12 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

12 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gül: Danıştay'ın başörtüsü kararını yanlış buluyorum ANKARA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Danıştay'ın okul dışında başörtüsü takan öğretmene ilişkin kararını yanlış..
Ankara'da elektrik kesintisi yapılacak ANKARA - Ankara'nın bazı semtlerine, 12-13 Şubat 2006 tarihleri arasında elektrik verilemeyeceği belirtildi. Başkent Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'n..
Yurtta hava durumu/ Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinde yağışlar kar şeklinde görülecek İSTANBUL Tahminlere göre, Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava, Marmara'nın batısı ve kuz..
Meteorolojiden soğuk hava uyarısı/ Hava sıcaklığı tüm yurtta 8-10 derece azalacak ANKARA - Hava sıcaklığının tüm yurtta 8-10 derece azalacağı, yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinde kar yağış..
Samsun'da yoğun kar yağışı nedeniyle uçak seferleri iptal edildi SAMSUN - Samsun'da yoğun kar yağışı nedeniyle uçak seferleri iptal edildi. Türk Hava Yolları ve Onur Air'in İstanbul-Samsun ar..
Fransa Parlamentosu Heyeti, yarın Türkiye'ye gelecek ANKARA - Fransa Parlamentosu'ndan bir grup parlamenter, yarın Türkiye'ye gelecek. TBMM'den yapılan yazılı açıklamada, bir grup Fransız pa..
TBMM'de bu hafta ANKARA - Meclis, bu hafta da yoğun bir tempoyla çalışacak. Bu hafta da 15.00-23.00 saatleri arasında çalışacak olan TBMM Genel Kurulu'nda, 14 Şubat Salı günü, tümü üzerinde..
DYP Genel Başkanı Ağar: Başbakan'ın ifadesi, vatandaşı yok kabul etmektir ANKARA - DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Mustafa Kemal Öncel adlı bir çiftçi arasınd..
İMKB'de 2005 yılı bilançoları açıklanmaya başladı/ Akbank'ın karı 1.4 milyar YTL, TSKB'nin 100 milyon YTL oldu İSTANBUL - İMKB'de işlem gören şirket ve bankalar 2005 yılı bilançolarını açıkla..
Tüpraş, jet yakıtı, gaz yağı ve 50 ppm motorinin rafineri çıkış fiyatlarını indirdi İSTANBUL - Tüpraş, jet yakıtı, gaz yağı ve 50 ppm motorinin rafineri çıkış fiyatlarını indirdi. TÜPRAŞ'ı..
Hazine, önümüzdeki hafta 133.4 milyon dolar dış borç servisi yapacak ANKARA - Hazine Müsteşarlığı, önümüzdeki hafta 133.4 milyon dolar dış borç servisi yapacak. Hazine tarafından haftalık ola..
İş Bankası, toplam 20 gayrimenkulü 2.7 milyon YTL'ye sattı İSTANBUL - İş Bankası, toplam 20 gayrimenkulü 2.7 milyon YTL'ye sattı. T.İş Bankası A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada..
Başbakan Erdoğan: Bu millet, muhalefetin ağzından bir fikir, bir proje, bir hal çaresi duymuş değil KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş'ta partisinin il teşkilatı tarafından düzenlenen yemeğe katıl..
Akbank, brüt yüzde 30 oranında nakit temettü dağıtacak İSTANBUL - Akbank, brüt yüzde 30 oranında nakit temettü dağıtacak. Akbank T.A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada şu ifadelere ..
Bakan Başesgioğlu: Halen Yüksek Sağlık Kurulu'nda karar için bekleyen 2 bin 456 dosya var ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, malulen emeklilik ve iş görememe işleml..
Sertifikalı tohumluk kullanan üreticilere yüzde 20 fazla ödeme yapılacak ANKARA - Sertifikalı tohumluk kullanmak suretiyle kütlü pamuk veya soya fasulyesi üretimi yapan ve bu durumu belgele..
ATO'dan Boşanma Raporu: Türkiye'de boşanma sayısı yıldan yıla artıyor ANKARA - Ankara Ticaret Odası'nca (ATO) hazırlanan ''Boşanma Raporu''nda, Türkiye ekonomisindeki olumsuzlukların sadece..
Denizcilik Müsteşarlığı, 2006 yılında 4 yeni yatırımı programına aldı ANKARA - Boğazların trafik kontrol sistemi yatırımını tamamlama aşamasına getirerek gemi geçişlerini bilgisayar sistemi ..
3. Uluslararası Türkiye-Balkan ülkeleri ticaret ve turizm paneli İzmir'de yapılacak İZMİR - 3. Uluslararası Türkiye-Balkan ülkeleri ticaret ve turizm panelinin 8-10 Nisan 2006 tarihleri arası..
Savaş helikopteri ihalesinde pazarlık başladı ANKARA - Türk savunma sanayinin önde gelen projeleri arasında gösterilen, toplam 91 adet uluslararası taktik-taarruz savaş helikopteri (Türk Atak..
AKP'li Taş: Deniz Baykal mal varlığını açıklarken eksik beyanda bulunmuştur ANTALYA - AK Parti Antalya İl Başkanı Hamza Taş, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal'ın mal va..
Bakan Tüzmen: İthalat ve ihracatta altın çağımızı yaşıyoruz HATAY - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, "Dış ticarette uyguladığımız doğru politikalar sayesinde ithalat ve ihracatta altın çağımızı y..
Ekonomik kriz boşanmayı artırdı Ankara Ticaret Odası'nca (ATO) hazırlanan "Boşanma Raporu"nda, Türkiye ekonomisindeki olumsuzlukların sadece işletmeleri değil, insanları da vurduğu belirtiler..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10