5 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

5 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB, elçiliklere 'karikatür saldırılarını' kınadı Avusturya'nın dönem başkanlığındaki AB, İslam dünyasını rahatsız eden karikatürlerin yayımlanmasını protesto edenlerin bazı Avrupa büyükelçili..
Küçük maganda terörü ABD'nin Kaliforniya eyaletine bağlı Comptom kasabasında sekiz yaşında bir ilkokul öğrencisi, evden getirdiği tabancayla okul otobüsünde gösteriş yapmak isterken yanlışlık..
Doğuma kadar seks yok Hollywood'un en çok kazanan aktörlerinden Tom Cruise, doğum yapana kadar hamile sevgilisi Kate Holmes'la seks yapmayacağını söyledi. Bebeğe zarar vermek istemediğini söy..
Çikolata paketine özel uyarı İki çikolata üreticisi "Mars" ve "Cadbury," obeziteye karşı tüketicileri ikaz etmek için, İngiltere'de ürünlerinin üzerine uyarı koymayı düşünüyor. Uyarı yazısınd..
2005'in en iri tavşanı Almanya'da 72 santim boyunda ve sekiz buçuk kilo ağırlığındaki tavşan "Rudi," görenleri hayrete düşürüyor. Alman Tavşan Yetiştiricileri Birliği adına konuşan Ulrich Hin..
Balıkadam üretim çiftliği! Çin'de bebekler doğumdan hemen sonra kas ve kemik yapıları güçlensin diye yüzme kurslarına yazdırılıyor. Çin'in güneyindeki Suzhou kentinde kadınlar doğum yaptıktan..
ABD terörle savaşı 'uzun savaş' yaptı Amerikan Savunma Bakanlığı (Pentagon) ordunun yeni düşmanlara karşı yürütülecek askeri strateji ve ekipmanlara dair raporunu yayınladı. Rapor içeriği kad..
Varoş isyancılarını sınırdışı ediyor Fransa, 2005'in sonlarında tüm dünyanın gündemine oturan" varoş isyanına" karışan göçmenleri sınır dışı etmeye başladı. İçişleri Bakanı Nicolas Sarkozy, ö..
İran için geri sayım başladı: 5 Mart 2006 Atom Enerjisi Kurumu, İran'ı BM Güvenlik Konseyi'ne gönderdi. ABD, işbirliği için 5 Mart'a kadar süre tanıdı. İran ise "Denetçilere izin yok. Hemen u..
Fitili işte o ateşledi Olay karikatürleri çizenler polis korumasında kayıplara karıştı. Ülkesindeki karikatüristlerden Hz. Muhammed'i nasıl gördüklerini çizmesini isteyen Danimarkalı editör i..
Lagendijk İstanbul'a geldi Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu (KPK) Eşbaşkanı Joost Lagendijk dün Türkiye'ye geldi. Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla dün Paris'ten İstanbul'a gelen J..
Avukatı: Erbakan evlenmedi Ekim ayında 38 yıllık eşi Nermin Erbakan'ı kaybeden Necmettin Erbakan'ın 'imam nikahlı eş' aldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Erbakan'ın yakın çevresinin doğruladı..
Halkın tercihlerine Ankara'nın yorumu Erdoğan'ın oyu AK Parti'ye göre az, muhalefete göre çok gösterilmiş. SABAH'ın iki gün üst üste yayınladığı TNS Piar şirketinin anket sonuçları Ankara'yı ..
Genel yayın yönetmenlerine sorduk: Siz yayımlar mıydınız? * Fatih Altaylı (SABAH) "Bu karikatürler benim önüme gelseydi asla yayımlamazdım. Bunun birkaç nedeni var. Birincisi herhangi bir ina..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9