5 Ocak 2006 Perşembe Günü Haberleri

5 Ocak 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hamit Kınaytürk için son görev Adı, Sanat Çevresi dergisiyle özdeşleşen gazeteci Hamit Kınaytürk, dün son yolculuğuna uğurlandı.
Fransa Cezanne Yılı için hazırlıklı Modern sanatın gelişmesine yaptığı katkılar dolayısıyla çoğu zaman modern sanatın babası olarak anılan ve empresyonizm ile kübizm arasında bir köprü oluştu..
Hem okudu, hem Jazz'dı Bu sezon NBA kariyerindeki en iyi performansı sergileyen Mehmet Okur, Utah Jazz'ı taşımayı sürdürüyor.
Altıntoplara ve Yıldıray'a övgü Beşiktaş'ta 1974 ve 1975 yıllarında teknik direktörlük yapan 82 yaşındaki Horst Buhtz, milli futbolcular Halil ve Hamit Altıntop kardeşler ile Yıldıray Baştürk..
Tavuk üreticisinin yüzü gülmüyor İlk kuş gribi vakasının ardından zararlarını karşılamak için kredi alan tavukçular, Ağrı'daki kuş gribi şüphesi nedeniyle satışların yeniden düşmesinden yakın..
2 bin 500 pompa yazarkasa taktırdı Gelir İdaresi Başkanlığı, 2004 yılı satışları 1 milyon YTL'nin altında kalanlar ile 2005 yılında işe başlayan akaryakıt istasyonlarında yazarkasa uygulaması..
İzmir Limanı için geri sayım başladı İzmir Limanı'nın 49 yıllığına işletme hakkı devri yöntemiyle özelleştirilmesine ilişkin ihalede süreç dün gazetelere verilen ilanla başladı.
İmarzedeye bono ödemesi bugün İmar Bankası'nın Devlet İç Borçlanma Senedi (DİBS) ödemelerine bugün başlanacak.
Hazine'den 30 yıllık dolar cinsi tahvil Hazine yılın ilk dış borçlanması için start verdi. Hazine Müsteşarlığı, dolar cinsinden tahvil ihracı için Citigroup ve Deutsche Bank'a, ortak lider ba..
Sömürgeye övgü kalkacak Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, ülkenin sömürgeci geçmişinin müfredatta olumlu gösterilmesini savunan ancak tarihçilerin iptalini istediği yasanın 'tekrar yazılma..
'BM, Şara'yı sorgulayabilir' Lübnan'ın eski Başbakanı Refik Hariri'ye yönelik suikastta parmağı olmakla suçlanan Suriye, Dışişleri Bakanı Faruk El Şara'nın BM komisyonu tarafından sorguya çe..
Şiilere saldırı: 36 ölü Irak, 15 Aralık seçiminden beri en kanlı gününü yaşadı. Dün düzenlenen saldırılarda ölü sayısı 50'yi bulurken...
'Ne yaptımsa aşk için' Türk sevgilisi Mehmet'i KKTC'den güneye geçirmek isterken Metehan Kapısı'nda tutuklanan 24 yaşındaki Rum genç kız...
Koizumi köpeğe özendi Asya'nın 'Köpek Yılı'na girdiği sırada, Japonya Başbakanı Junichiro Koizumi ülke nüfusunun 1945'ten beri ilk kez düşüşe geçmesiyle ilgili kaygısını köpek benzetmesiyle d..
Şaron'un durumu ağır İsrail Başbakanı Ariel Şaron, dün yeniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Şaron'un bir yardımcısı, "Durum ağır" dedi. Teşhis: Beyin kanaması.
Komisyonda ortaoyunu Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'ndeki (OMÜ) keyfi yönetim ve yolsuzluk iddialarını araştırmak için kurulan Meclis Araştırma Komisyonu'nda ilginç tartışmalar oluyor.
Ankara'da terör zirvesi Hükümet, terörle mücadele stratejisini değerlendirmek için düzenlediği toplantıların dördüncüsünü dün yaptı.
Büyükşehir'de rüşvet davası Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 32 bürokratı için ihalede usulsüzlük iddiasıyla dava açıldı. Sanıklar arasında EGO ve ASKİ genel müdürleri de var.
« » 1 2 3 4 5 6