26 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

26 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Onur Air uçağı pistten çıktı Onur Air'in Brüksel-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı, Atatürk Havalimanı'na inişinin ardından pistten çıktı.
Diyarbakır'da izinsiz gösteri: 10 yaralı Diyarbakır'da izinsiz gösteri yapan bir grup, polise taşlı saldırıda bulundu. Çıkan olaylarda aralarında polis memurları ve gazetecilerin de bulunduğu..
Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu tartışamalı geçiyor İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve S..
The New York Times: Irak'ta olası bir iç savaşa Türkiye'de dahil olabilir WASHINGTON - Irak'ta devam eden gergin ortam ve ardı ardına gelen saldırılar Sünni ve Şiilerin arasını giderek açıyor..
Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu, tartışamalı geçiyor İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve ..
Bakan Gönül: İsrail ile ilişkiler aynı şekilde devam ediyor KAYSERİ - Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, "İsrail ile Türkiye Savunma Bakanlıkları arasındaki ilişkiler aynı şekilde devam ediyo..
Bakan Yıldırım: Fiziki şartları belli olan boğazların çok daha fazla zorlanmaması gerek ÇANAKKALE - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, fiziki şartları belli olan boğazların çok daha fazla zorl..
‘Irak'ta iç savaş olursa Türkiye müdahale edebilir’ Şiilerin kutsal mekanı Askeriye türbesine yapılan saldırıdan sonra Irak’ta baş gösteren çatışmalar dünyada büyük kaygı yarattı. New York Ti..
Afganistan'daki cezaevi isyanı sürüyor Afganistan'da Taliban ve El Kaide üyelerinin de kaldığı bir cezaevinde çıkan isyan sürerken, mahkumlar cezaevinin bir kısmının kontrolünü ele geçirdi.
Vehbi Koç, ölümünün 10. yılında kabri başında anıldı İSTANBUL - Koç Topluluğu'nun kurucusu Vehbi Koç, ölümünün 10. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında törenle anıldı. Törende k..
TAV, Genel Havacılık Terminali'ni hizmete açtı İSTANBUL - Atatürk Havalimanı İşletmecisi TAV, konvansiyonel anlamda yolcu uçaklarından daha küçük boyutlu uçaklarla "Genel Havacılık" ya da "Ha..
ATO'dan denetimsiz ithalat uyarısı / "TSE standart zorunluluğu kaldırılarak yerli üreticiye darbe vuruldu" ANKARA - Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından hazırlanan rapora göre, Türkiye itha..
Irak'ta bomba yüklü araçla saldırı: 4 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ın güneyindeki Hille kasabasında bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu ilk belirlemelere göre 4 kişinin öldüğü bildiri..
Feniş, Fransız Hydro Building ile lisans anlaşması imzaladı İSTANBUL - Feniş Alüminyum, Fransız Hydro Building ile lisans anlaşması imzaladı. Feniş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafında..
5 şirketten daha 2005 yılı bilançosu / Türk Prysmian Kablo'nun karı 12 milyon YTL oldu İSTANBUL - İMKB'de işlem gören şirketler 2005 yılı bilançolarını açıklamaya devam ediyor. 5 şirket daha ..
Varlık Yatırım Ortaklığı'nda Olağan Genel Kurul 24 Mart'ta İSTANBUL - Varlık Yatırım Ortaklığı'nda 2005 yılı Olağan Genel Kurul 24 Mart'ta yapılacak. Varlık Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından..
Bolu Çimento, Ar-Ge birimi oluşturuyor İSTANBUL - Bolu Çimento, Ar-Ge birimi oluşturuyor. Bolu Çimento Sanayii A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Şirk..
Fortis Bank, Fortis Finansal'daki payını Fortis Lease Group'a sattı İSTANBUL - Fortis Bank, Fortis Finansal'daki payını Fortis Lease Group'a sattı. Fortis Bank A.Ş. tarafından Borsa'ya gönde..
Irak'ta bomba yüklü araçla saldırı Irak'ın başkenti Bağdat'ın güneyinde bomba yüklü bir aracın patladığı, ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.
Babacan: Türkiye'nin toplam borcu 199 milyar dolar KÜTAHYA - Devlet Bakanı Ali Babacan, Eylül ayı sonu itibariyle Türkiye'nin toplam borcunun 199 milyar dolar olduğunu söyledi. Devlet Ba..
ESO Başkanı Özaydemir: Tekstilde yaprak dökümü başladı ESKİŞEHİR - Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Savaş Özaydemir, tekstilde yaprak dökümünün başladığını belirterek, "Ekonomi güneşli k..
BDDK Başkanı Bilgin: BDDK bağımsız ve kararlarında özgür davranan bir kurumdur ANKARA - Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Teyfik Bilgin, BDDK'nın Devlet Bakanı Kürşad Tü..
Gül, Annan'la görüştü / Annan: Türkiye'nin Hamas görüşmelerinden memnunuz DOHA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Katar gezisi çerçevesinde bugün Birleşmiş Milletler (BM..
Yurt genelinde bazı yollar çeşitli nedenlerle kapalı İSTANBUL - Yurt genelinde bazı yollar çeşitli nedenlerle kapandı. Karayolları ekipleri, kapalı yolların ulaşıma açılması için çalışmaları..
DİSK Genel Başkanı Çelebi: Halkımız artık pembe hayallere inanmıyor İZMİR - Türkiye'de solu iktidar yapmak hedefiyle oluşturulan 10 Aralık Platformu İzmir toplantısını gerçekleştirdi. Devrim..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10