8 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

8 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tüpraş, Koç ve Aygaz yarın işleme açılıyor Danıştay'ın Tüpraş'ın özelleştirme ihalesine yönelik durdurma kararının ardından İMKB'de işleme kapatılan Tüpraş, Koç Holding ve Aygaz hisselerinin ..
Emekliye zam TBMM Genel Kurulu’nda, emeklilerin vergi iadesi için fiş toplamasını kaldırarak onlara yüzde 4-5 oranında ek ödeme yapılmasını getiren yasa tasarısı kabul edildi. Yasa ile emekli..
Çirkin karikatürlere karşı imza kampanyası Kayseri'de bir grup partili ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Hazreti Muhammed'e ait olduğu iddia edilen çirkin karikatürlere karşı 'Milli ve ..
İtalyan basını: Rahip Santoro'nun katil zanlısı Ağca'ya özenmiş Trabzon'daki Santa Maria Kilisesi Rahibi Andrea Santoro'nun katil zanlısı olan 16 yaşındaki O.A'nın yakalanmasının ardından İt..
Unakıtan'ın oğullarının prim borcu silindi Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK), Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın oğlunun 285 YTL’lik prim borcunun, işyerinin iş kazaları ve meslek hastalıkları prim..
İncirlik'ten Türk astsubayla uzman çavuşa hırsızlık davası Adana'da, İncirlik 10'ncu Tanker Üs Komutanlığı'nda görevli bir Türk astsubay ile bir uzman çavuş hakkında, ABD hurdalığından bilgi..
Karikatür olayına tekbirli protesto Danimarka mallarını almayın çağrısı yaptılar
Kuş gribi Afrika'ya da sıçradı Uzakdoğu ülkelerinin ardından Türkiye'de de ortaya çıkan ölümcül kuş gribi virüsü H5N1, ilk kez Afrika'da da görüldü
İtalyan Bakan Calderoli'den Haçlı Seferi çağrısı İtalya'da Kuzey Birliği Milletvekili ve Reformlar Bakanı Roberto Calderoli, 16'ncı Papa Benediktus'un derhal harekete geçerek 'İslam dünyasın..
DSP Genel Başkanı Zeki Sezer:'Başbakanlar lanet okuyarak değil, yasal olarak hisselerini devretmeli' DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, başbakanların lanet okuyarak değil, yasal olarak hisselerin..
'Annan, Papadopulos'la görüşmeyi planlıyor' iddiası Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Kofi Annan'ın Rum Yönetimi lideri Tasos Papadopulos'la en yakın zamanda görüşmek isteyeceği ve AB..
Çirkin karikatürlere Türk- İş protestosu İzmir, Türk-İş Bölge Temsilciliği'ne bağlı 25 sendikanın şube başkanları, Danimarka'da bir gazetede yayımlanan Hz. Muhammed'e ait olduğu iddia edilen..
3 PKK'lı, 13 kilo 795 gram A-4'le yakalandı İstanbul ve Diyarbakır'ı kana bulayacaktı
Kızıltepe'de Öcalan gösterisi Mardin'in Kızıltepe İlçesinde kendilerine demokratik gençlik insiyatifi adını veren yaklaşık 500 kişilik bir grup, Abdullah Öcalan'a yönelik tecridin kaldırılma..
Çirkin karikatürlere karikatürlü tepki Gaziantep'te, Eğitim Bir-Sen Sendikası üyeleri, Hz. Muhammed'e ait olduğu iddia edilen çirkin karikatürlerin yayınlanmasına karşı karikatür ve gül dağı..
Keskin'de kuş gribi karantinası Kırıkkale'nin Keskin İlçesi'nin 4 kilometre dışında Ahmet Okatan'a ait çiftlikte kuş gribi vakasına rastlanması üzerine ilçedeki bir mahalle ve yakındaki bir ..
Cem Uzan'a çiftlik baskınından 6 yıla kadar hapis cezası istemi Sakarya'nın Pamukova İlçesi'nin Bakacak Köyü'nde TMSF tarafından el konulan ailesine ait eski çiftliğe baskın yaparak, burada ..
Mısır'da karikatür protestosu Müslümanların büyük tepkisini çeken Hz. Muhammed karikatürleri bugün Mısır'ın başkenti Kahire'de düzenlenen bir gösteri ile protesto edildi
Irak Başbakan Yardımcısı: Kuzey Irak'tan izinsiz petrol çıkarılıyor Uluslararası 7 şirketin Kuzey Irak'ta petrol sondajı yapmak için hazırlık içinde olduğu belirtilirken, Irak Başbakan Yardı..
TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman'ın, ulaşımda kar engeline bakışı 'Demir yolları gelişmiş olsaydı rahmeti keyifle seyrederdik'
İngiliz ressamdan, semazenli 'Yurtta sulh, cihanda sulh' sergisi Pamphlion: Türkiye'nin tüm dünyada barışın simgesi olduğunu düşünüyorum
SHP: Mal varlığının kaynağını açıklamayan haramzadedir SHP Genel Saymanı ve MYK üyesi Memet Yula, liderlerin mal varlıklarına ilişkin yapılan açıklamaların tatmin edici olmadığını belirterek..
Karikatür krizi, İspanya'da Türkiye karşıtı kampanyaya dönüştü İspanyol köşe yazarı Alvarez, Başbakan Erdoğan için 'halife' dedi
Prof. Dr. Candeğer Yılmaz: 'Obezite kuş gribinden daha tehlikeli' Dünyada 1.1 milyardan daha fazla insanın aşırı kilo sorunu yaşadığını söyleyen Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, 'Kuş gribinden dah..
ABD Dışişleri: Türkiye'deki kadın ticareti endişe verici boyutlarda 'Fuhuş mafyasından birilerini içeride görmek istiyoruz' 'Türkiye ABD gibi cazibe merkezi'
Kırıkkale'de tarihi eser operasyonu Kırıkkale'nin Yahşihan İlçesi'nde, jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda, Roma dönemine ait 7 eser ele geçirildi, bir kişi gözaltına alındı
Çanakçı: Tüpraş'ın iptali sorun yaratmaz Hazine Müsteşarı Halil İbrahim Çanakçı, TÜPRAŞ’ın özelleştirilmesinden elde edilen 2.5 milyar dolarlık gelire ilişkin olarak, "Bu gelişmeler Hazine’ni..
ABD ile "pirinç savaşı" Türkiye ile ABD arasındaki "pirinç savaşı" kızıştı. Pirinç ithalatına sınırlamalar uygulayan Türkiye’den istediği yanıt alamayan ABD, Dünya Ticaret Örgütüne (DTÖ) başv..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10