13 Şubat 2006 Pazartesi Günü Haberleri

13 Şubat 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gay düğününe hazırlanan erkeklere hapis cezası Birleşik Arap Emirlikleri’nde bir mahkeme, eşcinsel evlilik hazırlığında oldukları tespit edilen 12 erkeğe hapis cezası verdi.
Karikatürler tarih kitaplarına geçiyor Danimarka'da Jyllands Posten gazetesi tarafından yayınlanan ve İslam dünyasındaki tepkilerin şiddet olaylarına dönüşmesine yol açan karikatürler artık t..
Dövizci cinayeti düğümü çözüldü Döviz bürosu sahibini öldürdüğü iddia edilen tetikçi ile cinayeti azmettiren S.O’nun sevgilisi gözaltına alındı. Biri Glock marka 3 tabanca, 1 Kalaşnikof ele g..
Silah zoruyla hesap ödetenler tutuklandı Sultanahmet’te, kandırarak pavyona götürdüğü turistlerin masasına Rus revü kızları gönderip yüksek hesap çıkartan, itiraz edenleri de silah zoruyla ko..
Bağcılar’da alevli gece Bağcılar’da önceki gece Yavuz Selim Mahallesi’nde 34 JMG 05 ve 34 LLV 51 plakalı otomobiller, saat 02.00 sıralarında birden yanmaya başladı.
34’ü Glock Gaziantep’te düzenlenen operasyonda, Irak’tan giriş yapan B.Ç. adlı kişinin kullandığı Belçika plakalı TIR, Toptancılar Sitesi’ne giriş yaparken durduruldu.
İmamı camide vurdu Ardahan’ın Göle İlçesi’ne bağlı Çardaklı Köyü imamı Kadir Çelenk, öldürüldü.
Kayıp işadamı ölü bulundu İzmir’de geçen salı günü işe gitmek üzere evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan işadamı Ahmet Barbaros (55), Aliağa İlçesi’nde ormanlık alanda ölü bulu..
Turmepa deniz gözlem istasyonu kuruyor Deniztemiz Turmepa Derneği, Bodrum ve Antalya'da deniz gözlem istasyonu açacak. Deniztemiz Turmepa Derneği Genel Müdürü Levent Ballar, düzenlediği basın..
1 milyon trafik cezası tutanağı postaya verildi İstanbul’da fahri trafik müfettişleri ve trafik ekipleri tarafından 2004 ve 2005 yılları içinde plakalara kesilen yaklaşık 1 milyon ceza tutana..
Unakıtan gensorusu bu hafta Meclis’te Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hakkında CHP tarafından verilen gensoru önergesi bu hafta TBMM Genel Kurulu’nda ele alınacak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10