5 Ocak 2006 Perşembe Günü Haberleri

5 Ocak 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kaymakam: Cep'im dinleniyor Diyarbakır'ın Bismil İlçesi Kaymakamı Kenan Çiftçi, cep telefonunun dinlendiği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bismil Başsavcılığı da suç duyurusu üz..
Roj TV mektubu müfettişlerde İçişleri Bakanlığı, 56 belediye başkanı tarafından kaleme alındığı ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir tarafından Danimarka Başbakanı Anders ..
Kürtçe TV yardım istedi Kürtçe yayın yapmak için izin alan Diyarbakır Söz TV'nin Haber Müdürü Yalman, altyapı için RTÜK'ten destek istediBüyükanıt 'lisanslı hakem' çıktı
Çamura fena battı ABD'nin Ohio eyaletinin Middle Town kentinde bataklığa saplandığı için yardım isteyen Thomas J. Bruno, helikopterle çekilerek kurtarıldı. Fakat daha sonra, kendi suç batağın..
Küllük kontrolü var! Kendisi de eski bir sigara tiryakisi olan İspanya'nın Zaragoza kenti Belediye Başkanı Juan Alberto Belloch, sokakta sigara içenlerden yanlarında kül tablası ya da izmarit..
Bush'u kendi kazdığı kuyuya İran düşürdü CIA, İran'a gizli bir ajan üzerinden çok etkili bombaların "bozuk" planlarını verdi. Amacı, İran'ın yapacağı bombaların hedefine ulaşamadan yok olması..
Feminist Parti'den sonra Korsan Parti kuruldu! İsveç, eylül ayında sanırız dünyanın en renkli seçimine sahne olacak... Dünyanın kadın hakları ve eşitlik konusunda parmakla gösterilen ülkesi d..
» 1 2 3 4 5 6