3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Van'da, Kuş Gribi Takip ve Koordinasyon Merkezi kuruluyor Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde başgösteren ve 4 kişinin ölümüne neden olan kuş gribi nedeniyle Van'da Kuş Gribi Takip ve Koordinasy..
Bayındırlık ve İskan Bakanı Özak:Futbolculara yönelik kurşunlama üzüntü verici Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Trabzonsporlu Fatih Tekke ile Gökdeniz Karadeniz'in araçlarının kurşunl..
Üniversiteli genç kız 48 yaşındaki evli sevgilisini öldürdü Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce öğretmenliği bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi Filiz Meydan, birlikte yaşadığı e..
Kürtlerin petrol aramasına tepki Kuzay Irak'taki Kürt yönetimin petrol firmalarına kendi bölgelerinde petrol arama izni vermesi Irak yönetiminin tepkisine neden oldu
'Duruşma gizli değil, açık olsun' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Kütahya gezisi sırasında suikast girişiminde bulunan Mustafa Bağdat'ın yargılanmasına devam edildi
'Van Gölü'nde balık yaşıyor' uyarısı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl ilköğretim 5'inci sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtılan Sosyal Bilgiler ders kitabında, Van Gölü'nde bal..
'İmamlar sınırdışı edilsin' önerisi Jylland Posten gazetesinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürlerin yayımlanmasının ardından Müslümanlardan gelen tepkileri yatıştırmaya çalışan Danimark..
Fransız Liberation gazetesi de Hz. Muhammed karikatürlerini yayımladı Gazete, manşetinde 'Şeytan Çizimleri' başlığını kullandı
Taksi bagajında C- 4 servisi Diyarbakır'da 15 Şubat'ta bombalı eylem yapacaklardı
Van'da cuma çıkışı protesto gösterisi Danimarka'da bir gazetede Hz. Muhammed'in karikatürünün yayınlanması Van'da protesto edildi. Hz. Ömer Camii'inde cuma namazından çıkan yaklaşık 50 kişil..
İHD, son 5 yılın hak ihlalleri raporunu açıkladı İşkencede düşüş, mayında artış var
G.Saray FIFA'ya borcunu ödedi Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Sinan Kalpakçıoğlu, FIFA'ya olan yaklaşık 1 milyon 300 bin dolarlık borçlarının tamamını kapattıklarını kaydederek, "Birkaç do..
500 kişilik işe 5 bin başvuru Özelleştirme süreci devam eden Halkbank'ın 500 banko elemanı almak için verdiği ilana başvuru süre dolmadan 5 bin başvuru alındı. Halk Bankası Genel Müdürü Hüsey..
Garanti'den yeni kredi kartı Garanti Bankası, Bonus Card ve Shop and Miles’ten sonra tüketicilerin kendi tercihine göre yaratabilecekleri "Flexi Card"ı kullanıma sundu. Flexi Card’ın bonus, t..
AİHM: Fikir özgürlüğü İslam'a hakareti içermez Danimarka’nın ardından bazı Avrupa ülkelerinde Hz. Muhammed karikatürlerinin yayınlanmasına ilişkin tartışma ve tepkiler artarken Avrupa İnsan H..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10