2 Ağustos 2007 Perşembe Günü Haberleri

2 Ağustos 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Geleneksel KKTC Mehmetçik Üzüm Festivali Yarın Başlıyor Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Geleneksel Mehmetçik Üzüm Festivali'nin 47.'si Yarın Yapılacak Açılış Töreniyle Başlıyor.
Ruslar Kuzey Kutbu Deniz Yatağına Rus Bayrağını Dikti Rusya'ya Ait Küçük Bir Denizaltı, Kuzey Kutbu'nun 4.3 Kilometre Derinliğindeki Deniz Yatağına Rus Bayrağı Dikti.
Orman Yangınlarıyla Mücadele Denizli Özel İdare Müdürlüğü Tarafından, Orman Yangınlarında Kullanılmak Üzere 23 Adet Yangın Söndürme Tankeri Alındı.
Başsavcı Öztürk'ten Suç Örgütlerine Gözdağı Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı Görevinden Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı Görevine Atanan Osman Öztürk, Samsun'da Suç Örgütlerine Nefes Aldırmayac..
Osmaniyede Çim hokeyi aday hakem kursu açıldı
Osmaniye'de Çim hokeyi aday hakem kursu açıldı
Çim Hokeyi dalında Türkiye dereceleri ile adından söz ettiren Osmaniye'de, Çim Hokeyi Aday Hakem Kursu açılacağı bildirildi. Kursa katılanlar federasyon tarafından yapılacak müsabakalarda görev alabilecekler.
Fenerbahçe Kulübü'nden Fatih Tekke yalanlaması Fenerbahçe Kulübü, bugün bir gazetede yer alan "Fatih Tekke yarın İstanbul'a gelecek ve Başkan Aziz Yıldırım ile görüşecek" şeklinde çıkan haber..
Avrupa Merkez Bankası'ndan Faiz Artırımı Sinyali Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulunun Bugünkü Toplantısında Faiz Oranlarında Değişiklik Yapılmazken, Başkan Jean-claude Trichet, Bankanın Pi..
Açık Öğretim Liseleri Öğrencilerine Ek Sınav Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Açık Öğretim Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi Öğrencilerine 26-27 Ağustos 2007 Tarihlerinde Ek Sınav Yapacak.
Osmaniyede  6 bin 500 ton yağlık ayçiçek ürünü bekleniyor
Osmaniye'de 6 bin 500 ton yağlık ayçiçek ürünü bekleniyor
Daha çok Trakya bölgesinde üretilen ve 2001 yılında Osmaniye'de 150 hektarlık alanda deneme ekimi yapılan ayçiçeğinin üretim alanı her geçen gün genişliyor.
Mevsimin ilk çekirdeksiz kuru üzümü 80 YTLden satıldı
Mevsimin ilk çekirdeksiz kuru üzümü 80 YTL'den satıldı
2007-2008 yılı çekirdeksiz kuru üzüm ilk ürün töreni, Manisa Ticaret Borsası (MTB) toplantı salonunda düzenlendi. Tören, üzüm üreticilerinin problemlerine çözüm yolu aranması ya da çözüm yolları ve planları...
ABD, 1 Milyon Çin Malı Oyuncağı Piyasadan Çekiyor
ABD, 1 Milyon Çin Malı Oyuncağı Piyasadan Çekiyor
ABD'nin dev oyuncak imalâtçısı Fisher- Price, sağlığa zararlı olduğu gerekçesiyle Çin'de imal edilen 1 milyon kadar oyuncağını piyasadan çekiyor.
Japonya'nın Nüfusu Azalıyor Yaşlılık oranının en fazla olduğu Japonya'da, resmi nüfus verilerinin toplanmaya başlandığı 1968 yılından bu yana ilk kez 2005'de azalmaya başlayan nüfus, 2006 yıl..
Romanya'dan Azerbaycan'a petrol rafinerisi kurma teklifi Romanya, karadeniz bölgesinde olma avantajını da kullanarak, bölgedeki ekonomi potansiyelini artırmak amacıyla Köstence limanına 100 b..
Vali Yardımcısı Pehlivan, engellileri evlerinde ziyaret ediyor
Vali Yardımcısı Pehlivan, engellileri evlerinde ziyaret ediyor
Hakkari Vali Yardımcısı Ali Hamza Pehlivan, engelli maaşı bağlanan 30 vatandaşı evinde ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.
Gaziantepte uyuşturucu ve silah operasyonlarında 3 kişi yakalandı
Gaziantep'te uyuşturucu ve silah operasyonlarında 3 kişi yakalandı
Gaziantep'te gerçekleştirilen operasyonlarda, kuru sıkıdan çevirme silahlar ve uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyonlarda 3 kişi gözaltına alındı.
Şırnak'ta mayın patladı bir vatandaş yaralandı Şırnak'ta, PKK'lı teröristlerin yola döşediği mayını patlatması sonucu 1 vatandaş yaralandı.
Türkiye Ermeni Patriği Vekili Aram, Büyükşehir Belediye Başkanı Baydemir’i ziyaret etti
Türkiye Ermeni Patriği Vekili Aram, Büyükşehir Belediye Başkanı Baydemir’i ziyaret etti
Türkiye Ermeni Patriği Mesrob Mutafyan'ın Vekili Aram Ateşyan, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret etti.
Konyalı şehidin ailesi acı haberle sarsıldı
Konyalı şehidin ailesi acı haberle sarsıldı
Tunceli'de şehit olan Jandarma Üstçavuş Fatih Çarman'ın Konya'nın Doğanhisar ilçesine bağlı Deşdiğin Beldesi'nde yaşayan ailesi acı haberle sarsıldı.
Avcılar,Beyazıt ve Sarıyer'de programlı elektrik kesintisi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş'ye (BEDAŞ) bağlı işletme müdürlüklerinde yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Sarıyer,..
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek: "4 günde bir su kesintisi kesinlikle söz konusu değil" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 4 günde bir su kesintisinin kesinlikle..
Mutafoğlu Okulları Genel Müdürü Hasan Yaşar, yerel gazetede çıkan haberleri yalanladı Gaziantep Özel Mutafoğlu Okulları Genel Müdürü Hasan Yaşar, yerel bir gazetede okulları aleyhinde yapılan..
MHP'li ve DTP'liler Meclis'te komşu oldu TBMM Geçici Başkan CHP İstanbul Milletvekili Şükrü Elekdağ başkanlığında yapılan oda kura çekiminde, Demokratik Toplum Partisi (DTP) ile Milliyetçi Ha..
Sıcaktan kavrulan Gaziantepliler, aniden bastıran yağmura hazırlıksız yakalandı Gaziantep'te, 15 dakika yağan yağmur, sıcaktan kavrulan vatandaşları kısa bir süre olsa da serinletti. Yağmura ..
Tezkeresine 15 Gün kalmıştı Komando Er Murat Çökmez'in Acı Haberi, Kastamonu'nun Tosya İlçesine Bağlı Kilkuyu Köyünde Yaşayan Ailesini Acıya Boğdu
Ankara'da İstifa depremi! Gökçek "Bana Ayak Uyduramayanlar İstifa Etsinler" Açıklamasının Ardından, 4 Üstb Düzey Yönetici İstifa Etti
Kutluaylar Bebek'te! Demet Kutluay ile Kızı İrem, Sık Sık Bebek Sahiline Yürüyüşe Gidiyor ve Temiz Havanın Keyfini Çıkarıyorlar.Demet Kutluay ile Kızı İrem, Sık Sık Bebek Sahiline Yürüyüşe Gidiyor ve Temiz Havanın Keyfini Çıkarıyorlar.
Sultanhisar'da Ekmek 30 Ykr'ye Çıktı Aydın'ın Sultanhisar İlçesinde Halka Ucuz Ekmek Sağlamak İçin Açılan Belediye Ekmek Fırını Normal Fırınlarla Rekabet Edemeyerek, Ekmek Fiyatını Normal Sev..
Tarihi Kentler Birliği Toplantısı'nda Malatya'danda Projeler Sunulacak Elazığ'da Düzenlenecek Olan Tarihi Kentler Birliği Toplantısına Malatya'dan da Projelerin Sunulacağı Bildirildi.
Beko Basketbol Ligi Beko Basketbol Ligi'nin Yeni Takımlarından Kepez Belediyespor, Yeni Sezon Hazırlıkları İçin 8 Ağustos'ta Dilek Sabancı Spor Salonu'nda Toplanacak.
Avrupa Merkez Bankası Başkanı Trichet: Avrupa Merkez Bankası Başkanı Jean-claude Trichet, Mali Piyasalarda Son Dönemde Yaşanan Volatilitenin Dikkat Gösterilmeyi Hakkettiğini Söyledi
Mersin'de Buzdolabında Bulunan Ceset Mersin'de, Dün Gece Bir Evin Bahçesinde Üzeri Betonla Kapatılmış Olarak Buzdolabının İçinde Bulunan Cesedin Yaklaşık 5 Yıllık Olduğu Sanılıyor.
Bankamatik Dolandırıcısı Yakalandı Mersin'de, Atm Önlerinde Vatandaşları Yardım Etme Bahanesiyle Dolandırdığı İleri Sürülen Şahıs, Polisin Yaptığı Çalışmayla Yakalandı. Ukrayna Uyruklu Bir Ka..
Borsa Günü 51,393,57 Puandan Kapadı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 182,15 Puan Düşerek 51,393,57 Puandan Kapandı.
Rum Dışişleri Bakanlığı İnternet Televizyonu Kurdu Kıbrıs Rum Yönetimi Dışişleri Bakanlığı, Kıbrıs Konusunda Rum Tezlerinin Anlatılacağı ve İnternet Üzerinden Yayın Yapacak Bir Televizyon Kur..
Sit Alanında Kesilen Ağaçlar Mahkeme Kararını Bekliyor Tarihi Van Kalesi'nin Güneyindeki Sit Alanı İçerisinde Yer Alan ve İzinsiz Kesilen Yarım Asırlık Ağaçlar, Mahkemenin Vereceği Kararı Bek..
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Doç. Dr. Ünlühızarcı Tübitak Ödülü Kazandı Erciyes Üniversitesi (Eü) Tıp Fakültesi Dahiliye Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kürşad Ünlühızarcı, Tü..
Tekerlekli Sandalyedeki Baletin Umudu Çin'deki Kök Hücre Tedavisi İstanbul Devlet Bale Bölümü'nden Geçen Yıl Mezun Olan ve Mezuniyet Kutlaması Gecesi Geçirdiği Motosiklet Kazasında Beli Kırıl..
Diyarbakır, Antibiyotik İlaç Tüketiminde İlk Sıralarda 11. Bölge Diyarbakır Eczacılar Odası Başkanı Ferat Değer, Hastaların Alıp Götürdüğü İlaçların Büyük Bir Kısmını Kullanmadığını, Bu İlaçl..
AK Parti Sakarya Milletvekili Yıldırım; 'Seçim Biti Artık Hizmet Zamanı'
AK Parti Sakarya Milletvekili Yıldırım; "Seçim Biti Artık Hizmet Zamanı"
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, Seçimin Geride Kaldığını ve Artık Hizmet Zamanı Olduğunu Söyledi.
Manavgatlı Rabia Türkiye Kick Boks İkincisi
Manavgatlı Rabia Türkiye Kick Boks İkincisi
Türkiye Kick Boks Federasyonu Özerklikten Sonra Gerçekleştirdiği İlk Şampiyona Olan Büyükler - Yıldızlar Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Manavgat'lı Rabia Güven Türkiye 2.liğini Elde Etti.
Kars'ta Sivil Toplum Kuruluşları İçin Eğitim Verildi Kars'ta, Anadolu Kültür A.ş , 2005 Yılından İtibaren Ortak Çalıştığı Sivil Toplum Kuruluşlarına Uygulamalı Eğitim Verdi.
Orduda İlk Adım Anıtı Yenileniyor
Ordu'da İlk Adım Anıtı Yenileniyor
Ordu'da İlk Adım Anıtı Olarak Bilinen ve Atatürk'ün Ordu'ya Adım Attığı 19 Eylül 1924'ü Temsil Eden Alan Yeniden Düzenleniyor. Kurtuluş Savaşında Anadolu'daki Kuvvetlere Silah Taşıyan 'Rusumet No 4' Gemisinin Heykelinin...
Turistlerin Dalış Tutkusu
Turistlerin Dalış Tutkusu
Su Altının Çekici Dünyası, Dalış Tutkunlarını Büyülemeye Devam Ediyor.
Sydv'den 6 Kişiye Daha İş Kredisi Verildi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv), Bu Haftaki Toplantısında 6 Kişiye Daha İş Kredisi Verdi.
Rusya En Derine İndi
Rusya En Derine İndi
Rusya'nın, Kuzey Buz Denizi'ne Gönderdiği Cep Denizaltısı Mir-1, Suyun 4 Km Altında Deniz Tabanına Dokundu.
ABDden Filistine 80 Milyon Dolar
ABD'den Filistin'e 80 Milyon Dolar
Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Barış Anlaşması Yönünde Bir Adım Olarak, İsrail'in "İlkeler Bildirisi" Önerisi Üzerinde Çalışmaya Hazır Olduğunu Belirtti.
Özdoğan: 'Özhan Ağabeye Diyoruz Ki, Artık Çekil" Galatasaray'ın Eski Yöneticisi Ahmet Özdoğan, Kulüp Başkanı Özhan Canaydın'ı Görevini Bırakmaya Çağırdı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10