Ardından Kaptan Işık Koşal, Sultanahmet'te Bulunan İstanbul Adliyesi'ne Gelerek İfade Verdi. Koşa..
Sanal Scarlett Johanson Büyüledi Scarlett Johanson'un Bilgisayar Ortamında Yapılan Resmine İnanamayacaksınız... Video
Tuba Ünsal Oyun Oynadı Ozan Sevindik ile Aşk Yaşayan Tuba Ünsal, Gazetecilere Yakalanmamak İçin İlginç Bir Yol Denedi.Ozan Sevindik ile Aşk Yaşayan Tuba Ünsal, Gazetecilere Yakalanmamak İçin İlginç Bir Yol Denedi.
Türkler, Almanya'da Yeni Göç Yasası'nın Onaylanması Tepkili Almanya'daki Türk Göçmen Örgütlerinin ve Türk Toplumu Temsilcilerinin Sert Eleştirilerine Rağmen Federal Meclis'te Kabul Edilen Göç..
DTPden Hayrünnisa Güle Türban Desteği
DTP'den Hayrünnisa Gül'e Türban Desteği
Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Abdullah Gül'e Oy Vermeyen Demokratik Toplum Partisi (DTP), Eşi Hayrünnisa Gül'e Başörtüsü ile İlgili Destek Verdi.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.ş.'den Yapılan Yazılı Açıklamada, Bakırköy, Sarıyer ve Sefaköy İşletme Müdürlükleri Bölgelerinde Yapılacak Bakım-onarım Çalışmaları ..
Aşırı Sıcaklar Varisli Hastaları Hastanelik Ediyor Aşırı Sıcaklar Sebebiyle Denizli Devlet Hastanesi'ne Günde 40 Varis Hastasının Başvurduğu Açıklandı.
Caretta Odyssey Öldü Türk-yunan Dostluğunun Simgesi Haline Gelen Deniz Kaplumbağası Odyssey Ölü Bulundu.
Afyonkarahisar'da "Kurtuluş" Provası Afyonkarahisar'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 85. Yıldönümü Nedeniyle 27 Ağustos Tarihinde Gerçekleştirilecek Etkinlik Öncesi Prova Yapıldı.
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3400 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8080 YTL Oldu.
BM, Coşkun-Erdoğan Polemiğinde Sinirlendi
BM, Coşkun-Erdoğan Polemiğinde Sinirlendi
Erdoğan ile Bekir Coşkun Arasında Yaşanan Tartışmaya, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği de Karıştı.
Sony Erıcsson Türkiye'ye Yeni Genel Müdürü Sony Ericsson Türkiye'nin Genel Müdürlüğüne Roger Bolander Getirildi.
Eskişehirde 3 Ayrı Bıçaklı Kavga: 7 Yaralı
Eskişehir'de 3 Ayrı Bıçaklı Kavga: 7 Yaralı
Eskişehir'de Meydana Gelen 3 Ayrı Bıçaklı Kavgada 3'ü Ağır 7 Kişi Yaralandı.
Perşembe Günü (23 Ağustos 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 23 Ağustos 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Gör..
Vob, Günü 693.1 Milyon YTL İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 693 Milyon 72 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da Toplam 10 Bin 1..
Çorludaki Taksici Cinayetinin Ardından
Çorlu'daki Taksici Cinayetinin Ardından
Tekirdağlı Taksiciler, Çorlu'da Müşterisi Tarafından Öldürüldüğü Tahmin Edilen Meslektaşları Necmi Canlı'nın Katil Zanlısının Yakalanması İçin Taksi Duraklarına Robot Resmini Astı.
Aydın'da Mülteci Operasyonu Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Yurda Yasa Dışı Yollardan Giriş Yaptıkları Tespit Edilen 19 Mülteci Yakalandı.
Keşan'da Trafik Kazası: 4 Ölü, 1 Yaralı Keşan-gelibolu Karayolunda Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Aileden 4 Kişi Hayatını Kaybederken, 1 Kişi de Yaralandı.
Uşak'ta Tarihi Eser Kaçakçılarına Darbe Uşak'ın Banaz İlçesinde, Tarihi Eser Kaçakçılığı Yapan Üç Kişi Yakalandı. Banaz İlçesi Kızılcasöğüt Köyü Yakınlarında Bir İhbar Üzerine Harekete Geçen ..
Roma Belediyesi'nden Yeni Camiye İzin Yok Roma Belediyesi, Şehir Merkezinde Bir Katolik Kilisesinin Yanında Yer Alan Binanın Camiye Dönüştürülmesini Reddetti.
Afganistan'da Şiddet Olayları: 11 Ölü Afganistan'da Bugün Ülke Genelinde Meydana Gelen Şiddet Olaylarında İlk Belirlemelere Göre 2'si Çocuk 11 Kişi Öldü.
Ditib, Köln Merkez Camii Projesini Basına Tanıttı Almanya'nın Köln Kentinde, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (Ditib), Uzun Zamandır Hayata Geçirmek İstediği Merkez Camii'nin Yenileme Projes..
Fb'den Taraftarına Uyarı Fenerbahçe Kulübü, Fb Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Merdivenlerin Boş Bırakılması Konusunda Taraftarlarını Daha Dikkatli Olmaya Çağırdı.
Havalimanı Muhabirleri Haberlerini Artık Polis Nezaretinde Yapacak
Havalimanı Muhabirleri Haberlerini Artık Polis Nezaretinde Yapacak
Başta Atatürk Havalimanı Olmak Üzere Türkiye'deki Bütün Hava Meydanlarında Gazetecilerin Aprona Girişine Yasak Getirildi.
Engelli Gençler İzci Olma Yolunda
Engelli Gençler İzci Olma Yolunda
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Özürlüler Müdürlüğü'ne Kayıtlı 51 Zihinsel Engelli Genç, Ümraniye Aday İzci Eğitim Kampı'nda İzcilik Eğitimi Alıyor. Engelli Gençler, Bir Hafta Sürecek Olan Kampta Doğaya Uyum, Beceri...
Toplu Görüşmelerin 3. Turu Sona Erdi Hükümetle Toplu Görüşme Masasına Oturan Memur Sendikaları, Mali ve Sosyal Haklarda 5.3 Milyar YTL'den 10.6 Milyar YTL'ye Uzanan Bir Artış Talep Etti. Tara..
Emre Dava Açıyor Geçen Hafta Kaçırılan Uçakta Orkestra Elemanları Bulunan Emre Altuğ, Pilotları Mahkemeye Vereceklerini Söyledi.Geçen Hafta Kaçırılan Uçakta Orkestra Elemanları Bulunan Emre Altuğ, Pilotları Mahkemeye Vereceklerini Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10