10 Ağustos 2007 Cuma Günü Haberleri

10 Ağustos 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM Otoparkında Bir Otomobilde Çıkan Yangın Söndürüldü TBMM Kampüsünde Park Halindeki AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal'ın Ağabeyi Kazım Ünal'a Ait Araçta Çıkan Küçük Çaplı Yangın, B..
'PKK'yı Terörist Örgüt Olarak Nitelendiremeyiz' Kürt Bölgesel Yönetimi Sözcüsü, PKK'yı Terörist Bir Örgüt Olarak Nitelendirmek Hakkını Kendilerinde Bulmadıklarını Belirterek, 'Çünkü PKK, Irak..
Ecevitin Otomobilinden 12 Kilo Eroin Çıktı
Ecevit'in Otomobilinden 12 Kilo Eroin Çıktı
Denizli'de, Polis Tarafından Düzenlenen Uyuşturucu Operasyonunda, Rahşan Ecevit'in Eski Otomobilinde 12 Kilo Eroin Ele Geçirildi.
cuma namazı öncesi yağmur duasına katıldı
cuma namazı öncesi yağmur duasına katıldı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını evinin bulunduğu mahalledeki Aksa Camii'nde kıldı. Erdoğan, burada yağmur duasına da katıldı.
Afganistan ve Pakistan Arasındaki Güvenlik Toplantısı El Kaide ve Taliban'a Karşı Afganistan ve Pakistan'daki Aşiret Liderlerinin Kabil'de Yaptıkları Toplantının Şiddet Olaylarının Önlenmesin..
Kuzey Irak Yönetimi PKK'yı Terörist İlan Etme Hakkını Kendilerinde Görmüyor Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Hükümet Sözcüsü Cemal Abdullah, "PKK'yı Terörist Bir Örgüt Olarak Nitelendirme Hakkını..
Asansöre Sıkıştı, Öldü 11 Yaşındaki Baran Taş, Çift Kapısı Olan Asansörün İç Kısmındaki Emniyet Kapısını Kapatmadığı için Boşluğa Düştü ve Yaşamını Yitirdi
Ankara'nın Camilerinde Cuma Namazı Öncesi Yağmur Duası Kuraklığın Sona Ermesi İçin Ankara'nın Camilerinde Cuma Namazı Öncesi Yağmur Duası Edildi.
Seçim Sonuçlarında Yolsuzluk Yapıldığı İddiaları Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) Başkanı Muammer Aydın, 22 Temmuz'da Yapılan 23. Dönem Milletvekilliği Seçim Sonuçlarında Hiçbir Yolsuzluğun Yapılmad..
Hamilelik Döneminde Astıma Dikkat
Hamilelik Döneminde Astıma Dikkat
Hamilelerin Üçte Birinde Astım Sorununun Ortaya Çıktığını Belirten Uzmanlar, Hamilelik Döneminde Astım ve Alerjik Sorunlarla Karşılaşılmaması İçin Dikkatli Olunması Gerektiğini Belirtiyor.
Polis, İşsizlerin Umudu Oldu Balıkesir'in Edremit Emniyet Müdürü Mehmet Yeler, İlçedeki Bazı İşsiz Vatandaşları Çeşitli Firmalara Sokarken, Bazılarına da Boya Sandığı ve Seyyar Satış Arabalar..
Çocuklar Süs Havuzuna Girerek Serinledi Tokat'ta, Sıcaklardan Bunalan Çocuklar, Süs Havuzuna Girerek Serinleme Çalışıyor.
Küçükkuyu'da Maden Arama Çalışmaları Başladı Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Küçükkuyu Beldesinde Maden Arama Çalışmaları Başladı.
Yalovalı Minik Çevrecilerden Örnek Kampanya
Yalovalı Minik Çevrecilerden Örnek Kampanya
Yalova Belediyesi Bünyesinde Faaliyet Gösteren Çevre Temsil Kurulu'na Üye Minik Çevreciler Kirliliğe Savaş Açtı. Yalova Sahilini Dolaşan Çevreciler, Üzerinde "Çekirdek Kabuklarını Yerlere Atma" Yazan Binlerce Kese...
Hititlerden Günümüze Afyonkarahisar
Hititler'den Günümüze Afyonkarahisar
Tüm Yolların Kesiştiği Noktada Bulunan, Doğuyu Batıya, Kuzeyi de Güneye Bağlayan Afyonkarahisar, Hititler'den Günümüze Herkesin Ele Geçirmek İstediği Bir Kent Oldu.
Sıcaktan Bunalan Vatandaş Musalla Taşında Uyudu
Sıcaktan Bunalan Vatandaş Musalla Taşında Uyudu
Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde Sıcaktan Bunalan Bir Vatandaş, Cami Avlusundaki Musalla Taşında Uyudu.
2007 yılı ilk 6 ayının ihale istatistikleri açıklandı Kamu İhale Kurumu (KİK) 2007 yılı ilk 6 aylık döneme ilişkin ihale istatistiklerini açıkladı. Sağlık Bakanlığı'nın en çok ihale alan baka..
Çeltikler tarlada yanıyor
Çeltikler tarlada yanıyor
Orhangazi'de yaklaşık 5 bin dönüm araziye ekilen çeltikler, aşırı sıcak havalar nedeniyle kurumaya başladı. Çeltik ekimi yapan çiftçiler, kuraklık dolayısıyla, bölgedeki yeraltı su kaynaklarının bile tükendiğini ifade...
Atılan imzalarla Yüreğirin 40 yıllık enerji ihtiyacı karşılanacak
Atılan imzalarla Yüreğir'in 40 yıllık enerji ihtiyacı karşılanacak
Adana'daki Çukurova Üniversitesi (Ç.Ü) ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) arasında imzalanan protokolle merkez Yüreğir ilçesi gelecek 40 yıllık süre içerisinde enerji sıkıntısı çekmeyecek.
TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Ege Şubesi: 'Otopan, yasadışı tehlikeli atık ticaretinde bir simgedir'
TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Ege Şubesi: "Otopan, yasadışı tehlikeli atık ticaretinde bir simgedir"
Geçen yıl Türkiye'ye sokulmak istenirken geri çevrilen fakat bu sene tekrar getirilmek istenen Otopan isimli gemiye sivil toplum kuruluşları tepki gösterdi. Türkiye Mimarlar ve Mühendisler Odaları Birliği (TMMOB) Kimya...
Kırıkkaleli çiftçilere buğday üretimine karşı alternatif ürün dağıtıldı
Kırıkkaleli çiftçilere buğday üretimine karşı alternatif ürün dağıtıldı
Kırıkkaleli çiftçilere buğday üretimine karşı alternatif ürün sunmaya devam eden Tarım İl Müdürlüğü, çiftçilere karnabahar ve brokoli dağıtımı yaptı.
Büyükşehir Belediyesine Yapılan Saldırıya Kınama
Büyükşehir Belediyesine Yapılan Saldırıya Kınama
Kayseri Büyükşehir Belediyesine Yapılan Silahlı Saldırıya Her Kesimden Kınama Mesajları Geliyor. AK Parti Milletvekilleri Ortak Bir Açıklama Yaparak Saldırıyı Kınadıklarını Söyledi.
Dünya Gündemi - Öne Çıkanlar 14:30 ŞAM - Türkiye'nin Irak Özel Temsilcisi Çelikkol: "Bağdat'tan daha etkin ve somut adımlar bekliyoruz"
Bolu'daki bütün okullara fotoselli musluk takılacak Bolu'da bulunan bütün ilk ve ortaöğretim kurumlarına fotoselli musluk takılacak. Küresel ısınmaya bağlı olarak aşırı sıcaklık ve kuraklığı..
Adıyaman Belediyesi kaçak inşaatlara göz açtırmıyor
Adıyaman Belediyesi kaçak inşaatlara göz açtırmıyor
Adıyaman Belediyesi, imara aykırı olarak yapılan kaçak yapıların yıkımını sürdürüyor.
Başbakan Erdoğan yağmur duasına katıldı (1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yağmur duasına katıldı.
Anafartalar Zaferi törenlerini Anzaklar da izledi
Anafartalar Zaferi törenlerini Anzaklar da izledi
Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nda düzenlenen Anafartalar Zaferi'nin 92. yıldönümü, törenlerini çok sayıda vatandaşın yanı sıra bölgeye gezmek için gelen Yeni Zelandalı turistlerde izledi.
Rus öğretmen Olesya Resheinikova: 'Geleceğin sevgi dünyasını Türk kolejlerinde yetişen öğrenciler kuracak'
Rus öğretmen Olesya Resheinikova: "Geleceğin sevgi dünyasını Türk kolejlerinde yetişen öğrenciler kuracak"
Rus öğretmen, gelecekte Rusya Fedarasyonu ve Ortaasya'da Turki Cumhuriyetlerdeki kardeşlik ve sevgi bağlarını harcını Türk kolejlerinde yetişen öğrencilerin yapacağını söyledi. İdil- Ural Bölgesinde Rusya Fedarasyonu'na...
Reklam panosuna verdiği ilanla sevgilisinden özür diledi
Reklam panosuna verdiği ilanla sevgilisinden özür diledi
Bolu'da bir genç kız, ayrıldığı sevgilisinden özür dilemek için kent merkezinin en işlek caddesi üzerinde bulunan reklam panolarına ilan verdi.
Kozanda asfaltsız yol kalmayacak
Kozan'da asfaltsız yol kalmayacak
Adana'nın Kozan ilçesinde belediye, tüm mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
AK Parti, seçmene referanduma katılın çağrısı yaptı
AK Parti, seçmene referanduma katılın çağrısı yaptı
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Abdurrahim Hattapoğlu, 21 Ekim'deki referandum için seçmen listelerinin muhtarlıklara asıldığını açıklayarak, seçmenden bilgilerini güncellemelerini istedi.
Türkiye Berberler ve Kuaförler  Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş:
Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş:
Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş, Balıkesir'in Edremit İlçesi Berberler ve Kuaförler Odası'nı Ziyaret Etti.
Rehabilitasyon merkezinde kalan çocuklar için piknik düzenlendi
Rehabilitasyon merkezinde kalan çocuklar için piknik düzenlendi
Adıyaman 80. Yıl Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi'nde barınan çocuk ve gençler için piknik düzenlendi.
Şehre inen kurda otomobil çarptı Konya'nın Beyşehir ilçesinde domuz neslinin çoğalmasını önlemek ve doğal dengeyi sağlamak için özel olarak yetiştirilip tabiata salınan kurtlardan bir tanesi,..
Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu, Şanlıurfa'da Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Miraç Kandili etkinlikleri için geldiği Şanlıurfa'da cuma namazından önce Merkez Ulu Camii'de vaaz verdi..
Qvt'den SPK'ya "Galatasaray" Mektubu Qvt Financial Lp, Sermaye Piyasası Kuruluna (SPK) Yazdığı Mektupta, Galatasaray'ın, Kontrol Gücünü Haiz Hissedarı Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği..
Başbakan Yağmur Duasına Katıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cuma Namazını Konutunun Yakınındaki Aksa Camii'nde Kıldı.
Gençlik Kampında Heyecan Dorukta
Gençlik Kampında Heyecan Dorukta
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Sosyal Sorumluluk Projeleri Kapsamında Hayata Geçirdiği Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı'nda 4. Dönem Başladı.
Mersin Üniversitesine 'Telsiz Meteoroloji İstasyonu' Kuruldu
Mersin Üniversitesi'ne "Telsiz Meteoroloji İstasyonu" Kuruldu
Mersin Üniversitesi (Meü) Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nde, Bölgenin Meteorolojik Parametrelerinin Doğru ve Kesintisiz Sağlanması Amacıyla "Telsiz Meteoroloji İstasyonu" Kuruldu.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Çarşamba İlçesinde Kimliği Belirsiz Hırsız veya Hırsızlar, Girdikleri İş Yerinin Çelik Para Kasasını Açarak İçinden Bin 200 YTL Para Çaldı. Edinilen Bilgiye Gör..
2007'nin İlk 6 Ayında 27.6 Milyar YTL Kamu Alımı Yapıldı Kamu 2007'nın İlk 6 Ayında 27.6 Milyar YTL'lik İhaleye Çıkarken, 3.4 Milyar YTL Tasarruf Sağladı. En Çok İhale Yapan Bakanlık İse Sağl..
Döviz Alım İhalesinde 2.7 Milyon Dolarlık Opsiyonlu İşlem Gerçekleşti Merkez Bankası, Döviz Alım İhalesinde 2.7 Milyon Dolar Opsiyonlu İşlem Gerçekleştirdi.
Sandoz, 60 Milyon Dolarla, Eczacılık Ürünleri İhracatında 2006'nın Yıldızı Seçildi Eşdeğer İlaç Pazarının Dev İsimlerinden Sandoz, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İmmib) Tara..
Serinlemek İçin Denize Giren Genç Boğuldu Aydın'ın Kuşadası İlçesinde, Serinlemek İçin Denize Giren 22 Yaşındaki Bir Genç Boğularak Hayatını Kaybetti.
Siparişle Otomobil Çaldırdığı Belirlenen Şahıs Tutuklandı Rişle Otomobil Çaldırdığı Belirlenen Şahıs Tutuklandı
Otomobilin Çarptığı Bisikletli Çocuk Yaralandı Kayseri'de Otomobilin Çarptığı Bisikletli Çocuk Yaralandı.
Mersin'deki "Sansar" Operasyonunda 3 Tutuklama Mersin'de, Jandarma Ekiplerince Gerçekleştirilen "Sansar" Adlı Operasyon Kapsamında Adliyeye Sevk Edilen 26 Kişiden 3'ü Tutuklandı.
Bulgar Hemşireler Libya'da İşkence Gördüklerini Söyledi Libya'da Ölüm Cezasına Çarptırıldıktan Sonra İade Edildikleri Bulgaristan'da Serbest Bırakılan 5 Bulgar Hemşire ile 1 Filistinli Doktor..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10