24 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

24 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kayseri'de 35 kilo esrar ele geçirildi Kayseri'de kent girişinde, Van'dan gelirken durdurulan bir minibüsde 34 kilo 940 gram toz esrar ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı
Kapadokya'ya Uzakdoğulu turist umut oldu Doğal, tarihi ve kültürel değerleri ile Türkiye'nin turizminde umut bağladığı en önemli merkezlerden Kapadokya'ya, Uzakdoğulu turistlerin ilgisi gide..
Eskişehir'de uyuşturucu operasyonu 3 kilo esrar ele geçirildi, 5 kişi gözaltına alındı
Japonlar'ın 'Mükemmel Fabrika' ödülünü Eti alacak ESKİŞEHİR - Eti, Japon Fabrika Bakım Enstitüsü (JIPM) tarafından her yıl Toplam Verimlilik Yönetimi (TPM) modelini kullanarak verimliliğini v..
Sandoz 10 yıl sonra yeniden Türkiye'de üretime başladı İSTANBUL - Dünya ilaç pazarının önde gelen firmalarından Novartis'in bünyesinde jenerik ilaç üretimi yapan Sandoz, Türkiye'de yeniden il..
COREPER onay verdi, AB ile müzakereler nisan veya mayısta başlayacak/ İlk başlık 'bilim ve araştırmalar' BRÜKSEL - Türkiye'nin AB'ye katılım sürecinde tarama aşaması tamamlanan 'bilim ve araş..
Dışişleri'nden Danimarka gazetesine yalanlama ANKARA - Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, Türkiye'nin Danimarka'dan özür beklediği yönünde bir açıklamada bulunmadığını bildirdi. Tan,..
Türkiye Dış Ticaret Derneği'nde yeni yönetim kurulu belirlendi İSTANBUL - Türkiye Dış Ticaret Derneği TURKTRADE, yeni yönetim kurulunu seçti. Genel Kurul ve ardından yapılan Yönetim Kurulu To..
Tofaş'tan başarılı tedarikçilerine ödül İSTANBUL - Tofaş'ın, kalite, hizmet ve teslimat performansı kriterlerine göre belirlenen en başarılı tedarikçileri Yan Sanayi Kalite Ödülü'ne hak kazan..
Şekerbank'ın 2005 yılı net karı 37 milyon YTL oldu İSTANBUL - Şekerbank, 2005 yılı net dönem karını 37 milyon YTL olarak açıkladı. Bankanın bağımsız denetimden geçmiş mali tablolarına göre, 2..
Fiskobirlik'ten fındığı "maliyetinin altında" satacağı haberlerine yalanlama GİRESUN - Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) tarafından yapılan açıklamada, satın alınan 200..
Karacabey-Susurluk Doğalgaz Dağıtım ihalesini Anadolu Doğal Gaz kazandı ANKARA - Karacabey-Mustafakemalpaşa-Susurluk Doğalgaz Dağıtım Lisansı İhalesi'ni 0.081 cent/kilovatsaat birim hizmet am..
VOB, günü 34 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 33 milyon 916 bin 190 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alınıp ..
İMKB, haftanın son günü rekorunu yeniledi/ Endeks, 285 puan arttı: 46838/ Döviz ve faiz sakin İSTANBUL - Borsa, iki günlük temkinli seyrin ardından kapanış rekorunu yeniledi. 47 bini test ede..
Emeklilere vergi iadesi ödemeleri başladı Ziraat Bankası, 5,6 milyon emeklinin 2005 yılı vergi iadesi ödemelerine bugün başladı. Emekli Sandığı ve SSK emeklilerine dönük ödemeleri büyük orand..
DYP lideri Ağar: Hükümet erken seçime doğru gidiyor ANKARA - DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, hükümetin, ek protokoldeki ağır sorumlulukları yüklenmekten korktuğunu belirterek, "Ekonomide sıkı..
MİT, "Küre Operasyonu"nda adı geçen kişilerle ilgilerinin olmadığını açıkladı ANKARA - Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) "Küre Operasyonu"nda adı geçen kişilerle ilgilerinin olmadığını açıklad..
Tüzmen: Gümrüklerde 'akıllı kart' sistemine bu yıl geçilecek İSTANBUL - Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, bu yıl içinde gümrüklerde 'akıllı kart' sistemine geçileceğini ve ..
İspanyollar sanal alemde en fazla İstanbul'u ziyaret ediyor İspanyolların internette en fazla ziyaret ettiği şehirlerin başında İstanbul'un yer aldığı bildirildi. İstanbul ayrıca en fazla İs..
CHP'den RTÜK'e dilekçeli şikayet 'Erdoğan ve Unakıtan'ın konuşmalarını sansürleyin'
Sarı zarfı gören mükellefin kalp atışları artık değişmeyecek Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 1986 yılında İngiltere'de açıklanan Vergi Mükellefleri Bildirgesi'ni, Türkiye için uyarladıklarını ..
Iğdır'da cuma çıkışı karikatür protestosu Iğdır'da, cuma namazı sonra toplanan yaklaşık 5 bin kişi, Hz. Muhammed karikatürlerinin yayımlandığı Avrupa ülkelerini protesto etti
New York'ta cesetlerden organ ve kemik çalıp satan bir çete çökertildi Çaldıkları kemiklerin yerine PVC boru yerleştirmişler
Tahran'da onbinlerce kişi Irak'taki terör eylemlerini protesto etti İran'ın başkenti Tahran'da onbinlerce kişi, Irak'ın Samarra kentinde patlak veren ve ülke genelinde 170 kişinin ölümüyle s..
Kosova'nın ilk dış temsilciliği Viyana'da açılacak Kosova ile Sırbistan arasındaki müzakerelere evsahipliği yapan Avusturya, başkenti Viyana'da Kosova'nın dış temsilcilik açmasına izin verdi..
Papaz Alanya'da cami açılışına katıldı Antalya'nın Alanya İlçesi'nde bir süre önce yıkılıp yerine yenisi yapılan Kuyularönü Camii'nin açılışına, Alman Protestan Kilisesi Papazı Alanya Sorumlu..
Hatip Dicle'den Başbakan Erdoğan'a açık mektup 'PKK, siyasi sürece dahil olmak istiyor'
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10