19 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

19 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Gül: Hamas ziyaretini eleştirenler tarih şuurundan yoksun/ "Önemli olan mesaj" ANKARA - Hamas'ın Türkiye ziyaretini eleştirenleri "Tarih şuurundan yoksun olmakla ve Türkiye'nin gücünü b..
Başbakan Erdoğan: Duble yollar kazaları yüzde 65 azalttı/ Erdoğan, Bursa'da hastane açtı BURSA - Türkiye'nin kazalarda yitirdiği insan sayısının savaşlarda verdiği kayıplardan çok olduğuna di..
Bakan Gül: Hamas ziyaretini eleştirenler tarih şuurundan yoksun ANKARA - Hamas'ın Türkiye ziyaretini eleştirenleri "Tarih şuurundan yoksun olmakla ve Türkiye'nin gücünü bilmemekle" suçlayan D..
SP, İstanbul'da "İnanca Saygı" mitingi düzenledi İSTANBUL - Saadet Partisi (SP) tarafından Çağlayan Meydanı'nda yoğun güvenlik önlemleri altında düzenlenen "İnanca Saygı" mitingi sona erdi. Ç..
Milli Eğitim Bakanı Çelik: Türkiye'nin geleceği mesleki ve teknik eğitimde ALİAĞA - Mesleki eğitime daha fazla önem verip, bu tip liselerin oranının artırılması gerektiğine dikkat çeken Milli..
'Altın Ayı' sahibini buldu/ Berlinale'de en iyi film 'Grbavica' BERLİN - Avrupa'nın en önemli festivallerinden 56. Berlin Film Festivali Berlinale'de ödül kazananlar belli oldu. Festival Kom..
Almanya'daki Türk 'holdingzedeler' haklarını aramak için Berlin'de yürüyecek BERLİN - Almanya'da kar ortaklığı vaadiyle paralarını Türkiye'deki bazı holdinglere kaptıran holdingzedeler, hakla..
Hazine bu hafta üç ihale düzenleyecek ANKARA - Hazine, bu hafta, biri referans bono diğer ikisi tahvil olmak üzere, üç ihale birden düzenleyecek. Hazine, yarın, YTL cinsinden 6 ay (182 gün) ..
Atlasjet uçağı Macaristan'ın Ferihegy Havaalanı'na acil iniş yaptı BUDAPEŞTE - Atlasjet Havayolları'na ait, Antalya-Dresden seferini yapmakta olan yolcu uçağı, motorundaki bir arıza nedeniyle..
TPAO, denizde etkin arama için sismik gemi kiralayacak ANKARA - Hampetrol ve doğalgaz arama faaliyetlerinin büyük bölümünü karada sürdüren Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müd..
Silahlı Kuvvetler, NBC Koruyucu Elbise satın almak için teklif aldı ANKARA - Türk Silahlı Kuvvetler'in ihtiyacı olan tedarik projelerine yönelik ihale programını sürdüren Savunma Sanayii Müst..
İstanbul'da fuhuş çetesi çökertildi İSTANBUL - Çeşitli vaatlerle kandırarak Türkiye'ye getirdikleri yabancı uyruklu kadınları fuhuş amaçlı çalıştırdıkları öne sürülen 1'i kadın 23 kişi ile fu..
Meclis bu hafta Erbakan'ın cezası ile kredi kartlarını görüşecek ANKARA - Meclis, yoğun gündemle çalışacağı yeni bir haftaya daha giriyor. Meclis'in bu haftaki önemli gündem maddeleri, eski B..
Kamu-Sen'e göre ocak ayı yoksulluk sınırı bin 922 YTL 25 YKr ANKARA - Tiürkiye Kamu-Sen, 4 kişilik ailenin Ocak ayı yoksulluk sınırını bin 922 YTL 25 YKr olarak hesapladı. Türkiye Kamu-Sen'in..
Bölünmüş yol çalışmaları yerlerdeki kazalarda geçen yıl 290 kişi can verdi ANKARA - Bölünmüş yol çalışmaları yapılan yerlerde geçen yıl meydana gelen 3 bin 686 kazada 290 kişi yaşamını yitird..
İşsizlik Fonu'nda 17 milyar 577 milyon YTL birikti ANKARA - 522 bin 911 kişinin yararlandığı İşsizlik sigortasına bağlı fonda, 30 Kasım 2005 tarihi itibariyle 17 milyar 577 milyon 143 bin 168..
Bakan Şahin: Tahkim Kurulu üyelerinin istifalarıyla Fenerbahçe'nin ilgisi yok ANKARA - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu üyelerinin istif..
2005-2006 sezonunda 2. lig takımlarına yayın-isim hakkı gelirlerinden 1 milyon 12 bin 350 YTL pay ayrıldı ANKARA - 2005-2006 sezonunda 2. lig takımlarına yayın-isim hakkı gelirlerinden toplam..
DSP'li Türker: Devletin borcu arttıkça, halk da borçlanarak yaşamını sürdürüyor ANKARA - AKP iktidarının ilk üç yılında Türkiye'nin konsolide borç stoğunun 98 milyar dolar artarak 247 milyar ..
Köprü ve otoyolların 5 yıllık geliri, yeni köprünün maliyetine eşit ANKARA - Geçiş ücretleri ile bütçeye önemli kaynak sağlayan ve geçtiğimiz yıllarda da yapımı devam eden otoyollara ödenek a..
Hükümet 2007'de Türkiye'nin ilk denk bütçesini yapmayı planlıyor İSTANBUL - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "2007 bütçesini Türkiye'de belki ilk defa denk bütçe yapacağ..
Kuş gribi Fransa'ya da sıçradı PARİS - Fransa'da geçen hafta ölü bulunan ördekte, H5N1 tipi kuş gribi virüsü saptandı. Fransa Tarım Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Ulusal Besin Sağlığı Gü..
» 1 2 3 4 5 6 7