22 Ağustos 2007 Çarşamba Günü Haberleri

22 Ağustos 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yuvada kalan kız çocuğunun tecavüze uğradığı iddiası Batman'da, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na ait çocuk yuvasında kalan lise öğrencisi 14 yaşındaki H.S.'ye, ziyaret ettiği ağab..
Uluslararası Pamuk Fuarı'nın 3'üncüsü 10-12 Eylül'de Taşkent'te Taşkent - Özbekistan'ın Başkenti Taşkent'te, 10-12 Eylül Tarihleri Arasında 3. Uluslararası Pamuk Fuarı Düzenlenecek. özbekist..
Trabzon'a Doğalgaz için Çalışmalar Eylülde Başlayacak Trabzon - İl Merkezi ve Akçaabat'a Doğal Gaz Hattını Döşeyecek Olan Firmanın, Vatandaşları ve Esnafı Yormadan, Teknolojiyi En İyi Şekilde..
Kore Cumhuriyeti İstanbula Başkonsolosluk Açtı
Kore Cumhuriyeti İstanbul'a Başkonsolosluk Açtı
Kore Cumhuriyeti'nin İlk İstanbul Başkonsolosu Olan Seong Tack Baek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ı Makamında Ziyaret Etti.
SDÜ deneme amaçlı ürettiği ürünleri kendi personeline satıyor
SDÜ deneme amaçlı ürettiği ürünleri kendi personeline satıyor
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Tarımsal Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından üretilen ürünler, üniversitenin kendi personeline satılıyor.
Oğlunun ölümü ile ilgili olarak sorgulandıktan sonra serbest bırakılan kadın savcının itirazı ile tutuklandı Sultanbeyli'de Hasan Ocak isimli çocuğun başını taşla ezerek öldürdüğü ileri sürül..
Bolu'da Beyaz Et Festivali Düzenlenecek Bolu - Türkiye'nin Beyaz Et İhtiyacının Üçte Birini Karşıladığı Belirtilen Bolu'da, 8-9 Eylül Tarihlerinde "Bolu Beyaz Et Festivali" Düzenlenecek. val..
Toprak Mahsulleri Ofisi, Giresun'da Fındık Alımlarına Başladı Giresun - Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Giresun'da Fındık Alımlarına Başladı. merkeze Bağlı Duroğlu Beldesi Fiskobirlik Deposun..
Denizciler Sendikası da Grev Kararı Aldı İstanbul - Türkiye Denizciler Sendikası (Tds) Genel Başkanı Turhan Uzun, Türkiye Denizcilik İşletmelerine Bağlı Liman İşletmelerinde Çalışan 700 Üyeyi..
Cumhurbaşkanı Sezer'in toplantı yeter sayısı ile ilgili sözlerine açıklık getirildi Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in toplantı yeter sayısı ile ilgil..
SAÜ'ye özel yetenek sınavı müracatları başladı Sakarya Üniversitesi (SAÜ) bünyesinde yer alan Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu ile Devlet Konservatuvarı Özel Yetenek Sınavları'na başvurular baş..
Tüik'e Göre Açlık Sınırı 222, Yoksulluk Sınırı 570 YTL Ankara - Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), Toplu Görüşmeler Çerçevesinde Mali ve Sosyal Haklarla İlgili Komisyona Sunduğu Çalışmada, 200..
TSK'da Madalya Töreni Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Ancak Eğitimli, Yetenekli, Çağdaş ve Donanımlı Personeliyle Hedefe Ulaşabileceğini Belirterek,..
İki gün önce işe giren şahıs elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti Şanlıurfa'dan Mersin'e iş bulmak için gelen bir kişi işe başlamasının ikinci gününde elektrik çarpması sonucu hayatını ..
açlık Sınırı Rakamları Tutmadı! Tüik, Açlık Sınırını 222 YTL, Memur-Sen de Bin 302 YTL Olarak Açıkladı!
'367'ye Gerek Yoktu' Demedim! Cumhurbaşkanı Sezer, Erdoğan'ı Yalanladı: Başbakanla Görüşmemde '367'ye Gerek Yoktu" Demedim...
Beşiktaş'ın Yeni Transferi Higuain İstanbul'da Beşiktaş'ın 3 Yıllık Anlaşmaya Vardığı Arjantinli Futbolcu Federico Higuain İstanbul'a Geldi.
Yatağan'da Orman Yangını Muğla'nın Yatağan İlçesinde Henüz Belirlenemeyen Nedenle Orman Yangını Çıktı.
Sezer ile Çölaşan'ın Karşılaşması Gazeteci Emin Çölaşan, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile Karşılaşmasıyla İlgili Olarak, 'Farabi'den Cinnah'a Giderken Arkamdan Sesler Geldi. Belli Ki Bir ..
Şehit Aileleri Derneğinden Başkan Çiçek'e Plaket Tokat Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tarafından Tokat Belediye Başkanı Doç. Dr. Adnan Çiçek'e Teşekkür Plaketi Verildi..
İl Halk Kütüphanesinde Bilgi Atağı
İl Halk Kütüphanesi'nde Bilgi Atağı
Van İl Halk Kütüphanesi Müdürü Mustafa Ünal, 21. Yüzyılda Herkesin Bilgiye İhtiyacının Olduğunu Belirterek, Kütüphanelerin Koleksiyona Dayalı Hizmet Politikası Yerine, Bilgi Erişimine Dayalı, Hizmet Politikalarına...
Dış Ticaret Müsteşarlığı'ndan Angola Ziyareti Dış Ticaret Müsteşarlığı Tarafından 2003 Yılında Uygulamaya Konulan "Afrika ile Ekonomik ve Ticari İlişkilerin Geliştirilmesi Politikası" Çerçeve..
Balıkesirde Toplu Sünnet Şöleni
Balıkesir'de Toplu Sünnet Şöleni
Balıkesir'de Belediye Tarafından Düzenlenen Toplu Sünnet Şöleninde 106 Çocuk Sünnet Edildi.
Van'a 827 Öğretmen Ataması Yapıldı Van Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Yapılan Açıklamada 827 Öğretmenin İl İçi Atamalarının Yapıldığı Belirtilerek, Sonuçların Milli Eğitim Bakanlığı İntern..
Ambalaj Atıkları Takip Ediliyor. Erzurum Çevre ve Orman İl Müdürlüğü, Ambalaj Üreticileri ile Ambalajı Piyasaya Süren Firmalara, Piyasaya Sürdükleri Ambalaj Miktarının Bildirilmesi Konusunda..
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Çarşamba İlçesinde Yedek Para Dükkanına Giren Hırsız veya Hırsızlar, Çelik Para Kasasını Açarak İçinde 2 Bin YTL Para, Bilgisayar Kasası ve Monitörü ile Kredi K..
Beşiktaş'ın Yeni Transferi Hıguaın İstanbul'da Beşiktaş'ın Yeni Transferi Arjantinli Golcü Federico Higuain, İstanbul'da Büyük Bir Coşkuyla Karşılandı.
"Açık Kapı" Kurbanı Talihsiz Kadın, Gözyaşları İçinde Son Yolcuğuna Uğurlandı Çengelköy'de Kapısı Açık Minibüsten Düşerek Hayatını Kaybeden Cemaliye Atmaca, Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi...
Boyu Sorun Oldu Türkiye Güzeli Seçildikten Sonra Podyuma ve Oyunculuğa Geçiş Yapan Tuğba Karaca Uzun Boyundan Şikayetçi OlduTürkiye Güzeli Seçildikten Sonra Podyuma ve Oyunculuğa Geçiş Yapan Tuğba Karaca Uzun Boyundan Şikayetçi Oldu
Özel Güvenlik Görevlileri Basın Mensuplarına Saldırdı
Özel Güvenlik Görevlileri Basın Mensuplarına Saldırdı
Adana'da Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi'nin Tren Garı'nda Yaptığı Basın Açıklamasını Takip Eden Basın Mensupları, Gardaki Özel Güvenlik Görevlileri Tarafından Tekme Tokat Dövüldü. Olayda 2 Basın Mensubu Yaralandı.
Türkiye 6. Ulusal Ceviz Çalışma Grubu Toplantısı Kamanda
Türkiye 6. Ulusal Ceviz Çalışma Grubu Toplantısı Kaman'da
Türkiye Ulusal Ceviz Çalışma Grubu Toplantısının, Kırşehir'in Kaman İlçesinde Gerçekleşeceği Bildirildi.
Cumhurbaşkanı Sezer'den '367' Açıklaması Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Bazı Gazetelerde 'Cumhurbaşkanı Seçimi İçin Toplantı Yetersayısı Olarak 367 Milletvekiline Gerek Olmadığı' Yönünde Y..
Ateşin Çocukları Türkiyede
Ateşin Çocukları Türkiye'de
Birleşik Kafkasya Derneği'nin Organizasyonunu Yaptığı, Binlerce Yıllık Bir Geçmişe Sahip Kuzey Kafkas Kültürü'nü Danslarıyla Günümüze Taşıyan Mercury Kafkas Dansları Grubu, Türkiye'de Gösteriye Hazırlanıyor.
Obruk Barajı, Eylül Ayında Su Tutmaya Başlayacak
Obruk Barajı, Eylül Ayında Su Tutmaya Başlayacak
Çorum'da Yapımı Devam Eden Obruk Barajı, Eylül Ayından İtibaren Su Tutulmaya Başlayacak. Hidroelektrik Santrali'nde Aralık Ayında da Elektrik Üretimine Başlanacak.
Memur Sendikalarının Talep Maliyet Hesaplarında 1 Milyar YTL Fark Çıktı Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Üçüncü Toplu Görüşmelerde Kamu İşveren Temsilcileri ile Kamu-sen'in Maliyet Hesap..
Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali
Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Katkıları ile Side Belediyesi Tarafından Bu Yıl 7'ncisi Gerçekleştirilecek Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali Türk Müziği Şölenine Sahne Olacak. 1 Eylül'de Apollon Tapınağı'nda...
Dursunbeyde Trafik Kazası
Dursunbey'de Trafik Kazası
Balıkesir'in Dursunbey İlçesinde Bir Otomobil Şarampole Uçtu.
Bursaspor Başkanı Ali Karasudan Açıklama
Bursaspor Başkanı Ali Karasu'dan Açıklama
Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu, Geçen Hafta Oynanan Bursaspor-galatasaray Maçı Sonrasında Her İki Takım Taraftarları Arasında Yaşanan Olaylara Üzüldüğü Söyledi.
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi
Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nde Mücadele Eden Botaşspor, 8 Oyuncunun Takımdan Ayrılması Nedeniyle Yeni Sezonda Altyapısındaki Yeteneklerle Mücadele Kararı Aldı.
Saraybosna'da, Bosnalı ve Hırvat Holiganlar Birbirine Girdi Bosna Hersek ve Hırvatistan Milli Takımları Arasında Bu Akşam Oynanacak Olan Hazırlık Karşılaşması Öncesi İki Takım Taraftarlarının..
İki Çift Aynı Gün Doğdu 2004 Yılı Türkiye Güzeli ve Manken Tuğba Karaca ile Eşi Cömert Küce Yeni Yaşlarını Arnavutköy'de Kutladı.
Dalgalanma Ev Hayalini Zora Soktu
Dalgalanma Ev Hayalini Zora Soktu
Seçimlerin Ardından Piyasaya Hakim Olan Olumlu Havanın Etkisi Kısa Sürdü. Global Kaynaklı Dalgalanma, Kredi ile Ev Alma Umudu Taşıyanları da Vurdu. Piyasa Uzmanları, Dalgalanmanın Devamı Halinde Faizlerdeki Yükselişi...
Hakkımıza Saygı Gösterin
'Hakkımıza Saygı Gösterin'
Ahmedinejad, Nükleer Teknolojiden Barışçıl Amaçlarla Yararlanmak İstediğini Belirterek, "Büyük Devletlerinin İran Halkının Haklarına Saygı Göstermek Zorunda Kalacak" Dedi.
Kadınların Çıplak Fuhuş Protestosu
Kadınların Çıplak Fuhuş Protestosu
Nepal'de Yüzlerce Kadın, Etnik Badi Topluluğunda Fuhşa Zorlanmalarını Protesto Eyleminde Soyununca 13 Kadın Gözaltına Alındı.
ABD'de Hisse Senedi Piyasalarının Güne Yükselişle Başlaması Bekleniyor ABD'de Hisse Senedi Piyasalarının, ABD Senatosu Bankacılık Komitesi Başkanı Dodd'un Fed Başkanı Bernanke'nin Kredi Piyas..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışına Göre 1617 Puan Yükselişle 46,881.96 Puandan Kapandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10