10 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

10 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sivil savunmadan NBC tatbikatı Kimyasal maddeye maruz kalanlar 3 dakikada kurtarıldı
Santoro cinayetinde yeni gözaltı olabilir Tutuklanırken 'susma hakkı'nı kullanan O.A.'nın ailesi susma kararı aldı
Umutlar, Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Rektörü Prof. Dr. Semra Ülkü, katma değeri yüksek ürünleri geliştirecek öğrenciler yetiştirmek için tüm olanak..
Karikatüre imzalı tepki SP'liler, Başbakan Erdoğan'ı sessiz kalmakla suçladı
Kuş gribinde domuz tehlikesi Balıkesir Valiliği ve İl Tarım Müdürlüğü kuş gribindeki en önemli tehlikelerden birinin domuzlar olduğunu duyurdu
Pekin artık Çin'e yetmiyor ve yeni bir Pekin daha kuruluyor Dünyanın en hızlı büyüyen ülkesi olan ve her geçen gün dünyanın dikkatini daha fazla üzerine çeken Çin, şimdi de Pekin'in 'yükünü'..
Yaşar Nuri Öztürk'e kaçak işçi cezası Halkın Yükselişi Partisi (HYP) Genel Başkanı Yaşar Nuri Öztürk, Sapanca'daki çiftliğinde kaçak işçi çalıştırmaktan 22 bin YTL para cezasına çarptırıldı...
Cuma çıkışı ülkücü protesto Rasmussen'i temsil eden kesik kuzu başının dilini kesip attılar
Tavuk çiftliğine kuş gribi karantinası Elazığ-Malatya karayolunun yolunun 40'ıncı kilometresinde bulunan Çimen Tavuk Üretim Tesisleri'nde kuş gribine rastlandı
Rumlardan, Güney'e geçenlere 'hastalıklı' muamelesi KKTC'nin İncirli köyünde kuş gribi virüsü H5N1'in bulunması sonrasında Rumlar sınırlardaki kuş gribi önlemlerini artırdı. Kuzey Kıbrıs'tan..
İnternet bankacılığında virüs uyarısı Türkiye Bankalar Birliği, internet bankacılığı kullanıcılarını, kişisel bilgileri elde etmeye yönelik son derece tehlikeli bir virüs konusunda uyardı.
Gürtuna: Yeni parti hız kazandı İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Turkuaz Hareketi adı altında başlattığı partileşme çalışmalarına hız verdiğini, bu yıl partinin..
Kayseri'de cuma çıkışı 10 bin kişi gösteri yaptı Kayseri'de cuma namazı sonrası toplanan yaklaşık 10 bin kişi, bazı Avrupa ülkelerindeki gazetelerde Hz. Muhammed'in karikatürlerinin yayınlan..
Diyarbakır'da cuma çıkışı Danimarka protestosu Silvan'da 1 kişi, halkı kışkırttığı gerekçesiyle gözaltına alındı
Fransa'da Dağlık Karabağ zirvesi Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, Ermeni işgali altındaki Dağlık Karabağ sorununun çözümü için yaptığı girşimler çerçevesinde bugün Ermenistan Cumhurbaşka..
Karikatüre karikatürlü protesto Saadet Partisi Balıkesir İl Teşkilatı cuma namazının ardından Alihikmetpaşa Meydanı'nda gerçekleştirdiği eylemle Hz. Muhammed'in terörist gibi karikatürize ed..
Erkan Mumcu: Polisin sahibi yok Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, İstanbul'da bir internet kafede meydana gelen patlamada yaralanan polis memurlarına acil şifa diledi. Polise adil ..
Van'da karikatür protestosu: 6 gözaltı Van'da, cuma namazı çıkışı bir caminin önünde toplanan yaklaşık bin kişi, Hz. Muhammed'e hakaret içeren karikatürleri yayınlayan gazeteyi ve Danimarka'..
Kosova'nın yeni başkanı Fatmir Seydiu Kosova Parlamentosu Kosova Demokratik Birliği'nin Genel Sekreteri Fatmir Seydiu'yu Başkan olarak seçti. 120 sandalyeli porlamentoda bugün yıpalan oylama..
Midyat'ta cuma çıkışı Danimarka protestosu Süryanilere ait işyerlerinde polis güvenlik önlemi aldı
Erzurum'da cuma çıkışı protesto gösterisi Ağrı ve Muş'taki gösterilerde Danimarka bayrakları yakıldı
Djokaj Trabzonspor'a imzayı attı Trabzonspor, Sırbistan-Karadağ'ın Kızılyıldız takımından Ardijan Djokaj ile sözleşme imzaladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, kulüp genel saymanı Emin Kahra..
İnternet bankacığında virüs uyarısı Türkiye Bankalar Birliği, internet bankacılığı kullanıcılarını, kişisel bilgileri elde etmeye yönelik son derece tehlikeli bir virüs konusunda uyardı.
Rahibe Stefano: Santoro cinayeti yüzünden Türklere kırgın değiliz Hatay'da üç semavi dinin mensuplarının yıllardır hoşgörü içinde yaşadığı İskenderun İlçesi'ndeki Katolik Kilisesi Episkoposu..
Uyuşturucu baskınından tarihi eser çıktı Bolu'nun Mudurnu İlçesi'nde uyuşturucu baskını yapan jandarma, arama yaptığı evde tarihi eser ele geçirdi. Roma dönemine ait koku kabına el konuldu
Diyanet-Sen Vakfı'ndan, Danimarka mallarına boykot çağrısı Danimarka'da Hz. Muhammed'e hakaret eden karikatürlerin yayınlanmasına bir tepki de Türk Diyanet Sen Vakfı Kırıkkale il temsilciliğ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10