25 Şubat 2006 Cumartesi Günü Haberleri

25 Şubat 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gülben Ergen'in manyetik kalkanı Gülben Ergen, elinden bir an olsun düşürmediği kibrit kutusu kadar cihazla kendisini çevredeki manyetik etkilerden koruduğunu söylüyor
Tavuk bir gecede horoz oldu! İngiltere'de bir çiftlikteki tavuk önce yumurtlamayı kesti, sonra ibikleri çıktı ve horoz gibi ötmeye başladı
ATO Başkanı Aygün: Yasa çıkardılar, taşımacılık sektörünü yasa boğdular ANKARA - Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, yük ve yolcu taşımacılığının disiplin altına alınması için çık..
Gül: Ben, herhangi bir gazetecinin maddi çıkar karşılığı herhangi bir şey yaptığını söylemedim ANKARA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türk basınına yönelik eleştiriler..
Bakan Tüzmen: Bugün o şartlar olsa, yine o kredinin altına imza atarım KAHRAMANMARAŞ - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türk Eximbank tarafından 2001 yılında usulsüz kredi kullandırıldığı ileri s..
Ankara'da göçük: 2 yaralı ANKARA - Başkent'te bir inşaatta meydana gelen göçükte, 2 inşaat işçisi toprak altında kaldı. Edinilen bilgiye göre, Emek 4. Cadde 56. Sokak'ta, Kökmen İnşaat'a ait ..
EBSO'da OSB ve Serbest Bölge toplantısı İZMİR - İzmir, Aydın ve Manisa'da kurulu organize sanayi bölgeleri ile serbest bölgelerin başkanlarının Ege Bölgesi Sanayi Odası'nda (EBSO) bir araya..
Bakan Yıldırım: Türkiye'de 44 milyon cep telefonu, 16 milyon internet kullanıcısı var ANKARA - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye'de 44 milyon cep telefonu, 16 milyon internet kullanıc..
Gül: Herhangi bir basın mensubunun maddi çıkar veya para karşılığı bir şey yaptığını düşünmedim ve söylemedim de ANKARA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, hafta içinde b..
Bakan Çoşkun: Hedefimiz, Türkiye'yi en büyük 10 ekonomi arasına sokmaktır NİĞDE - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türkiye'nin 2006 yılında dünyanın cazibe merkezi ilan edildiğini belirte..
AK Parti'de hamilelere özel eğitim semineri ANKARA - AK Parti Genel Merkezi, ilginç bir eğitim seminerine evsahipliği yaptı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kadın..
Yurtta hava durumu/ Hava sıcaklığı yurdun batı kesimlerinde 2 ila 4 derece azalacak İSTANBUL - Yurdun batı kesimleri Orta Akdeniz üzerinden gelen ılık ve yağışlı havanın etkisine girdi. Kıyıl..
Bakan Çelik: AKP'nin haysiyetli mücadelesi sonucu Kıbrıs'ta Rumlar, 'Mızıkçı' taraf oldu ZONGULDAK - Mili Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından Zongul..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9