21 Ağustos 2007 Salı Günü Haberleri

21 Ağustos 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Antalya rekora koştu, turist sayısı 5 milyonu geçti Antalya'ya yılbaşından bu yana havayolu ile gelenlerin sayısı 5 milyonu aştı. Tatil için turizmin başkenti Antalya'yı tercih edenlerin sayı..
Hazine, İhaleler Öncesi 1.1 Milyar Rot Satış Gerçekleştirdi Ankara - Hazine, Öğleden Sonraki 5 Yıl Vadeli Tüfe'ye Endeksli ve 5 Yıl Vadeli YTL Cinsi Sabit Kuponlu Tahvil İhalelerinde Kamu Kur..
Trlibid/trlibor Yıllık Yüzde 18.56/ 19.64 Olarak Açıklandı İstanbul -Trlibid/trlibor Gecelik Yüzde 17,4375 / 18,4437, Yıllık Yüzde 18,5625 / 19,6413 Olarak Açıklandı. 21 Ağustos 2007 Tarihli..
Celal Bayar yarın Bursada kabri başında anılacak
Celal Bayar yarın Bursa'da kabri başında anılacak
Bursa'nın Cumhuriyet tarihinde yetiştirdiği en büyük devlet adamı, Atatürk'ün son Başbakanı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin 3. Cumhurbaşkanı Merhum Celal Bayar ölümünün 21. yıldönümünde yarın Umurbey'de anıt mezarı başında...
İtfaiye anız yangınlarına yetişmekte zorlanıyor
İtfaiye anız yangınlarına yetişmekte zorlanıyor
Sakarya'da 7 günde 54 anız ve çalılık yangını çıktı. Orman yangınlarının ana sebeplerinden biri olan anız yangınlarına karşı vatandaşlar uyarıldı.
Zonguldakta Boru Patladı, Tonlarca Su Boşa Aktı
Zonguldak'ta Boru Patladı, Tonlarca Su Boşa Aktı
Zonguldak'ta yol yapım çalışmaları sırasında patlayan su borusundan fışkıran tonlarca su, güçlükle kontrol altına alınabildi. Kuraklık döneminde boşa akan su, vatandaşın tepkisine neden oldu.
1 Haftada 3 Kilo Verdi Tuğba Özay, Tutuklu Olarak Paşakapısı Cezaevi'ndeki 10. Gününü Geride Bıraktı.Tuğba Özay, Tutuklu Olarak Paşakapısı Cezaevi'ndeki 10. Gününü Geride Bıraktı.
Her Yerden Teklif Yağıyor Manken Ebru Şallı, Bir Aylık Pilates Eğitimini Başarıyla Tamamladı.Manken Ebru Şallı, Bir Aylık Pilates Eğitimini Başarıyla Tamamladı.
MGK toplantısı sona erdi Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer başkanlığında toplanan Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısında, terörle mücadeledeki kararlılık tekrarlandı ve Irak'la imzalanan ik..
Dean Kasırgası Zayıflıyor Meksika Kıyılarını Vuran Dean Kasırgasının Şiddeti Düşüyor.
Lincoln ve Linderoth İyileşiyor Galatasaray'da Sakatlıkları Nedeniyle Tedavileri Süren Lincoln ve Linderoth'un Durumlarının İyiye Gittiği Açıklandı.
(A) Milli Erkek Basketbol Takımı'nın İlk Maçı Yarın Letonya'yla İzmir'de 22-26 Ağustos Tarihleri Arasında Yapılacak Efes Pilsen World Cup 6 Turnuvasına Katılan (A) Milli Erkek Basketbol Takım..
Eurodizel, Gazyağı ve Kalorifer Yakıtına Zam Geldi Ankara - Eurodizel Olarak Bilinen Düşük Kükürtlü Motorin ve Gazyağının Litre Fiyatı ile Kalorifer Yakıtı 4 Nolu Fuel Oilin Kg Fiyatına, Bugü..
Fransa Adalet Bakanı'nın Kardeşi Uyuşturucudan Ceza Fransa Adalet Bakanı Rachida Dati'nin Erkek Kardeşi Jamal Dati, Uyuşturucu Kaçakçılığı Suçundan 1 Yıl Hapse Mahkum Edildi.
Tav, Libya Tripoli Uluslararası Havalimanı İhalesini Aldı İstanbul - Tav İnşaat, Libya'nın Başkentindeki Tripoli Uluslararası Havalimanı'nın İnşaat İhalesini Kazandı. toplam 350 Bin Metrekar..
İMKB, Avrupa'yla 45 Bin Bölgesine Sarktı/ Dolar ve Faizde Yükseliş Hakim İstanbul ? Borsada, Gevşe Eğilimi Avrupa'da Artan Eksilerle Hızlandı, Endeks 45 Bin Bölgesine Sarktı. Ulusal-100 Endek..
Teb Gm Civil: Dünya, Global Bir Köy Oldu/ Üretim Yöntemleriyle Birlikte Rekabet Anlayışı da Değişti Erzurum - Türkiye Ekonomi Bankası (Teb) Genel Müdürü Varol Civil, "Dünya Artık Global Bir K..
Tepav: 2007 Bütçesinin Yıl Sonu Görüntüsü, Daha Büyük Bir Bütçe Açığıyla Karşılaşma Riskini Barındırıyor Ankara - Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfının (Tepav) Yayımladığı Raporda, ..
Nortel Government Solutions, ABD'de 300 Milyon Dolarlık İhale Aldı İstanbul - ABD Sosyal Güvenlik Dairesinin (Ssa), Telefon Sistemlerinin Değiştirilmesi Projesi Kapsamında, Tamamı Nortel'e A..
MB Döviz Alım İhalesine 39 Milyon Dolar Teklif Geldi/ Ortalama Fiyat 1.3675 YTL Ankara - Merkez Bankası Tarafından Yapılan Bugünkü Döviz Alım İhalesine 39 Milyon Dolar Teklif Geldi. MB'nin 15..
Hazine, İki İhaleyle 1.8 Milyar YTL Borçlandı Ankara ? Hazine, Düzenlediği 2 Ayrı İhaleyle 663.4 Milyon YTL Borçlandı. İhale Önceki Yapılan 1 Milyar 129,3 Milyon YTL Rekabetçi Olmayan Teklif ..
CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nda "İş ve Kariyer" Bölümü Oluşturuldu İstanbul - Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde 2- 7 Ekim Tarihleri Arasında Düzenlenecek CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı..
Bursa'nın 250 Büyüğü Açıklandı/ Şampiyon Oyak Renault'yu, Tofaş ve Bosh İzledi Bursa - Bursa Ticaret ve Sanayi Odasınca (Btso), Bu Yıl Onuncusu Yapılan "Bursa'nın 250 Büyük Firması Araştırmas..
Derince Limanı İhalesi için 5 Teklif Alındı Ankara - Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne Ait Derince Limanı'nın Özelleştirme İhalesi için 20 Ağustos Pazartesi Gününe Kadar 5 Teklif Alındı. öze..
Netron, Microsoft'un Yılın İş Ortağı Oldu İstanbul - Netron, Temmuz Ayında ABD'nin Denver Kentinde Yapılan Microsoft İş Ortakları Konferansı'nda, "Uluslararası Microsoft İş Ortakları Birliği ..
Erdal, Ayakkabı Bakım Ürünlerinde Türk Tüketicisi ile Buluşuyor İstanbul - Alman Erdal/rex, Ayakkabı Bakım Ürünlerini Eczacıbaşı ile Birlikte Türkiye'de de Satışa Sunacak. alman Werner & Mer..
Microsoft'tan, Doktora Öğrencilerine Yıllık 33 Bin Euro Burs İstanbul - Microsoft, Bilişim ve Bilişimle Kesişen Bilimsel Araştırmalarda Seçilen Projelerde Doktora Yapan Öğrencilere Yılda 33 B..
Gül, İlk Turda 341 Oy Aldı/ 2. Tur Oylama Cuma Günü Yapılacak Ankara - 11. Cumhurbaşkanı Seçiminin İlk Tur Oylamasında, AK Parti Kayseri Milletvekili Abdullah Gül 341, MHP Kayseri Milletvekil..
Mgk Bugün Toplanacak Ankara - Milli Güvenlik Kurulu (Mgk), Bugün Çankaya Köşkü'nde Toplanacak. mgk'nın İki Ayda Bir Yapılan Olağan Toplantısı Saat 13.30'da Başlayacak. toplantıda, İç ve Dış..
Memurlar, Dünkü Toplu Görüşmede Kurula Rapor Sundu, Taleplerini Sıraladı Ankara - Toplu Görüşmelerin İkinci Turunda Memur-Sen Heyeti, Kültür Memur-Sen Ar-Ge Birimi Tarafından Hazırlanan Rapor..
Türkiye'nin AB Üyeliğine Bulgaristan'dan Tam Destek Sofya - Bulgaristan Devlet İdaresi Bakanı Nikolay Vasilev, Bulgaristan'ın Türkiye'nin Avrupa Birliği Üyeliği Yolunda Dostu ve Müttefiği Ola..
Pertev ve Conis, Talat-Papadopulos Zirvesini Görüşmek için Biraraya Geldi Lefkoşa - KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Tasos Papadopulos'un Görüşme Tarihini Be..
Bayan Başkanvekillerini Modacılar Giydirecek 23. Dönem TBMM Başkanlık Divanı İlk Toplantısını Yaptı. Toplantıda Meclis'in İki Bayan Başkanvekilinin Pratikte Kıyafet Sorunu Çözüldü. Başkanveki..
Erdoğan: 'Gül, Benim Cumhurbaşkanım Olamaz' Diyen Vatandaşlıktan Çıksın Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Seçimiyle İlgili, "Abdullah Bey Cumhurbaşkanı Seçildiği Anda B..
Ne, Nerede, Ne Zaman Bugün 21 Ağustos 2007 Salı Netron Group Genel Müdürü Bülent Tekmen ve Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Netron'un Sektörde Bir İlke İmza Atmasını Düzenle..
Manisa'da Orman Yangını Çıkaran Çoban Tutuklandı Manisa - Manisa'nın Karakoca Köyü ile Süreyya Piknik Arasındaki Bölgede Aralıklarla 6 Günde 6 Kez Çıkan Yangınlarla İlgili Olarak Gözaltına Al..
Türk İnsan Tacirlerine Yunanistan'dan 217 Yıl Hapis Cezası Atina - Yunanistan'da, İnsan Taciri Suçundan Yargılanan Üç Türk Toplam 217 Yıl 6 Ay Hapis ve 873 Bin Euro Para Cezasına Çarptırıldı...
İstanbul Trafiğini Felç Eden Kavşak Çalışması 10 Günde Tamamlanacak İstanbul - Beşiktaş Yenilevent'teki Harp Akademileri Kavşak Çalışması 10 Gün İçinde Tamamlanacak. istanbul Büyükşehir Beled..
Sinop-Yalta Gemi Seferleri, 'Yetersiz Yolcu' Yüzünden Kaldırıldı Sinop - Sinop ile Ukrayna'nın Yalta Limanı Arasında Geçtiğimiz Mayıs Ayında Başlatılan, Ardından da Yeterli Yolcu Olmaması Ned..
İstanbul'da Sıcak ve Nemli Hava 2 Gün Daha Sürecek İstanbul - İstanbul'da Mevsim Normallerinin Üzerinde Seyreden Nemli Hava İki Gün Daha Sürecek. meteoroloji İstanbul Bölge Müdürlüğü Yetkilil..
76'ncı İEF, Ukrayna-Türkiye İş Forumuna Ev Sahipliği Yapacak İzmir - 76. İzmir Enternasyonel Fuarı (İEF), Organizasyonun Bu Yılki Onur Konuğu Ülkesi Ukrayna ile Türkiye Arasındaki Ekonomik İl..
İstinyepark, Eylülde Açılacak İstanbul - Orjin Grup ve Doğuş Grubu Ortaklığıyla Hayata Geçirilen İstinyepark, Eylül Ayında Açılacak. konuya İlişkin Yapılan Açıklamada, 87 Bin Metrekare Mağaz..
Özel Okullar için 2. Ön Kayıt Bugün Başladı İstanbul - Oks Sonuçlarına Göre Öğrenci Alan Özel Okullar için 2. Ön Kayıt Dönemi Bugün Başladı. istanbul Sınav Yürütme Kurulu Başkanı Nurullah Da..
Memur-Hükümet Görüşmelerinde 3'üncü Randevu Yarın Ankara - Yetkili Memur Sendikalarıyla Kamu İşveren Kurulu, Yarın Toplu Görüşmelerin 3. Turunda Bir Araya Gelecek. devlet Bakanı ve Başbakan ..
Trabzonspor'a 5 Maç Seyirsiz Oynama Cezası İstanbul - Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Trabzonspor A.ş. Kulübü Hakkındı 12 Ağustos'ta Oynanan Trabzonspor A.ş.-Sivasspor Müsabakasınd..
Mezitlispor, hazırlık maçında Yeni Ereğlispor ile berabere kaldı
Mezitlispor, hazırlık maçında Yeni Ereğlispor ile berabere kaldı
Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta mücadele eden Mezitlispor, sezon hazırlıklarını kapsamında Yeni Ereğlispor ile yaptığı maçta 3-3 berabere kaldı. Kulüp Başkanı Oktay Türk, yaptığı yazılı açıklamada, 3. Grup...
PFDK, Trabzonspor'a 5 maç ceza verdi (2) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Trabzonspor-Sivasspor maçında çıkan olayların ardından bordo-mavili kulübe 5 maç seyircisiz oynama, Sivasspo..
Çaykur Rizeszpor'da Altan yuvaya dönüyor Çaykur Rizepor'da, eski takım kaptanı Altan Aksoy tekrar takıma dönüyor. Sezon öncesi 'ailevi nedenlerden' dolayı takımdan ayrıldığı belirtilen Altan ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10