2 Ağustos 2007 Perşembe Günü Haberleri

2 Ağustos 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
15. Trakya Tarım Fuarı Açıldı Türkiye'nin En Büyük Tarım Fuarlarından Biri Olan Trakya Tarım Fuarı 15. Kez Kapılarını Açtı. Fuarın Açılışı Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan'ın da Katıldığı Bi..
Çal Ailesi'nin Yaşam Mücadelesi Siirt'in Çal Mahallesi'nde İkamet Eden Çal Ailesi, Komşuların Desteğiyle Yaşam Mücadelesi Veriyor. Aile Reisi Çelenk Çal, Sakat Olduğu İçin İş Bulamadığını Bel..
Ereğli İlçesinde Su Baskınları Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Kabasakal Deresinin Taşmasıyla Ev ve İş Yerleri Sular Altında Kalan Vatandaşlar, Çamur İçinde Kalan Eşyalarını Temizliyor.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.ş.'den Yapılan Açıklamada, Sarıyer, Avcılar ve Beyazıt İşletme Müdürlüklerince Yapılacak Bakım-onarım Çalışmaları Nedeniyle Bazı Böl..
CHP Seçim Raporu: "AKP'ye Seçimleri, Tarikatlar, İkinci Cumhuriyetçiler ve Batılı Odaklar Kazandırdı" CHP Merkez Yönetim Kurulu Tarafından Seçim Sonuçlarına İlişkin Hazırlanan ve Bugün Toplan..
Büyükşehir Belediyesi Sanat Kurslarına Büyük İlgi
Büyükşehir Belediyesi Sanat Kurslarına Büyük İlgi
Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Kültür İşleri Daire Başkanlığı'nca Açılan Sanat Kursları İlgi Görüyor. Hat, Tezhip, Ebru, Çini, Resim, Fotoğraf ve Karikatür Eğitimlerinin Verildiği Kurslar Her Yaştan Sanat Meraklılarını...
Polis Gücü Spor Kulübü Derneği'nin Faaliyetleri Kars Emniyet Müdürlüğü'nce, 1991 Yılında Kurulan Polis Gücü Spor Kulübü Derneği'nin Bugüne Kadarki Faaliyetleri Kamuoyuyla Paylaşıldı.
Aliağada Dökümcüler Osbnin Kurulacağı Bölgeye Bakanlıktan İzin Çıkmadı
Aliağa'da Dökümcüler Osb'nin Kurulacağı Bölgeye Bakanlıktan İzin Çıkmadı
İzmir Ege Dökümcüler Derneği Çatısı Altında Bir Araya Gelen 21 Firmanın İzmir'in Aliağa İlçesinde Kurmak İstediği Döküm İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin Kurulması Düşünüldüğü Yer, Tarım Arazisi Olduğu ve DSİ'nin...
Sakaryaspor, sezonun ilk maçında Kocaelispor seyircisine yer ayırmayacak Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Lig A'da oynayacakları ilk maçta Kocaelispor seyircisine yer ayırmayac..
Şanlıurfada Su Sıkıntısı Yaşanmayacak
Şanlıurfa'da Su Sıkıntısı Yaşanmayacak
Küresel Isınmanın Etkisi ile Kurak Geçen Türkiye'de, Başta Ankara Olmak Üzere Birçok Yerde Su Sıkıntısı Çekilirken Şanlıurfa'da Böyle Bir Problemin Yaşanmayacağı Bildirildi.
Bulancak İlçesi'nin İçme Suyu İhtiyacı AB Fonlarından Karşılanacak Giresun'un Bulancak İlçesi Belediye Başkanı Kadir Aydın, İlçenin 50 Yıllık Su İhtiyacını Karşılayacak Bir Proje Hazırladıkla..
Akaryakıt İstasyonları Denetlendi
Akaryakıt İstasyonları Denetlendi
Erzincan'da Faaliyette Bulunan Akaryakıt İstasyonlarının Ulusal Marker Denetimleri Tamamlandı. Emniyet ve Jandarma Ekiplerinin Desteği ile Gerçekleştirilen Denetimlerde 3 Ekip Oluşturularak İl Merkezi ve İlçelerde...
Kars Valiliği 19 kişiyi iş sahibi yaptı
Kars Valiliği 19 kişiyi iş sahibi yaptı
Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden'in 'Balık tutmayı öğretmeli' sözüyle çıktığı yolda bugüne kadar 19 kişi iş sahibi oldu. Valilik ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın iş kredisi vererek desteklediği çalışmalarda en...
Bulgaristan, Libya'nın 56.6 milyon dolarlık borcunu sildi Bulgaristan, 5 hemşire ve doktoru Sofya'ya gönderen Libya'nın Sovyet döneminden kalma 56.6 milyon dolarlık borcunu sildi.
Kültür ve Turizm Bakanı Koç: "Bakanlık beklentim yok" Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, yeni kabinede bakanlık beklentisinin olmadığını belirterek, "Bekleme, şahsi edebime hemde inancımın e..
Çanakkalede Gösteri Merkezi Haline Getirilecek Eski Kilise İlgi Bekliyor
Çanakkale'de Gösteri Merkezi Haline Getirilecek Eski Kilise İlgi Bekliyor
Çanakkale'de Daha Önce Kilise Olarak Kullanılan ve Bir Süre Önce Üniversiteye Devredildikten Sonra Gösteri Merkezi Haline Getirileceği Söylenen Etnografya Müzesi'nde Halen Bir Çalışma Yapılmaması Dikkati Çekiyor.
Dayak yiyen CHP'li gençler suç duyurusunda bulundu Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'e "CHP'den çekilmesi yönünde" yazdıkları mektubu başkan vekiline ilettikten sonra, belediye binası ön..
Adana'da elektrik kesintisi Adana'da bazı bölgelerde yapılacak bakım onarım çalışması sebebiyle elektrik kesintisi yapılacak.
Mehmet Yusuf Özbaş toprağa verildi
Mehmet Yusuf Özbaş toprağa verildi
Geçirdiği bir rahatsızlık sonucunda evinde vefat eden 16. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Edip Özbaş'ın babası Mehmet Yusuf Özbaş toprağa verildi.
Yeni Başkanın Makamı Çiçek Bahçesine Döndü
Yeni Başkanın Makamı Çiçek Bahçesine Döndü
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (Mtso) Başkanlığı'na Getirilen Hasan Hüseyin Erkoç'un Makam Odası Çiçek Bahçesine Döndü.
Engelli vatandaşların akülü araç sevinci
Engelli vatandaşların akülü araç sevinci
Mersin'de yürüme engelli 4 vatandaşa Mersin Valiliği'nce akü ile çalışan tekerlekli sandalye verildi.
Oray Eğin saldırıya uğradı Akşam Gazetesi Yazarı Oray Eğin, Bar Çıkışında İki Kişinin Saldırısına Uğradı.
Aksaraydan çalınan hayvanlar Tarsusta bulundu
Aksaray'dan çalınan hayvanlar Tarsus'ta bulundu
Mersin'in Tarsus ilçesinde belediyeye bağlı zabıta ekipleri tarafından çalıntı olduğu tespit edilen 15 büyükbaş hayvana el konuldu.
Sirkeci-Harem 8 Dakikaya Düşecek İdo'nun İnşa Ettirdiği 4 Yeni Nesil Arabalı Vapurdan İlki Törenle Denize İndirildi
Tuncel için kritik Duruşma Sebahat Tuncel'in Başvurusu Duruşmada Karara Bağlanacak.
Erzurumun alternatif eğlence merkezi Lunapark
Erzurum'un alternatif eğlence merkezi Lunapark
Erzurum'da yaz mevsiminde eğlencenin yeni adreslerinden olan Lunapark, gondol, balerin, konvoy, çocuk cipleri, çarpışan otomobil, zıplama parkuru ve penaltı gibi hizmetlerle Erzurumlular'ı bekliyor.
Avrupa'da KKTC Büyüklüğünde Orman Yandı Avrupa'da Bu Yıl 337 Bin 600 Hektar Orman Kül Oldu.
Tekirova Balayı Şehri Olma Yolunda
Tekirova Balayı Şehri Olma Yolunda
Antalya'nın Kemer İlçesine Bağlı Tekirova Beldesi Balayı Çiftlerine Ev Sahipliği Yapmaya Devam Ediyor. Balayılarını Tekirova Amara Dolce Vita Otel'de Geçiren 3 Çift, Düzenlenen Organizasyonla Ağaç Dikti. Tekirova...
Giresun'dan Kısa Kısa Giresun'da Dün Meydana Gelen Trafik Kazalarında 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 6 Kişi de Yaralandı.
Van Emniyet Müdürülüğü Tse Bayrağını Göndere Çekti
Van Emniyet Müdürülüğü Tse Bayrağını Göndere Çekti
Kalite Yönetim Sistemi Çalışmaları Sonucunda Türk Standartları Enstitüsü (Tse) Tarafından Kalite Yönetim Sistemi Iso 9001 Belgesinin Alan Van Emniyet Müdürlüğü'ne, Tse Bayrağını Düzenlenen Törenle Göndere Çekildi.
Ekmek Parası İçin 17 Yıldır Yollarda
Ekmek Parası İçin 17 Yıldır Yollarda
Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Evli İki Çoçuk Babası Olan 54 Yaşındaki Ali Sayan, Ekmek Parası İçin 17 Yıldır Seyyar Tezgahı ile Yollarda Ömür Harcıyor.
'Berdel'e Ağır Hapis Cezası İstemi İstanbul'da Berdel Usulü Evlendirildiği İddia Edilen 13 Yaşındaki S.g.' Yi Evlenmeye Zorlayan Aileler Hakkında Dava Açıldı.
Kilis'ten Kısa Kısa Kilis'in Elbeyli İlçesinde 2 Ayrı Anız Yangını Meydana Geldi.
Akel'den "Anti-işgal" Etkinliğine Katılım Çağrısı Güney Kıbrıs'ta Yayınlanan Gazeteler, Rum Kesimi'nin En Büyük Partilerinden Biri Olan Akel'in, 4 Ağustos Cumartesi Günü Derinya'da Gerçekleşt..
Sony, 350 Bin Dijital Fotoğraf Makinesini Geri Topluyor Japon Elektronik Devi Sony Corp., Uluslar Arası Piyasaya Sürülen 350 Bin Cyber-shot Dijital Fotoğraf Makinesini, Dış Metal Kaplamasının..
Endonezya Filistinlilere İnsani Yardımda Bulunacak Endonezya Devlet Başkanı Susilo Bambang Yudhoyono, Filistinlilere İnsani Yardımda Bulunacakları Taahhüdünde Bulundu.
Sinan Aygün Tek Şartla DPnin Başına Geçecek
Sinan Aygün Tek Şartla DP'nin Başına Geçecek
DP Genel Başkanlığı İçin İsmi Geçen Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün, Genel Başkanlığıa Soyunabileceğini Ancak Tek Bir Şartı Olduğunu Söyledi.
Bakan Koç, Milletvekili Kaydını Yaptırdı Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Geçen Yılın Temmuz Ayına Göre Turist Sayısının İstanbul'da Yüzde 19, Antalya'da Yüzde 16.5 Oranında Arttığını Açık..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayalan Tokat'ta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Milletvekili Dr. Şükrü Ayalan, Tokat'ta Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu.
Milletvekilleri, Odalarına Yerleşmeye Başladı Demokratik Toplum Partisi (DTP) Muş Milletvekili Sırrı Sakık, Yeni Dönemde MHP Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı ile İstanbul Milletvekili Seba..
Sıcak Havalar Balıkçılara Yaradı Mersin'de, Balık Avı Yasağının Başlamasıyla Birlikte Teknelerini Karaya Çekerek Bakım ve Onarım Yaptıran Balıkçılar, 15 Eylül'de Açılacak Yeni Sezondan Umutlu..
Viranşehirli Öğrenciden Dpy ve Bursluluk Sınavı'nda Türkiye Derecesi Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Yaşayan 6. Sınıf Öğrencisi İsmail Demiryorgan, Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınav..
6 Yaşındaki Çocuk, 1 Haftada Kur'an Okumayı Öğrendi Kahramanmaraş'ta, Yeşilevler H. İbrahim Kral Camii'nde Açılan Kur'an Kursuna Katılan 6 Yaşındaki Yaşar Yiğit, 1 Haftada Kur'an Okumayı Öğre..
Teknosa Ykb Dinçer: Yabancılar Buyursun Gelsin; Biz Hazırız, Rekabeti Severiz İstanbul - Sabancı Holding Gıda ve Perakende Grup Başkanı ve Teknosa Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, "Okuduğ..
Otokoç, İlk Yarıda 11 Bin 205 Adet Araç Sattı/ Ford'un Payını Yüzde 7 Arttırdı İstanbul - Otomotiv Perakendecisi Otokoç, Hem Ford Satışlarından Hem de Satış Sonrası Servis Girişlerinden Elde ..
İstanbul'da Temmuz Ayı 'Zam Şampiyonu' Yüzde 12 Artışla 'Biber' İstanbul - İstanbul'da Temmuz Ayında Fiyatı Bir Önceki Aya Oranla Yüzde 12,03 Artan Biber, Zam Şampiyonu Oldu. istanbul Ticare..
Turizmde Türk-Kazak Ortaklı Dev Proje
Turizmde Türk-Kazak Ortaklı Dev Proje
Güney Ege'de Bodrum ile Didim Arasında, İçinde 7 Koyun da Yer Aldığı 4 Milyon 820 Bin Metrekarelik Alan Turizme Açılıyor.
Dedeman Otelcilikte Yeni Atamalar
Dedeman Otelcilik'te Yeni Atamalar
Turizm ve Madencilik Sektörlerinde Büyümeye Odaklanan Dedeman Holding, Dedeman Hotels & Resorts International Bünyesinde İki Yeni Atama Gerçekleştirdi.
Avrupa Merkez Bankası Faizleri Değiştirmedi Avrupa Merkez Bankası, Bugün Yaptığı Toplantıda Beklendiği Gibi Faiz Oranlarını Değiştirmedi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10