14 Ağustos 2007 Salı Günü Haberleri

14 Ağustos 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zico: "Tur şansları eşit" Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, Anderlect takımı ile oynayacakları karşılaşmada tur şanslarının eşit olduğunu söyledi.
Merkez Bankası Faiz Oranlarını Değiştirmedi Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz Başkanlığında Bugün Toplanan Para Politikası Kurulu, Kısa Vadeli Faiz Oranlarında Bir Değişikliği Gitmedi. Bun..
Türkiye’deki en büyük Bauhaus 25 Ağustos’ta Ankara’da açılıyor
Türkiye’deki en büyük Bauhaus 25 Ağustos’ta Ankara’da açılıyor
Türkiye'deki ilk yatırımını 1996'da İstanbul'da yapan BAUHAUS, Ankara'daki ilk uzmanlık satış merkezini Cepa Alışveriş Merkezi Söğütözü'nde açıyor.
Ankara Adliyesi'ndeki patlama... Ankara Adliyesi'nde meydana gelen patlamanın sorumluluğunu üstlenen Hüseyin A, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Gül, Olursa Köşk Etkinliklerine Katılmayacağız
'Gül, Olursa Köşk Etkinliklerine Katılmayacağız'
Gül'ün Cumhurbaşkanlığı adaylığı hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek ''Seçilmesi halinde Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna ve Köşk gezilerine parti olarak katılmayacağız'' dedi
DTP, Güle Perşembe Günü İçin Randevu Verecek
DTP, Gül'e Perşembe Günü İçin Randevu Verecek
DTP, AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül'ün ziyaret talebine Perşembe günü için randevu verecek.
Tuğba Özay'ın Eski Sevgilisi Akın Büyükoğlu'nun Gözaltına Alınması "Rulet" Operasyonu Kapsamında Tutuklanan Ünlü Manken Tuğba Özay'ın Eski Sevgili Akın Büyükoğlu'nun Beykoz'da Bir Villada Yak..
Köyde su kesik olunca gazetecinin evi yangında kül oldu Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Ruşenler köyünde çıkan yangında iki katlı ev kül oldu. Gazeteci Hüseyin Orhan'a ait olan evdeki yang..
Dicle Nehrinde bir ceset bulundu
Dicle Nehri'nde bir ceset bulundu
Diyarbakır'da aşırı sıcaklardan dolayı serinlemek amacıyla Dicle Nehri'ne giden çocuklar tarafından kimliği belirsiz bir ceset bulundu.
Şehir Magandası Kendisini Tersleyen Kadını Denize Attı Sarıyer'de Alkollü Bir Şahıs, Sözlü Tacizde Bulunduğu Kadını Kendisini Terslemesi Üzerine Denize Attı. Boğulmak Üzere Olan Kadın, Olay Y..
Armağan'da Psikolojik rahatsızlık mı Var? Ersoy'la Evlendikten 20 Gün Sonra Genç Bir Kızla Görüntülenen Popstar Armağan Uzun'un Tedavi Gördüğü Belirtildi.
Annesi Ziyaretine Geldi Tuğba Özay'ı, Annesi Duygu Özay, Paşakapısı Kadın Tutukevi'nde Ziyaret Etti.1 Saatlik Görüşmeden Sonra Neler Söyledi?
Üzerine Resepsiyon Masası Düşen Çocuk Öldü Ailesiyle Antalya'ya Tatile Gelen 5 Yaşındaki Yunus, Akıl Almaz Bir Şekilde Can Verdi.
Gül, Sezer'e Nasıl Bir Teminat Verdi köşk Adayı Abdullah Gül, DSP Lideri Zeki Sezer?i Ziyaretinde, Nasıl Bir Cumhurbaşkanı Olacağını Anlattı. Gül, Sezer'e Bir Konuda Teminat Verdi. DSP, Mecl..
Vatan Haberi Tescillendi Alsaç, 'Zeytinburnu'ndaki Bir Arazide Devletin Hazine, Altın Arayacağı' İddialarına İlişkin Açıklama Yaptı
PKK Görünmez Yağmurluk Alıyor PKK, Türkiye'ye Geçişleri Sırasında Termal Kameralara Yakalanmamak için Avrupa'dan Özel Yağmurluklar Getirtti
MHPli Vural: Bizim Bir Adayımız Olacak
MHP'li Vural: Bizim Bir Adayımız Olacak
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 11. Cumhurbaşkanı Adayı Abdullah Gül ile İlgili Bugüne Kadar Kişisel Bir Değerlendirme Yapmadıklarını, Yapmayı da Doğru Bulmadıklarını Söyledi.
Cumhurbaşkanı Eski Anayasaya Göre Seçilemez
'Cumhurbaşkanı Eski Anayasaya Göre Seçilemez'
Cindoruk, Cumhurbaşkanı Seçimi ile İlgili İki Ayrı Anayasa Hükmünün Yürürlükte Bulunduğunu Savunarak, 'Bu Meclis, Bu Cumhurbaşkanını Eski Anayasaya Göre Seçemez' İddiasında Bulundu.
CHP: Din Devleti Süreci Hızlanacak
CHP: Din Devleti Süreci Hızlanacak
CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, MYK Toplantısında, 'AKP'nin Tek Taraflı Dayatmasıyla Cumhurbaşkanı Adayı Gösterilen Gül ile Görüşmenin Bir Yararı Olmadığı Sonucuna Varıldığını' Açıkladı.
Nokianın Pil Kabusu
Nokia'nın Pil Kabusu
Dünyanın En Büyük Cep Telefonu Üreticisi Olan Nokia'nın Başı Ürünlerinde Kullanılan Pillerle Dertte. Nokia, Telefonlarda Aşırı Isınma Potansiyeli Yüksek Olan Tam 46 Milyon Pili Geri Çağıracak. Bu İşlemin Şirkete...
Mortgage Krizi Enflasyonu Etkilemiyor
'Mortgage Krizi Enflasyonu Etkilemiyor'
Merkez Bankası, Kısa Vadeli Faiz Oranlarını Ağustos Ayında da Sabit Tutarak, Gecelik Faizde Yüzde 17.50, Borç Verme Faiz Oranında Yüzde 22.50 Oranları ile 13'üncü Ayı Geride Bıraktı.
Denizbank'tan İlk 6 Ayda 168 Milyon YTL Net Kar Denizbank, 2007 Yılının İlk Altı Ayında Net Karını, Geçen Yılın Aynı Önemine Göre Yüzde 54 Oranında Artırarak 168 Milyon YTL'ye Çıkardı.
TÜSİAD: Gülün Sözlerinin Takipçisi Olacağız
TÜSİAD: Gül'ün Sözlerinin Takipçisi Olacağız
Tüsiad Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Yalçındağ, Gül'ün Cumhurbaşkanı Olacağının Neredeyse Kesinleştiğini Belirtti, Gül'ün Adaylık Deklarasyonundaki Taahhütlerin Takipçisi Olacaklarını Söyledi.
Cenazeyi Almaya Gitti Paraları Aldı
Cenazeyi Almaya Gitti Paraları Aldı
İngiltere'de Bir Cenaze Levazımatçısı, Ölen Bir Emeklinin Cenazesini Teslim Almak İçin Gittiği Evden, Adamın Hayatı Boyunca Biriktirdiği Tüm Parayı Ceset Torbasına Koyup Çıktı.
Ehliyetsiz Sürücülerin Kullandığı Kamyon ile Pikap Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
Ehliyetsiz Sürücülerin Kullandığı Kamyon ile Pikap Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
Kahramanmaraş'ta Ehliyetsiz Sürücülerin Kullandığı Kamyon ile Pikabın Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 3 Kişi de Ağır Yaralandı.
Suriye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Faruk Şara:
Suriye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Faruk Şara:
Suriye Cumuhurbaşkanı Yardımcısı Faruk Şara, Suriye'nin Herhangi Bir İsrail Saldırısına Karşı Koymaya Kadir Olduğunu, Ancak Kendisinin Savaş Açmayacağını Söyledi.
AK Parti'li Altun'dan Cumhurbaşkanı Adayı Değerlendirmesi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Kerem Altun, Demokrasinin Korkuyla Statükoyu Korumakla Değil, Milletin İradesi..
CHP, Gül'ün Randevu Talebini Reddetti CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, AK Parti'nin Uzlaşma Aramadan, Tek Taraflı Olarak Bir Cumhurbaşkanı Adayı Belirlediğini Belirterek, Cumhurba..
Denizbank net karlılığını yüzde 54 artırdı DenizBank, 2007 yılı ilk 6 aylık finansal verilerini açıkladı. Bankanın net kârı bir önceki yıla göre yüzde 54 oranında artarak 168 milyon YTL'ye ul..
Finansbank’ın net karı yüzde 47,9 artarak 359,2 milyon YTL’ye ulaştı Finansbank'ın net karı bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 47,9 oranında artarak 359,2 milyon YTL'ye ulaştı. Toplam ..
Merkez Bankası Para Politikası Kurulu kısa vadeli faiz oranlarını değiştirmedi Merkez Bankası Para Politikası Kurulu kısa vadeli faiz oranlarını değiştirmedi. Kurul, Merkez Bankası borçlanma ..
Mattel, izin verilmeyen seviyede kurşunlu boya ihtiva eden oyuncakları geri çağırıyor Mattel, yükseltilen standartlar nedeni ile izin verilmeyen seviyede kurşunlu boya içeren ve mıknatıs ihti..
TMSF’den bono sahıplerıne uyarı: "Başvuru belgeleriniz tam olsun" T. İmar Bankası T.A.Ş.'nden karşılıksız hazine bonosu alanların Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF)'na 23 Temmuz'da başlaya..
Kerkük'te patlama: 2 ölü, 15 yaralı Irak'ın kuzeyindeki Kerkük kentinin ana caddelerinden olan Bağdat caddesinde meydana gelen patlamada 2 kişinin öldüğü bildirildi. Görgü tanıkları, patlaman..
Sakarya'da elektrik kesintisi... Sakarya'da enerji nakil hatlarında yapılacak çalışma nedeniyle bazı köylerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Adana Valisi Atış: Hasta yakınlarının konaklama sorunu için komisyon oluşturacağız Adana Valisi İlhan Atış, hasta yakınlarının konaklama sorunları için komisyon oluşturacaklarını söyledi.
Timsah Operasyonunda Zor Anlar Yaşandı
Timsah Operasyonunda Zor Anlar Yaşandı
Kocaeli'nin Gebze İlçesine Bağlı Darıca Beldesinde Bulunan Boğaziçi Hayvanat Bahçesi, Bugün Oldukça İlginç ve Tehlikeli Bir Taşınma Olayına Sahne Oldu. Yaklaşık 9 Yıldır Parkta Yaşayan ve Gittikçe Büyüdükleri İçin Eski...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, Ankara'dan müjdelerle döndü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Ankara'da bürokratlarla yaptığı görüşmelerden memnun ayrıldı ve talepl..
Marmara depreminin 8. yıl dönümünde deprem paneli düzenlenecek 17 Ağustos Marmara depreminin 8. yıl dönümünde, Jeoloji Mühendisleri Odası Sakarya İl Temsilciliği'nce "Sakarya'nın Depremselliğ..
Lopez'den Dansa Davet Çıkardığı İspanyolca Albümü ile Beklediği İlgiyi Göremeyen Jennıfer Lopez, Bir Dans Albümü Hazırlamak İçin Çalışmalara Başladı.Çıkardığı İspanyolca Albümü ile Beklediği İlgiyi Göremeyen Jennıfer Lopez, Bir Dans Albümü Hazırlamak İçin Çalışmalara Başladı.
Karı-koca çocuklarının gözleri önünde kurşuna dizildi
Karı-koca çocuklarının gözleri önünde kurşuna dizildi
Diyarbakır'ın Lice ilçesinde bir ay önce biri kadın iki kişiyi 'kan davasından' dolayı öldüren 38 yaşındaki Servet Pamuk, eşi Nuran Pamuk ile birlikte çocuklarının gözleri önünde kurşuna dizildi.
Bülent Uygun: "Bizim Ceza Almamız Yanlış Olur" Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Trabzonspor Maçındaki Olaylarla İlgili Olarak, "Bizim Takımın Herhangi Bir Şekilde Ceza Alması Bence Ya..
Cem Özer Yönetmen Oldu Şovmen ve Oyuncu Cem Özer, Hijyenik Bir Ürünün Tanıtıldığı Reklam Filmi İçin İlk Kez Yönetmen Koltuğuna Oturdu.Şovmen ve Oyuncu Cem Özer, Hijyenik Bir Ürünün Tanıtıldığı Reklam Filmi İçin İlk Kez Yönetmen Koltuğuna Oturdu.
Kızılay Irak'a 1 Milyon YTL'lik Malzeme Gönderdi Dışişleri Bakanlığı, Yaklaşık 1 Milyon YTL Değerinde İlaç, Gıda Maddeleri, Un, İçme Suyu ve Çadırın, 16 Tır'dan Oluşan Kızılay Konvoyuyla Irak..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10