6 Ocak 2006 Cuma Günü Haberleri

6 Ocak 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uludağ’daki otellere 22 dakikada gidilecek Bursa’daki teleferiği otellere uzatacak projenin ihalesini Avusturyalı NSM International Group firması kazandı. 24 ayda tamamlanması planlanan proje..
AK Parti ilçe başkanı iyileşiyor Kocaeli’nin Gebze ilçesinde önceki akşam uğradığı silahlı saldırıda yaralanan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Okur’un sağlık durumunun iyiye gittiği bildiril..
Minik Dualar Grubu, İlkbahar öğrencisi yaşıtları ile buluştu Sanatçı Ertuğrul Erkişi'nin kurduğu 9-12 yaş grubundan oluşan ‘Minik Dualar' müzik grubu, Bursa Özel İlkbahar İlköğretim Okulu öğr..
Edirne'de şehiriçi minibüs ücretlerine yüzde 25 zam yapıldı Edirne Belediye Meclisi'nin 2006 yılının ilk toplantısında şehiriçi minibüs yolcu taşıma fiyatlarına yüzde 25 oranında zam yapıldı...
Gönen’den Pakistan’a 5 bin battaniye Balıkesir’in Gönen ilçesinde hayırseverlerden toplanan paralarla alınan 5 bin adet battaniye, Pakistan halkına ulaştırılmak üzere yola çıktı. Gönen Cumhur..
Para değiştirmek de eziyet Yeni yılın gelmesiyle birlikte tedavülden kalkan "Türk liraları" yerini "Yeni Türk Lirası"na bırakınca, vatandaşlar ellerinde kalan TL’leri değiştirmek üzere Ziraat..
Çaldıkları aracı parçaladılar Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinden çalınan araç, Çorlu’da parçalanmış olarak bulundu.
Servis ve minibüs ücretlerinde yönetimin ihmalini halk ödüyor Geçen yıl eylül ayında vatandaşlarla servisçileri ve minibüsçüleri karşı karşıya getiren zam sorunu sürüncemede bırakılınca olan ..
Taksi ve dolmuş ücretleri zamlandı İstanbul’da taksi ve taksi dolmuş ücretlerine zam yapıldı.
Emekliler vergi iadesi fişi için son kez kuyruğa girdi Emekliler vergi iade fişleri için son kez kuyruğa girdi. İstanbul’daki birçok banka şubesinin önünde sabahın erken saatlerinde kuyruğa g..
Şehirlerarası otobüslerde yer kalmadı Tüm Otobüsçüler ve İşletmeciler Federasyonu (TOFED) Genel Başkanı Ahmet Yalamanoğlu, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla şehirlerarası otobüslerde 7 Ocak C..
Beyoğlu Belediyesi fakir çocuklara bayramlık dağıttı Beyoğlu Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığı ortak çalışma sonucunda, tespit ettiği 1.000 çocuğa bayramlık dağıttı.
İşadamları Pakistan’a 40 bin kıyafet gönderdi Güney Asya depreminde evlerini ve bütün eşyalarını kaybeden Pakistan halkından yardımını esirgemeyen Türk halkı ve sivil toplum kuruluşları, çeş..
Küçükçekmece’de dar gelirlilere sağlık taraması Küçükçekmece Belediyesi, Verem Savaş Derneği işbirliği ile Altınşehir İlköğretim Okulu’nda vatandaşa ve öğrencilere akciğer sağlık taraması yap..
KİPTAŞ’ın 764 dairesi kurayla sahiplerini buldu KİPTAŞ tarafından orta gelir grubuna yönelik yapılan 764 konut kurayla sahiplerini buldu. Başakşehir 5. Etap’ta yer alan konutların çekilişi n..
Esenler’de kurbanları eğitimli kasaplar kesecek Esenler Belediyesi, Kurban Bayramı'nda hayvanların eziyet çekmemesi ve temiz kesilmesi için kurban kesim görevlisi yetiştirdi.
Tavşanlı’da açılan sevgi mağazasında para geçmiyor Tavşanlı Yediveren Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, belediye ile işbirliği yaparak ilçede "Sevgi Mağazası" açtı. Açılan mağaza, ihtiyaç sa..
Gişeler kalkacak, trafik akacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın 21 Ocak 2006 günü ilgili bakanların da katılımıyla toplanacak İstanbul zirvesinde ele alınacağını açıkladı..
Bayram öncesi İstanbul'a yağmur geliyor Son günlerde mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları, önümüzdeki günlerde düşüşe geçecek.
Afganistan yönetiminden Türk okullarına övgü ve destek Afganistan’dan Türkiye’ye 48 yıl sonra gerçekleşen ilk ‘resmî ziyaret’ çerçevesinde Ankara’ya gelen Afgan Devlet Başkanı Hamid Karzai, k..
Şaron komada, radikal Yahudiler kutlama yapıyor Dünyanın en önemli kriz merkezlerinden Ortadoğu şimdi de İsrail Başbakanı Ariel Şaron’un sağlık durumunu konuşuyor. Dünya liderleri iyileşip iy..
[Haber Analiz] Şaron ölüm döşeğinde, Ortadoğu ateş üstünde İsmi, Sabra ve Şatilla katliamıyla anılırken, ani bir kararla Gazze'den çekilerek Ortadoğu barışının kilit ismi haline gelen İsrail..
Gül’ün İsrail temasları Şaron’un gölgesinde kaldı Gazze Şeridi'nde bulunan Erez Sanayi Bölgesi'nin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından işletilmesine ilişkin Türkiye-İsrail mutabakat..
Bu kez hedef Şii hacılar ve asker adayları: 131 ölü Irak dün yine en kanlı günlerinden birini yaşarken düzenlenen iki ayrı intihar saldırısında en az 120 kişi hayatını kaybetti.
» 1 2 3 4 5 6