15 Ağustos 2007 Çarşamba Günü Haberleri

15 Ağustos 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kesk Toplu Görüşmelere Katılmayacak Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (Kesk) Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, Toplu Görüşmelere Katılmayacaklarını Bildirdi.
Galatasaray: 'Yakın Zamanda Hiçbir Bankadan Kredi Kullanılmadı' Galatasaray Kulübü, Yakın Zamanda Hiçbir Bankadan Kredi Alınmadığı ve Kredi Talebinde de Bulunulmadığını Açıkladı.
Frasineanu Bursaya Veda Etti
Frasineanu Bursa'ya Veda Etti
Bursaspor Teknik Asbaşkanı Ekrem Senal, Cornel Frasineanu ile Karşılıklı Olarak Anlaştıklarını ve Yolları Ayırdıklarını Söyledi.
Ziraat Odası Başkanı Tanık'tan, İş Adamlarına Yatırım Çağrısı Siirt Ziraat Odası (Szo) Başkanı Gündüz Tanık, Siirtli İşadamlarına Yatırım Çağrısında Bulundu.
Rüyaları Gerçek Oldu Karabük Demir Çelik Fabrikaları'ndan (Kardemir) Emekli Olan 65 Yaşındaki Orhan Çakır, İzmir'de Yapılan Türkiye Masterler Atletizm Pist Şampiyonası'nda Çekiç Atmada Türkiy..
İşitme Engelli Güreşçi Onur Özcan'ın Hedefi Avrupa Şampiyonluğu Denizli Belediyespor Forması Altında Spor Yaşamını Sürdüren ve Milli Takım Kampına Çağırılan İşitme Engelli Güreşçi Onur Özcan,..
Hükümetle Memur Konfederasyonları Arasında Toplu Görüşmeler Başladı Hükümet ile Memur Konfederasyonları Arasındaki Toplu Görüşmeler Başlarken, Kesk Başkanı İsmail Tombul, Toplu Sözleşme Çağrı..
Çalıntı Motosikletle Kaza Yapan 2 Genç Gözaltına Alındı Mersin'de Çalıntı Motosikletle Kaza Yapan 2 Genç, Hırsızlık Şüphelisi Olarak Gözaltına Alındı.
İslam Konferansı Gençlik Formu Uluslararası Danışma Kurulu Toplantısı KKTC'de Yapılacak İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Bünyesinde Faaliyet Gösteren İslam Konferansı Gençlik Forumu Uluslararası..
Avrupa'da Yaşayan Süryaniler Türkiye'ye Dönüyor Mardin'den 20-25 Yıl Önce Avrupa'nın Çeşitli Ülkelerine Göç Eden Süryaniler, Sağlanan Huzur Ortamıyla Birlikte Yaptırdıkları Villalara Geri Dön..
Engelli Rehabilitasyon Merkezlerinin Kalitesi Artıyor 5373 Sayılı Özürlüler Yasası'nın Çıkmasının Ardından, Engelli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin Sayısındaki Artışa Paralel Olar..
Günsiad'dan Abdullah Gül'e Destek Güneydoğu Sanayici ve İş Adamları Derneği (Günsiad) Başkanı Şah İsmail Bedirhanoğlu, Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı Adayı Olmasıyla Seçilmesine Saygı Duydukla..
Gümüşhane Müftülüğünce 'İslam Medeniyetinin İnsanlığa Katkısı' Konulu Konferans Düzenlendi
Gümüşhane Müftülüğü'nce "İslam Medeniyetinin İnsanlığa Katkısı" Konulu Konferans Düzenlendi
Gümüşhane Müftülüğü'nce "İslam Medeniyeti'nin İnsanlığa Katkısı" Konulu Konferans Düzenledi.
Atık Yağlar Toplanıyor
Atık Yağlar Toplanıyor
Adapazarı Büyükşehir Belediyesi, Temiz Çevre ve Sağlıklı Gelecek İçin Bitkisel Atık Yağları Topluyor. İsteyen İşletmelere ve Binaların Ortak Kullanım Alanlarına Bidon Dağıtan Büyükşehir Belediyesi, Toplanan Yağları...
Balili'den İsrail'e çağrı... Sivasspor'un İsrailli golcüsü Pini Felix Balili'nin, Trabzonspor-Sivasspor maçında yaşanan olayların ardından, ülkesindeki televizyon ve gazetelerden olayları büy..
Çölaşanı Kovan Hürriyete Rahşandan Tepki
Çölaşan'ı Kovan Hürriyet'e Rahşan'dan Tepki
Rahşan Ecevit, Gazeteci -Yazar Emin Çölaşan'ın Hürriyet Gazetesi'nden Çıkarılmasını 'Basın Özgürlüğüne İndirilen Büyük Bir Darbe' Olarak Niteledi. Ecevit Bir de Çağrı Yaptı.
Vestel Manisaspor, yeni sezona üç büyük hedefle başladı
Vestel Manisaspor, yeni sezona üç büyük hedefle başladı
Vestel Manisaspor Başkanı Haluk Çubukçu yaptığı basın toplantısında 2007-2008 sezonunda üç önemli hedeflerinin olduğunu bildirdi.
Selçukluda İnşaatlarda Çevre ve Güvenlik Denetimi
Selçuklu'da İnşaatlarda Çevre ve Güvenlik Denetimi
Konya'nın Merkez Selçuklu İlçe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri İnşaatlarda Güvenlik Önlemleri Alınması Konusunda Denetimlerini Artırdı. İnşaatların Çevresinin Tahta Perde veya Benzeri Malzemeyle Kapatılması ve Atık...
Denizli Belediyesi Öğrenim Yardımı Başvuruları Başlıyor
Denizli Belediyesi Öğrenim Yardımı Başvuruları Başlıyor
Denizli Belediyesi, 2007-2008 Eğitim Yılı'nda, Lise ve Dengi Okullar ile Üniversite Öğrencilerinin Öğrenim Yardımı Alma Başvurularını Kabul Etmeye Başlıyor.
Microsoft Türkiye Genel Müdürü Arkan: 'Microsoft Türkiye ve iş ortaklarının büyümesi daha fazla katma değer anlamına geliyor'
Microsoft Türkiye Genel Müdürü Arkan: "Microsoft Türkiye ve iş ortaklarının büyümesi daha fazla katma değer anlamına geliyor"
Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Microsoft Türkiye ve iş ortaklarının oluşturduğu ekosistemin büyümesinin, bilişim sektörünün güçlenmesi ve Türkiye için daha fazla katma değer anlamına geldiğini ifade etti.
Başkan Kaşkaş, Seçim Müşahitlerine Yemek Verdi
Başkan Kaşkaş, Seçim Müşahitlerine Yemek Verdi
Sakarya'nın Ferizli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Kaşkaş, 22 Temmuz Seçimlerinde Görev Yapan Müşahitlere, Düzenlediği Yemekle Teşekkür Etti.
Hayat ve Bireysel Emeklilik sektöründeki birleşmenin adı kondu: AvivaSA Türkiye'de Bireysel Emeklilik Sisteminde eşit oranlı ortaklık prensibini benimseyen ilk birleşmenin adı kondu. Haziran ..
Greenpeace, Lenovo’yu en çevreci ikinci şirket seçti Dünyanın en büyük üç PC üreticisinden biri olan Lenovo, Greenpeace'in "Elektronikte Çevrecilik Rehberi" adlı raporunda en çevreci ikinci ş..
Kilis Valiliği ile Gap İdaresi Arasında "Meyveciliğin Geliştirmesi Projesi" Protokolü İmzalandı Kilis Valiliği ile Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Arasında "Meyveciliğin Geliştirilmesi..
İsveç'te yaşayan İranlılar, rejimi aleyhine gösteri yaparak idamları kınadılar İsveç'te yaşayan İran asıllılar, ülkelerinde son zamanlarda artan idam cezalarını protesto etmek için başkent St..
Kosovalıları bu kez zamlar vurdu Birleşmiş Milletler denetimi altında yaşayan Kosova'da sekiz yıldır yaşanan ekonomik sıkıntı halkı bezdirmeye devam ediyor. Fabrikaların çalışmadığı ve işsizl..
Özbek lider Kerimov Kırgızistan'a geldi Özbekistan Devlet Başkanı İslam Kerimov, Şanghay İşbirliği Örgütü (ŞİÖ) liderler zirvesine katılmak için Kırgızistan'a geldi.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Küçükler:
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Küçükler:
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Erzurum'u 2011'e Hazırladıklarını Belirterek, "Büyük Bir Organizasyona Ev Sahipliği Yapacak İlin Alışveriş Merkezi Yoktu. Birini Açtık, Bir Diğeri İse Yapılıyor." Dedi.
Afganistan, İran ve Moğolistan devlet başkanları da Kırgızistan'a geldi Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te yarın 7'incisi gerçekleşecek Şanghay İşbirliği Örgütü (ŞİÖ) liderler zirvesine k..
İngiltere'de süresiz oturum zorlaşacak İngiltere hükümeti, "Highly Skilled Migrant" adı altında İngiltere'de süreli çalışma hakkı elde eden göçmenlerin süresiz oturum vizesi almalarını zorlaş..
Müsiad, Konya Ulaşım Raporunu Açıkladı
Müsiad, Konya Ulaşım Raporunu Açıkladı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Konya Şubesi, 2007 Yılı Konya Ulaşım Raporunu Açıklandı. Raporda Hızlı Tren Projesinin Hayata Geçirilerek Sivil Havaalanı'nın Bir An Önce Yapılması ve Mersin Limanı'na...
Karaman'da Su Kavgası: 8 Yaralı Karaman'ın Kılbasan Beldesine Bağlı Eğilmez Köyü'nde, Su Kesilme Meselesi Yüzünden İki Gurup Arasında Çıkan Kavgada 8 Kişi Yaralandı.
Başpiskopos Ruggero Franceschını, Türk kızı İlaydanın ilahileri eşliğinde kürsüye çıktı
Başpiskopos Ruggero Franceschını, Türk kızı İlayda'nın ilahileri eşliğinde kürsüye çıktı
İzmir'in Selçuk ilçesinde Hıristiyanların "Meryem Ana'nın Göğe Alınması Bayramı" dolayısıyla Meryem Ana Evi'ni yerli ve yabancı çok sayıda insan ziyaret etti. Hz. Meryem'in 15 Ağustos'ta, oğlu Hz. İsa gibi göğe...
Sivas'ta Elektrik Kesintisi Sivas'ta, 18 Ağustos 2007 Tarihinde Kentin Bazı Bölgelerinde Belirli Zaman İçerisinde Elektrik Kesintisi Yapılacağı Bildirildi.
Adapazarında bitkisel atık yağlar toplanıyor
Adapazarı'nda bitkisel atık yağlar toplanıyor
Adapazarı Büyükşehir Belediyesi, temiz çevre ve sağlıklı gelecek için bitkisel atık yağları topluyor. İsteyen işletmelere ve binaların ortak kullanım alanlarına bidon dağıtan Büyükşehir Belediyesi, toplanan yağları...
Gaziantepli iş adamlarından Güle tam destek
Gaziantepli iş adamlarından Gül'e tam destek
AK Parti Kayseri Milletvekili ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı adayı olmasını olumlu bulduklarını belirten Gaziantep Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği (HÜRSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kadayıfçı...
DTP Grup Başkanvekili Demirtaş: 'Gülün rejimi tehlikeye sokacağı yaklaşımı yapay'
DTP Grup Başkanvekili Demirtaş: "Gül'ün rejimi tehlikeye sokacağı yaklaşımı yapay"
Demokratik Toplum Partisi (DTP) Grup Başkanvekili Selahattin Demirtaş, Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı seçilmesiyle rejimin tehlikeye gireceği yaklaşımını yapay bulduklarını vurguladı. "Bu nasıl rejimdir ki tek bir kişi...
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem, teşekkür ziyaretlerine başladı
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem, teşekkür ziyaretlerine başladı
Aydın'dan AK Parti Milletvekili seçilen Mehmet Erdem, ildeki esnaf odalarını ve sivil toplum örgütlerine teşekkür ziyaretlerine başladı. İlk olarak Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'ni ziyaret eden Erdem'e, AK...
75 metre yüksekten şarampole uçan sürücü hayatını kaybetti
75 metre yüksekten şarampole uçan sürücü hayatını kaybetti
Zonguldak'ta 75 metre yükseklikten şarampole uçan araç sürücü hayatını kaybetti.
Ayvalıkta 24 kaçak daha yakalandı
Ayvalık'ta 24 kaçak daha yakalandı
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde geçtiğimiz gün yaşanan kaçak dramının ardından dört gün geçmeden Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 24 kaçak daha yakalandı.
Gümüşhane İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Pir Veda Ziyaretlerine Başladı
Gümüşhane İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Pir Veda Ziyaretlerine Başladı
Gümüşhane'de 2 Yıldır İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Görevini Sürdüren ve 16 Temmuz'da Emekliliğini İsteyen Hasan Pir'in Bu Talebi Bakanlık Tarafından Onaylandı. Bu Hafta İçerisinde Gümüşhane Valiliğine Ulaşması...
Manisa Alev Alev! Manisa-İzmir Kara Yolu Üzerindeki Ormanlık Alanda Son 4 Günde 5. Kez Orman Yangını Çıktı.
Gül'ün Köşk taahhütleri Gül, Cumhurbaşkanı Adaylığı için Resmi Başvurusunu Yaptıktan Sonra Müstakbel Cumhurbaşkanı Olarak Taahhütlerde Bulundu
Gül ilk Turda Seçilir mi Cumhurbaşkanlığı Seçiminin İlk Turu 20 Ağustos Pazartesi Günü Yapılacak.
Banyoda Düşen Şahıs Hayatını Kaybetti
Banyoda Düşen Şahıs Hayatını Kaybetti
Adıyaman'ın Besni İlçesi İncearaplar Köyünde Yaşayan Vakkas Akaalp (50) İsimli Şahıs, Banyo Yaparken Düşerek Hayatını Kaybetti.
Tff 1. Ligi
Tff 1. Ligi
Tff 1. Lig Takımlarından Sakaryaspor, İlçelerde Stant Açarak Kombine Bilet Satışı Yapıyor.
Phıllıp Cocu, Birleşik Arap Emirlikleri'ne Transfer Oldu Hollanda Milli Takımı'nın Eski Orta Saha Yıldızlarından Phillip Cocu, Bundan Sonraki Futbol Yaşantısını Birleşik Arap Emirlikleri'nde ..
Tff 3.lig
Tff 3.lig
Tff 3. Lig Takımlarından Denizli Belediyespor'da Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor.
Tff 2. Lig Adana Demirspor'un Sabah Yaptığı Antrenmanı İzleyen Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Cengiz Sezici, Adana Demirspor'un Ne Kadar Büyük Bir Camia Olduğunun Herkes Tarafından Bilindiğini S..
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 4. Grup'ta Mücadele Edecek Erzincanspor, Dış Transferde 4 Futbolcuyu Renklerine Bağladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10