11 Ağustos 2007 Cumartesi Günü Haberleri

11 Ağustos 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kapkaççılar 'Yunus'lardan kaçamadı
Kapkaççılar "Yunus"lardan kaçamadı
Ankara Çankaya'da, çaldıkları motosikletle bir kadının çantası alıp kaçan iki kişi, motosikletli Yunus ekiplerinin takibi sonucunda yakalandı.
Yahyalı ilçesi diyaliz ünitesine kavuştu
Yahyalı ilçesi diyaliz ünitesine kavuştu
Kayseri Sağlık Müdürlüğü, Yahyalı İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde diyaliz ünitesini hizmete açtı.
İshak Paşa Sarayının mezarlığı düzenleniyor
İshak Paşa Sarayı'nın mezarlığı düzenleniyor
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bulunan İshak Paşa Sarayı'nda restorasyon çalışmaları başladı.
Erzurumda Sağnak Yağmur
Erzurum'da Sağnak Yağmur
Erzurum'da sağnak yağmur, vatandaşları hazırlıksız yakaladı.
Manzığ Dağına ay yıldız çizildi
Manzığ Dağı'na ay yıldız çizildi
Bitlis'in Güroymak ilçesinde Jandarma Bölük Komutanlığı'nca Manzığ Dağı sırtlarında ilçe merkezinden gözükecek şekilde ay yıldız yapıldı.
Oğlunun sünnet düğününde takılan takı ve paralarla sevgilisine kaçtığı iddiası Sakarya'da bir kişinin oğlunun sünnet düğününde takılan altın ve paraları alarak sevgilisiyle kaçtığı iddia edil..
Kene tarafından ısırılan vatandaş, hastane ve belediyeye tazminat davası açıyor
Kene tarafından ısırılan vatandaş, hastane ve belediyeye tazminat davası açıyor
Edirne'de, parkta otururken kene tarafından ısırılan Kabil Geçgin (50), kendisiyle yeteri kadar ilgilenmediği gerekçesiyle Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Edirne Belediyesi hakkında tazminat davası...
Belediye ev sahipleriyel anlaştı, evler yıkılmaya başlandı
Belediye ev sahipleriyel anlaştı, evler yıkılmaya başlandı
Bitlis'in Güroymak ilçesine bağlı Gölbaşı beldesinde, 1989 yılında yapılan imar planında yolda bulunan evler yaklaşık 20 yıl sonra vatandaşlarla anlaşılarak yıkıldı.
Makine Mühendisinin Fotoğraf Merakı
Makine Mühendisinin Fotoğraf Merakı
Kırşehirli Makine Mühendisi Ömer Çetiner, Fotoğraf Çeken Her İnsanın Mutlaka Ruhunun Gençleştiğini İleri Sürdü.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nini Merter'de Bulunan Binasında Yangın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Merter'de Bulunan Binayı Besleyen Jeneratöre Yakıt Dolumu Yapıldığı Sırada Meydana Ge..
İngiltere, Minik Maddy'i Arıyor Portekiz'in Praia da Luz'deki Yazlık Evlerinden Kaçırıldığı Öne Sürülen İngiliz Madeleine Mccann, Kaybolmasının Üzerinden 100 Geçmesine Rağmen Hala Bulunamadı.
Amasya Elması Sağlık Dostu
Amasya Elması Sağlık Dostu
Türkiye'de ve Dünyada Elma Denilince Akla Gelen İlk İsim Olan 'Amasya Elması', Lezzeti ve Kokusunun Yanı Sıra İnsan Sağlığına Sağladığı Katkıyla da Ününe Ün Katıyor.
Antepfıstığı Üreticileri Umutlu Antepfıstığı Üretiminin Büyük Bir Bölümünün Karşılandığı Gaziantep'te Fıstık Piyasası Açıldı.
Nil Söyledi, Beyaz Oynadı! Mart Ayından Bu Yana 64 Sinemada Gösterilen Beyaz'lı ve Nil'li Vergi Reklamı İşe Yaradı, 1.7 Milyar Fazla Vergi Toplandı!Mart Ayından Bu Yana 64 Sinemada Gösterilen Beyaz'lı ve Nil'li Vergi Reklamı İşe Yaradı, 1.7 Milyar Fazla Vergi Toplandı!
Muğla Tabip Odası Saldırıya Uğrayan Doktora Sahip Çıktı
Muğla Tabip Odası Saldırıya Uğrayan Doktora Sahip Çıktı
75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Acil Servisi Doktorlarından Sema Şen'e Polis Eşliğinde Sağlık Kontrolüne Getirilen Bayan Bir Zanlının Saldırması Olayının Ardından Muğla Tabip Odası, Doktorlara Sahip Çıktı.
Sarılar- Şelale Yolu Asfalta Kavuşuyor
Sarılar- Şelale Yolu Asfalta Kavuşuyor
Antalya'nın Manavgat İlçesine Bağlı Sarılar Beldesi ile Büyük Şelaleye Arasında Bulunan 5 Metre Genişliğindeki Yol, 7 Metrelik İki Şeride Çıkarılmasının Ardından Asfaltlanmaya Başlıyor.
Adıyamanda Bimer Çalışmaları Hızla Devam  Ediyor
Adıyaman'da Bimer Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
Adıyaman Valiliği Bünyesinde Kurulan Başbakanlık İletişim Merkezi (Bimer) Çalışmalarını Sürdürüyor.
Sinopta Köylerde Taş Fırın ve Lokur Ekmeği Geleneği
Sinop'ta Köylerde Taş Fırın ve Lokur Ekmeği Geleneği
Sinop'un Köylerinde Taş Fırın Geleneği Yaşatılıyor.
Aydınlı sivil toplum örgütleri, Başbakan Erdoğandan bakanlık talep etti
Aydınlı sivil toplum örgütleri, Başbakan Erdoğan'dan bakanlık talep etti
Aydın Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (ASTO) Dönem Başkanı Veli Tiryaki, 60. hükümette turizm ya da tarım bakanlıklarından birisinin Aydın milletvekillerine verilmesini istedi.
Kuşadası'nda bin 500 abonenin elektrikleri sırayla kesiliyor Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ), Aydın'ın Kuşadası ilçesinde biriken alacaklarının tahsili için kapsamlı bir çalışma başlattı..
Alaplı Belediyesi, 50 çocuğu sünnet ettirdi
Alaplı Belediyesi, 50 çocuğu sünnet ettirdi
Zonguldak'ın Alaplı İlçe Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan 50 çocuğu sünnet ettirdi.
Yozgatta köyde veli  toplantı projesi meyvelerini verdi, 13 öğrenci Anadolu liselerini kazandı
Yozgat'ta köyde veli toplantı projesi meyvelerini verdi, 13 öğrenci Anadolu liselerini kazandı
Yozgat'ta taşımalı sistemle eğitim veren bir okulun, geçen eğitim yılında "Veli sana gelmiyorsa, sen veliye git" adıyla köylerde yaptığı veli toplantıları meyvelerini verdi.
Piyasaya sahte dozvola (TIR ücretsiz geçiş belgesi) satan dinlenme tesislerine operasyon... Edirne'de, düzenlenen operasyonlarda 900 adet sahte dozvola (TIR ücretsiz geçiş belgesi) ele geçiri..
HÜRSİAD Genel Sekreteri Özdülkar: "Tecrübelerin STK'larla paylaşılması gerekiyor" Gaziantep Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği (HÜRSİAD) Genel Sekreteri Orhan Özdülkar, üniversiteler, Devlet..
Aydınlılar Bunaltıcı Sıcaklarda Kar Helvası ile Serinliyor
Aydınlılar Bunaltıcı Sıcaklarda Kar Helvası ile Serinliyor
Türklerin Geleneksel Tatlarından Bir Tanesi Olan "Kar Helvasını" Ülkenin Birçok Bölgesi Tanımıyor. Nasrettin Hoca Pekmezi Kara Bulayarak Mucidi Olduğu Kar Helvası İçin Soranlara, "İcadı Bana Ait Ama Tadını Pek...
Bebek Ölüm Oranının Düşürülmesi Çalışması
Bebek Ölüm Oranının Düşürülmesi Çalışması
Sinop İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Cem Güre, Bebek ve Anne Ölüm Oranlarının Türkiye Ortalamasının Altına Çekilmesinin Kendileri İçin En Önemli Hedeflerin Başında Geldiğini Söyledi.
Kuşadasında Tarişin Tartışmalı Arsası Satıldı
Kuşadası'nda Tariş'in Tartışmalı Arsası Satıldı
Kuşadası'nda Tariş'e Ait Atatürk Bulvarı Derici Otel Yanında Halen Otopark Olarak Kullanılan 9 Bin 958 Dönümlük Arsa Türk, İngiliz, Arap ve İtalyanlardan Oluşan Bir Konsorsiyum'a Satıldı. Kuşadası Belediye Meclisi...
Siirt'te Kick Boks Atağı Siirt'te Tekvando, Boks ve Judonun Ardından Kick Boks Sporunun da Kurulması ve Yaygınlaştırılması İçin Çalışmalar Başlatıldı.
THY Hostesi Uçuş Sırasında Fenalaştı
THY Hostesi Uçuş Sırasında Fenalaştı
THY'nin İstanbul-oslo Seferini Yapan Uçakta Görevli Kabin Memuru Nilgün Hürdoğar(29), Uçuş Sırasında Fenalaştı.
Samsunda 'Tarımda Teknoloji Kullanımı' Sempozyumu
Samsun'da "Tarımda Teknoloji Kullanımı" Sempozyumu
Samsun'un Bafra İlçesinde, "Tarıma Genel Bakış ve Tarımda Teknoloji Kullanımı" Konulu Sempozyum Düzenlendi.
Hepsiburada.com ile Garantiden  'Cepbank Alışveriş' Uygulamsı
Hepsiburada.com ile Garanti'den "Cepbank Alışveriş" Uygulamsı
Online Alışveriş Sektörünün Lideri Hepsiburada.com, Garanti Bankası ile "Cepbank Alışveriş" Adıyla Yeni Bir Online Alışveriş Uygulaması Başlattı.
Geçen İlk Yarıda Zarar Eden Boyner Bu Yıl 8 Milyon YTL Kar Etti 2006'nın İlk Yarısındaki 1,9 Milyon YTL Zarar Açıklayan Boyner 2007'nin İlk Yarısında 8,0 Milyon YTL Kar Açıkladı.
Yaralı Akbabaya Belediye İşçileri Sahip Çıktı
Yaralı Akbabaya Belediye İşçileri Sahip Çıktı
Mersin'in Silifke İlçesinde Yılan Sokması Sonucu Yaralanan Akbaba, Tedavisi Yapıldıktan Sonra Doğaya Salındı.
Marmariste Bar ve Diskolar Sabaha Kadar Açık Kalacak
Marmaris'te Bar ve Diskolar Sabaha Kadar Açık Kalacak
Muğla'nın Marmaris İlçesinde Bar ve Diskolar Her Gün Sabah Saat 05.00'e Kadar Açık Kalacak.
Roberto Carlos, Golden Foot'ta zirveyi zorluyor Avrupa futbolunun en prestijli ödüllerinden biri olan "Golden Foot" için zirvede yarış devam ederken Fenerbahçeli Roberto Carlos da zirveyi zor..
ABD'nin ŞİÖ askeri tatbikatını izleme isteği geri çevrildi ABD'nin, Şanghay İşbirliği Örgütü'nün (ŞİÖ) "Barış Misyonu 2007"adıyla yapılan askeri tatbikatına gözlemci sıfatıyla katılma..
MHP Antalya Milletvekili Günal: "TBMM'de Manavgatlıların gören gözü ve duyan kulağı olacağım" MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, Ankara'da Manavgatlıların sesi, soluğu ve gören g..
CHP'li Selvi, başkan Gökçek'in istifa etmesini istedi CHP Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Selvi, Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek'in görevini yapmayarak halkı felaketle karşı karşıya getir..
Sındırga'da 5 hektar orman alanı yandı Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde Kertil çam ormanlarında çıkan yangında 5 hektarlık alan yandı.
Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu Adıyamanda Vaaz Verdi
Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu Adıyaman'da Vaaz Verdi
Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Adıyaman Ulu Cami'de Öğle Namazı Öncesi Vaaz Verdi.
Ece Sükan Açıkladı! 'Fransız Modacıların Karşısında Çırılçıplak Soyunduk' Diyen Ece Sükan, Modacıların Kadın Olduğunu Açıkladı!'Fransız Modacıların Karşısında Çırılçıplak Soyunduk' Diyen Ece Sükan, Modacıların Kadın Olduğunu Açıkladı!
Öve Öve Betiremedi! Spıce Market'in Sahibi Jean Georges Vongerıchten, Reına'nın Mutfağına Övgüler Yağdırdı!Spıce Market'in Sahibi Jean Georges Vongerıchten, Reına'nın Mutfağına Övgüler Yağdırdı!
Boyner, İlk 6 Ayda Zarardan Kara Geçti Boyner Büyük Mağazacılık'ın, 2006'nın İlk Yarısındaki 1.9 Milyon YTL Zararını 2007'nin İlk Yarısında 8 Milyon YTL Kara Dönüştürdüğü Bildirildi. Şirketin..
25 Metre Yükseklikten Kopan Kayalar Yola Düştü
25 Metre Yükseklikten Kopan Kayalar Yola Düştü
Bitlis'te Bir Caddenin Üst Tarafındaki Kayaların Yola Düşmesi, Tehlikeli Anların Yaşanmasına Neden Oldu. Kaya Parçalarının Yola Düşmesi Sırasında Bölgede Kimsenin Olmaması Can Kaybını Önlerken, Bir İşyerinin Camları...
Peşmerge Bakanı: pkk ile Çatışmayız Mutabakat Muhtırasını Değerlendiren Mustafa, PKK ile Kesinlikle Çatışmayacaklarını Söyledi.
Asker Ziyaretine Giden Aile Ata Çarptı: 8 Yaralı
Asker Ziyaretine Giden Aile Ata Çarptı: 8 Yaralı
Bursa'nın İnegöl İlçesinde, Asker Ziyaretine Giden Ailenin İçinde Bulunduğu Otomobil Bir Ata Çarparken, 8 Kişi Yaralandı.
Fenerbahçe mağlubiyeti, Belçika basınında... Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Anderlecht ile karşılaşacak Fenerbahçe'yi yakın takibe alan Belçika basını, Sarı - lacivertli takımın ..
Giresunspor Basın sözcüsü Bozbağ: Hedefimiz önce 2 Ada kalmak sonra ilk altıyı zorlamak
Giresunspor Basın sözcüsü Bozbağ: ''Hedefimiz önce 2 A'da kalmak sonra ilk altıyı zorlamak''
Giresunspor'un sezon hazırlıklarındaki son durumu hakkında basın mensuplarına bir açıklama yapan Giresunspor Basın sözcüsü Mustafa Temel Bozbağ, Giresun taraftarlarının bu sene çok farklı bir Giresunspor izleyeceklerini...
Gençlerbirliği Diyarbakır'dan 8 yeteneği mercek altına aldı... Futbolcu yetiştirmek ve büyük takımlara satmakla ön plana çıkan Gençlerbirliği, Diyarbakır'da 8 yeteneği mercek alıtna aldı. Gen..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10