18 Ağustos 2007 Cumartesi Günü Haberleri

18 Ağustos 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Atlas-jet Uçağının Kaçırılması İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Ali Hüseyni, Atlas-jet Uçağının Kaçırılmasını Kınayarak Bunun İran ile Hiçbir İlgisi Olmadığını Söyledi.
Atlas-jet Uçağının Kaçırılması Ercan-istanbul Seferini Yapan Atlas-jet Havayolları'na Ait Yolcu Uçağının Kaçırılması Üzerine KKTC Üst Düzey Makamları Ercan Havalimanı'nda Olağanüstü Toplandı.
Gül'ün 1. Turda Cumhurbaşkanı Seçilebilmesi İçin 27 Oy Gerekiyor 11. Cumhurbaşkanı Adayı Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün 1. Turda Cumhurbaşkanı Seçilebilmesi İçin 27 O..
Ceyhan TİGEMde arazi tesviyesine başlandı
Ceyhan TİGEM'de arazi tesviyesine başlandı
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı Ceyhan Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nde arazi tesviye çalışmalarına başlandı.
Kirlenen Nizip Çayı vatandaşların sağlığını tehdit ediyor
Kirlenen Nizip Çayı vatandaşların sağlığını tehdit ediyor
Gaziantep ile Karkamış ilçesi arasında yaklaşık 50 köyden geçen ve Başpınar'dan atılan kimyasal atıklar nedeniyle kirlenen Nizip Çayı, vatandaşların sağlığını tehdit ediyor.
Kuran-ı Kerim okumayı öğrenen 15 öğrenciye bir grup çevre esnafı tarafından kutsal kitaptan hediye edildi
Kur'an-ı Kerim okumayı öğrenen 15 öğrenciye bir grup çevre esnafı tarafından kutsal kitaptan hediye edildi
Osmaniye'de yaz Kur'an kursuna devam eden kursiyerleri esnaflar yalnız bırakmıyor. Bu yıl hizmete giren İhlas Camii Kur'an Kursu'nda Kur'an-ı Kerim okumayı öğrenen 15 öğrenciye bir grup çevre esnafı tarafından kutsal...
Niğde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Ramazan ayında 2 bin aileye yardımda bulunacak Niğde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, yardım faaliyetlerine devam ediyor. Vakıf, Ramazan ayı..
Otobandan geçen 13 yaşındaki çocuk canından oldu Gaziantep'in Nizip ilçesi Kocatepe beldesinde otaban yolunda 13 yaşındaki Mikail Öksüz karşı yöne geçerken otabanda seyir halinde olan aracın ..
TBMM Başkanvekili Pakdil: 'Milletin verdiği 5 yıllık süreyi Türkiyenin istikrarı için kullanacağız'
TBMM Başkanvekili Pakdil: "Milletin verdiği 5 yıllık süreyi Türkiye'nin istikrarı için kullanacağız"
TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil ve Kahramanmaraş Milletvekili Cafer Tatlıbal, Elbistan'ı ziyaret etti.
MHP Adana Milletvekili Atılgan: 'Cumhurbaşkanlığı seçimi halkın iradesinin yansımasıdır'
MHP Adana Milletvekili Atılgan: "Cumhurbaşkanlığı seçimi halkın iradesinin yansımasıdır"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Kürşat Atılgan, "Cumhurbaşkanlığı seçimleri halk iradesinin yansımasıdır." dedi.
Samsunda esrar operasyonu
Samsun'da esrar operasyonu
Samsun'da bir ihbar üzerine jandarmanın yaptığı operasyonda iki zanlı gözaltına alınırken, 500 gram esrar ele geçirildi.
İçişleri Bakanı Osman Güneş, Uçak Kaçırma Krizini Değerlendirdi:
İçişleri Bakanı Osman Güneş, Uçak Kaçırma Krizini Değerlendirdi:
İçişleri Bakanı Osman Güneş, İki Hava Korsanın Kimsenin Burnu Kanamadan Etkisiz Hale Getirildiğini Bildirdi.
Kavak 4. Yaşar Doğu Güreş ve Etkinlikleri
Kavak 4. Yaşar Doğu Güreş ve Etkinlikleri
Samsun'un Kavak İlçesinde Belediye Tarafından Bu Yıl 4.'sü Düzenlenen Yaşar Doğu Güreş ve Etkinliklerinde AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, Keşkek Servisi Yaptı.
Başkale'de Mayın Patlaması Van'ın Başkale İlçesi'nde Yol Kenarına Döşenen Mayın Patladı. Patlamada Ölen ya da Yaralanan Olmadı.
Vezirköprü, Tarihi Kentler Birliğine Üye Oldu
Vezirköprü, Tarihi Kentler Birliği'ne Üye Oldu
Samsun'un Vezirköprü İlçesinin Tarihi Dokusu ve Kültürel Özellikleri Nedeniyle Tarihi Kentler Birliği'ne Üye Olduğu Bildirildi.
Hava Korsanının Yakınlarının İfadeleri Alınıyor KKTC - İstanbul Seferini Yaparken Kaçırılan ve Yakıt İkmali Yapmak İçin Antalya Havaalanı'na İnen Atlasjet'e Ait Yolcu Uçağını Kaçıran Mehmet R..
Aküde Yetenek Sınavları
Akü'de Yetenek Sınavları
Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi (Akü) Güzel Sanatlar Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ve Devlet Konservatuvarı, 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılı İçin Özel Yetenek Sınavlarıyla Öğrenci Alacak.
Başkan Eraydından Esnafa Teşekkür Belgesi
Başkan Eraydın'dan Esnafa Teşekkür Belgesi
Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde İşyerlerinin Vitrinlerini ve Tentelerini Yenileyen Esnaflara Belediye Başkanı Recep Eraydın Tarafından Teşekkür Belgesi Gönderildi.
Polemik Kraliçesi Sustu! Demet Akalın, 'Yeter Artık Eze Eze Geçiyorsun İnsanları Ama Artık Sus Biraz' Diyen Sibel Can'ı Dinleyip Susacağını Söyledi!Demet Akalın, 'Yeter Artık Eze Eze Geçiyorsun İnsanları Ama Artık Sus Biraz' Diyen Sibel Can'ı Dinleyip Susacağını Söyledi!
Kırtasiyeciler Sorunlarını Tartıştı Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Üyesi Olan Kırtasiyeciler Yaklaşan Okul Sezonu Nedeniyle Bir Araya Gelerek Sorunlarının Tartışıldığı Bir Toplantı Düzen..
Havranda Hatim Merasimi
Havran'da Hatim Merasimi
Balıkesir'in Havran İlçesinde Kuran Kursunu Başarıyla Tamamlayan 19 Öğrenci İçin Hatim Merasimi Düzenlendi.
Çatomdaki Saz Kursu Yoğun İlgi Görüyor
Çatom'daki Saz Kursu Yoğun İlgi Görüyor
Adıyaman Çok Amaçlı Toplum Merkezi'nde (Çatom) Açılan Birçok Kurs, Ev Hanımlarına Farklı Sosyal Aktiviteler Sağlıyor.
İzmirliler Göztepeyi İstanbulda da Yalnız Bırakmıyor
İzmirliler Göztepe'yi İstanbul'da da Yalnız Bırakmıyor
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), 20 Ağustos Tarihinde Gerçekleşecek İhale ile Satışa Çıkardığı Göztepe Taraftarları, İhale Sırasında İstanbul'da Bir Araya Gelerek, Kurdukları Göztepe Danışmanlık İşletme ve Spor...
Kaymakam Doğuştan Özürlü Yaşlı Vatandaşı Sevindirdi
Kaymakam Doğuştan Özürlü Yaşlı Vatandaşı Sevindirdi
Aydın"ın Koçarlı İlçesinde 53 Yıldır Koltuk Değnekleriyle Hayatını Sürdüren Yaşlı Vatandaş Koçarlı Kaymakamı Mustafa Özarslan Sayesinde Akülü Arabaya Kavuştu.
Diyarbakır'da Trap Atışları Yarışması Diyarbakır'ın Eğil İlçesinde, Avcılar ve Atıcılar Kulübü'nün Düzenlediği ve İlçe Kaymakamlığı Tarafından Desteklenen Trap Atışları Yarışması Düzenlendi.
Atlas Jet Uçağının Kaçırılması Kıbrıs-istanbul Seferini Yaparken Kaçırılan ve Yakıt İkmali İçin Antalya'ya İndirilen Atlas Havayolları'na Ait Uçağın Yolcularından Gülşen Günal, Uçakta Yaşadık..
Emin Şirin Gözaltına Alındı
Emin Şirin Gözaltına Alındı
Genç Parti Eski Milletvekili Emin Şirin, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Talimatı Doğrultusunda Gözaltına Alındı.
Tarihi köyde tantantalı oyun
Tarihi köyde tantantalı oyun
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin tiyatroyu geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla başlattığı köy köy dolaşan gezici tiyatro, yaz turnesini sürdürüyor. Türk tiyatrosunun geleneksel öğelerinden örneklerin de yer bulduğu oyunun...
Tarihi Ördekli Hamamı kültür merkezi olacak
Tarihi Ördekli Hamamı kültür merkezi olacak
Bakımsızlık nedeniyle kaderiyle baş başa kalan tarihi Ördekli Hamamı, Osmangazi Belediyesi'nin çabalarıyla; Kültür Merkezi olarak, Bursa'nın önemli tarihsel varlıkları arasına katılıyor.
Travestiyi öldüren zanlı cinayetten sabıkalı çıktı
Travestiyi öldüren zanlı cinayetten sabıkalı çıktı
Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde bir travestiyle 20 YTL karşılığında beraber olmak isteyen; ancak teklifinin rededilmesine sinerlenerek travestiyi bıçakla öldüren zanlının cinayetten cezaevinde kaldığı öğrenildi.
Kars Havaalanı 29 Ekimde uçuşa açılacak
Kars Havaalanı 29 Ekim'de uçuşa açılacak
Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, bakıma alınan havaalanındaki çalışmaları yerinde inceledi. Alanın 29 Ekim tarihinde uçuşa açılacağı bilgisini alan Vali Erden, çalışmaların gidişatından memnun olduğunu dile getirdi.
Yozgat Valisi Amir Çiçek: 'Çocuklarınızı uzman kişilere sünnet ettirin'
Yozgat Valisi Amir Çiçek: "Çocuklarınızı uzman kişilere sünnet ettirin"
Yozgat Valisi Amir Çiçek, çocukların uzman kişiler tarafından sünnet ettirilmesi gerektiğini söyledi. Anne babaları uyaran Vali Çiçek, "Uzman kişilerce yapılmayan sünnet olumsuz sonuçlar doğurabilir" dedi.
Binbir hatimin Piri Ali Babanın kabri bakımsızlığa terkedildi
Binbir hatim'in 'Piri' Ali Baba'nın kabri bakımsızlığa terkedildi
Yaklaşık 600 yıldır okunan Binbir hatimleri başlatan Pir Ali Baba'nın Tepeköy'deki mezarlığı bakımsızlığa terk edilmiş durumda.
Emin Şirin gözaltına alındı Genç Parti eski milletvekili Emin Şirin, Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınarak, İstanbul'a gönderildi.
Kaza yapan muhabirlerden biri ameliyata alındı
Kaza yapan muhabirlerden biri ameliyata alındı
Burdur'da haberden dönerken yaptıkları kaza ile haber olan 2 muhabirden biri ameliyata alındı. Kolundaki kırık yüzünden ameliyata alınan Doğan Haber Ajansı muhabiri Mehmet Çınar, "Mezar haberi yapmaya gittik, mezarlığın...
MİKAD ücretsiz İngilizce kursu vermeye başladı
MİKAD ücretsiz İngilizce kursu vermeye başladı
Mardin'nin Midyat ilçesinde, Midyat ve Köyleri, Kültür ve Dayanışma Derneği (MİKAD) Yunus Emre Mahallesi'nde faaliyete giren okuma salonunda, yaşları 10 ile 15 arasında değişen öğrencilere hafta sonu ücretsiz İngilizce...
Türkiye Bayan Engelli Basketbol Milli Takımı Almanyaya Farklı Yenildi
Türkiye Bayan Engelli Basketbol Milli Takımı Almanya'ya Farklı Yenildi
Almanya'nın Wetzlar Şehrinde 23 Ağustos-2 Eylül Tarihleri Arasında Yapılacak Olan Avrupa Şampiyonası'na Hazırlık Niteliği Taşıyan Özel Turnuvaya Katılan Türkiye Bayan Engelli Basketbol Milli Takımı İlk Maçında Almanya'ya...
Bakan Güler, İran'a Geliyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler'in Bugün İran'a Geleceği Bildirildi.
Yunanlılar Gelecekten Umutsuz Yunanistan'da 2008 Nisan Ayında Yapılması Gereken Genel Seçimlerin, Eylül Ayında Yapılacağının Açıklanması, Siyasileri Heyecanlandırırken, Halk Seçim Tarihiyle İ..
Batı Trakya'da 3+2 Oyunu Yunanistan'da Karamanlis Hükümetinin Erken Genel Seçimlere Gidileceğini İlan Etmesinin Ardından Aday Belirleme Konusunda İl Teşkilatlarında da Çalışmalar Hızlandı. Ül..
'Teslim Olmasalar, Operasyon Kaçınılmazdı' Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Hava Korsanlarının Teslim Olmamaları Halinde Operasyonun Kaçınılmaz Hale Geldiğini Söyledi.
Arıduru: "Bu Konularda Hassas Olmak Gerekiyor" Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru, Uçak Kaçırılması Gibi Konuların Hassasiyetle ve Dikkatli Adım Atılarak Takip Edilmesi Gerektiğini Kayd..
İran: 'Olayla Hiçbir İlgimiz Yok' İran Dışişleri Bakanlığı, Lefkoşa-istanbul Seferini Yapan Atlasjet Uçağının İran'a Kaçırılmak İstenmesiyle Hiçbir İlgileri Bulunmadığını Bildirdi.
Yolcular, İstanbul'a Gönderilecek Lefkoşa-istanbul Seferini Yaparken İki Hava Korsanı Tarafından Kaçırılan ve Antalya Havalimanı'na İndirilen Atlasjet'e Ait Uçağın Yolcuları, Antalya Uluslara..
Usar: "Havaalanına Bomba Sokmaları Mümkün Değil" KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Salih Usar, Lefkoşa-istanbul Seferi Sırasında Kaçırılan Atlasjet'e Ait Uçağı Kaçıran Hava Korsanlarının H..
Hakkari'de Çatışma: 1 Şehit Hakkari'de Terör Örgütü PKK Üyeleri Tarafından Arazi Arama ve Tarama Faaliyetini Yürüten Güvenlik Güçlerine Açılan Ateşte, 1 Güvenlik Görevlisi Şehit Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10