2 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

2 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Giresun: Giresun'da Sel Giresun'da aşırı yağmur sonucu bir çok ev ve işyeri sular altında kalırken, bazı karayollarında ulaşım sağlanamıyor. Edinilen bilgiye göre, Keşap İlçesi ile Karabulduk..
İstanbul: Lösemi Hastası Esin'e Ssk'dan Kontrol İzni Çıkmadı Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK), yurt dışında bir yıl önce ilik nakli yapılan lösemi hastası Esin'e , yıllık kontrolü için Almanya'..
Kudüs: İsrail'in, Filistin Topraklarındaki Saldırıları İsrail Başbakanı Ehud Olmert, kaçırılan İsrail askerinin kurtarılması için ordunun "tüm gücünü kullanması" talimatını verdi.
Bağdat: Irak, Saddam Hüseyin'in Karısı Ve Kızını En Çok Arananlar Listesine Aldı Irak Milli Güvenlik danışmanı Muvaffak El Rubai, ülkenin en çok aranan 41 kişisini açıkladı. Yeni listede devr..
Basra: Basra'daki İngiliz Askerlerinin Maç Heyecanı Irak'ın güneyindeki Basra'da görev yapan İngiliz askerleri, İngiltere'nin Portekiz karşısında aldığı yenilgiyle büyük hayal kırıklığına uğr..
Basra: İngiliz Kampındaki Mahkumların Eylem Paniği Güvenlikten sorumlu Irak Yerel Konsey üyesi Hakem Maahi, İngiliz ordusundan İngiliz kampında tutulan mahkumların Irak Hükümeti'ne teslim edi..
Samava: Samava'da İşten Çıkartılan Polislerden Eylem Samava'da polisler, işten çıkarılan arkadaşlarına destek vermek için yürüdü.
Gazze: İsrail Askerinin Kaçırılması Filistinli militanlar tarafından kaçırılan İsrail askerinin serbest bırakılması için yapılan teşebbüslerin çıkmaza girdiği bildirildi.
Van: Van'da Sağanak Yağış Van'ın Çaldıran İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış sonucu 2 köyü besleyen su şebekesi kullanılmaz hale geldi.
ABD - Kanada kereste sorununu çözdü Amerikalılarla Kanadalılar, iki ülke arasında 25 yıldır süregelen tartışmalı kereste ticareti konusunu, Cenevre'de parafe ettikleri anlaşmayla resmen çözüm..
Ankara: Emo'dan Hükümetin "Yap-işlet Kararı"na Tepki Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Ankara, İzmir ve Adapazarı santrallerinin Danıştay kararıyla faaliyetlerinin durdurulmasını önleyen yas..
Kayseri: 17. Erciyes Zafer Kurultayı Hazırlıkları Başladı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Teşkilatı tarafından düzenlenen ve bu yıl 17. gerçekleştirilecek olan Erciyes Zafer Kurul..
Erzurum: Başbakan Erdoğan Erzurum'da...(2) AK Parti 2. Erzurum İl Kongresi'ne katılmak ve bazı açılışlar yapmak üzere bugün Erzurum'a gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, çok sayıda partili t..
İzmir: Ünlü Voleybolcu Kazada Hayatını Kaybetti İzmir'in Gaziemir İlçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında yaralanan Türk voleybolunun önemli isimlerinden Paidar Demir, kaldırıldığı..
Tahran: İran'ın Nükleer Programı İran, nükleer programı konusunda çıkan krizin çözümü için kendisine yapılan uluslararası teklife cevap vermesi için mühlet kabul etmiyor.
Londra: Londra'da Eşcinseller Günü Londra, Avrupa'nın en büyük katılımlı eşcinsel gününe ev sahipliği yaptı. Eşcinsel günü etkinliklerine yaklaşık 40 bin kişi katıldı.
Kıbrıs'ta İki Yıl Sonra İlk Buluşma Kktc Cumhurbaşkanı Talat İle Rum Lideri Papadopulos Yarın Sabah Bm Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Möller’in Konutunda Bir Araya Gelecekler. İki..
Yolsuzluk iddialarıyla Cumhurbaşkanı olunmaz Baykal, bir TV kanalında yaptığı açıklamada, son günlerde kamuoyunda tartışılan siyasi ittifak ve Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin değerlendirmel..
İstanbul: Galatasaray'da Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.
Erdoğan: Elinde belge olanlar ortaya koysun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "AKP'liler yolsuzluk yapıyor" diyenlerin bunu ispat etmesini istedi. Başbakan, ''iftira at izi kalır mantığı ile bu ..
Plassnik'ten Protokol Yorumu: "2006 Karar Yılı" Avusturya Dışişleri Bakanı Plassnik, Ek Protokol Konusunda 2006 Yılının "karar Yılı" Olduğunu Belirterek "ab, 2006'nın Karar Yılı Olduğunu Net ..
Erdoğan: "Kıbrıs İçin Dörtlü Toplantıya Evsahipliğine Hazırız" Başbakan Erdoğan, Ek Prototol Konusunda "kazan Kazan" Durumu Arzu Ettiklerini Belirterek "izolasyon Sürerken Protokolü Hiçbir Bi..
Kars: Doğu Anadolu Kırsalında Paket Tuvalet Ve Banyo Projesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt ile CHP İstanbul Milletvekili Ersin Arıoğlu tarafından başlatılan "D..
Düzce: Serinlemek İçin Denize Giren 2 Kişi, Boğularak Hayatını Kaybetti Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde serinlemek için denize giren 2 kişi boğularak hayatını kaybetti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10