8 Ocak 2006 Pazar Günü Haberleri

8 Ocak 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
At yarışları 1.AYAK: İstikralı koşan ancak bir türlü kazanamayan Nazbahar bu kez fotoyu önde geçebilir. Kısa mesafelerin ve kum pistin etkili ismi Zevki Sefa ile işleri tatminkar olan Akçora ..
Sis ertelemesi Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde dün oynanması gereken Türk Telekom - Eczacıbaşı karşılaşması olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelendi. Yoğun sis yüzünden İstanbul'dan u..
Krosta olay Amasya'daki Kros Ligi 2. kademe yarışmalarında Erzurum ve Muş kulüpleri sporcuları birbirine girdi. İlk kademede de kavga eden iki kulüp atletleri genç erkekler yarışı sonrası kap..
Akpınar'ın büyük gafı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Avrupa Büyük Erkekler Salon Şampiyonası'na doping kontrolü yapılmadan katılmalarını öneren Çim Hokeyi Federasyonu ..
'Güzel maç olacak' Galatasaray Teknik Direktörü Gerets, Dortmund karşısında ilk yarıda çok başarılı bir futbol oynadıklarını söyledi. Tecrübeli hoca, "Beş günlük kamptan sonra özellikle ilk d..
Kars'ta, 2005 yılında sadece bir şirket açıldı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Ticaret Sicili verilerine göre, 2005 yılının 12 ayında açılan şirket sayısında, 2004'ün aynı dönem..
OYAK - Arcelor ortaklığı Rekabet Kurumu'nda OYAK'ın, Erdemir için kurduğu Ataer Holding'in yüzde 41'inin Arcelor'a devriyle ilgili izin başvurusu Rekabet Kurumu'na geldi. Rekabet Kurumu, ERDE..
'İnşaattaki canlılık döviz ve faize bağlı' Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Erdal Eren, 2005 yılının ocak-eylül döneminde yüzde 19,7 oranında büyüyerek, ekonomik büyümeye en önemli katkıy..
Yatırımda aslan payı duble yolun Devlet bu yıl 17.5 milyar YTL'lik yatırım yapacak. Yatırım bütçelerinde aslan payı, duble yolları da kapsayan ulaştırmaya ayrıldıKendi isteği ile yer değiştir..
'Atatürk'süz karne' krizi İzmir'de özel bir okulun dağıttığı Milli Eğitim Bakanlığı basımı karnelerin bir bölümünde Atatürk siluetinin yer almadığı ortaya çıktı. "Atatürk'süz" karne velilerin..
Jessica Alba'dan aşk şovu Hollywood'un güzel oyuncularından Jessica Alba Amerika'nın Hawaii sahillerinde aşk tazeledi. Uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Cash Warren'la tatilin keyfi..
Jennifer Lopez uyarı aldı Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez kocasının sansürüne uğradı. Ünlü yıldızın oynadığı reklam filmindeki öpüşme sahnesi, eşi Marc Anthony'nin istediği üzerine senary..
BM 'sorgusunu' Esad reddetti Suriye Devlet Başkanı Başar Esad, eski Lübnan Başbakanı Refik Hariri suikastıyla ilgili olarak BM'in görüşme talebini reddetti. Suriyeli yetkililer, BM'in bu tale..
Sarkozy'yi geçen kadın lider Fransa'da Sosyalistler'in eşbaşkanı Segolene Royal, ülkede en popüler siyasetçi seçilen ilk kadın oldu. 2007'deki cumhurbaşkanlığı seçiminde İçişleri Bakanı Nicol..
'Kerkük Kürdistan'a dahil olmalı' Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Süleymaniye'de yaptığı konuşmada "Kerkük'ü Kürdistan'a katmak istiyoruz" dedi. "Kerkük'ün Kürdistan kimliğini ispat etmem..
Türk esir için girişim başlatıldı Almanya'nın ABD'nin Guantanamo'da tuttuğu terör zanlısı Murat Kurnaz'ın serbest bırakılması için Türk hükümetiyle birlikte ortak girişim başlattığı öne sürül..
ABD direnişçilerle masaya oturdu New York Times gazetesi: ABD yönetimi, Irak'taki direnişçilerle temasa geçti. Amaç, sadece terör peşindeki El Kaide'den onları koparıp siyasete çekmek. Irak't..
‘Ağlatan mektubu ben yazmadım’ diyen Mustafa altınla ödüllendirildi Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref’i ağlatan mektubu yazdığı iddiasıyla gündeme gelen Mustafa Yılmaz’ın (12) dürüstlü..
Bulgaristan baraj kapaklarını açtı Edirne’de tarım arazilerini su bastı Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz; Suakacağı, Hatipköy, Yolüstü, Değirmenyeni, Avarız köyleri ile Yeniimaret,..
Vali Canpolat: Kurbanları belirlenen yerlerde kesin Bursa Valisi Nihat Canpolat, yayınladığı mesajla Bursa halkının Kurban Bayramı’nı kutladı.
» 1 2 3 4 5 6 7