31 Ocak 2006 Salı Günü Haberleri

31 Ocak 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DSP Genel Başkanı Sezer'den 'mal varlığı' yorumu: 'Kayıkçı kavgası gibi' DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Deniz Baykal arasındaki mal varlığı..
Kayıtdışı telefonlarda karmaşa Turkcell, kayıtdışı telefonlar için 15 gün süre verdi. Bakan Yıldırım ise süre uzatmaya ihtiyaç olmadığını açıkladı.
Dış ticaret açığında rekor 2005 yılında Türkiye toplam 42 milyar 926 milyon dolarlık dış ticaret açığı ile rekor kırdı. 2005'te ihracat yüzde 15,8 artarak 73 milyar 122 milyon dolar, ithalat ..
Doğalgaza şubatta zam yok Doğalgaza Şubat ayında zam yapılmayacağı, Ocak ayı fiyatlarıyla devam edileceği bildirildi.
Motorlu taşıtlar vergisinde ödeme süresi uzatıldı Maliye Bakanlığı, son günlerde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle, 2006 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin birinci taksitinin ödeme süre..
'Özel okullara sunulan imkanlar kıyaktan başka şey değil' Öğrenci Velileri Dayanışma Derneği (ÖVDER) İzmir Şubesi Başkanı Orhan Yüce, özel okullara sunulan imkanların kıyaktan başka birşey o..
'Bonus çetesi' İzmir'de yargılanacak 17 sanıklı çete, 5 bin oto hırsızlığıyla suçlanıyor
BES Genel Başkanı Gürkan Avcı: ÖSYM 5 yılda 172 milyon YTL kazandı Bağımsız Eğitimciler Sendikası (BES) Genel Başkanı Gürkan Avcı, sınav başvurularında alınan ücretlerin, maliyetin kat kat ü..
Yolculuk sakıncalı raporu alan Çakıcı duruşmaya gelmedi İstanbul 6'ıncı Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'cürüm işlemek için teşekkül oluşturmak' ve 'Türk Ticaret Bankası'nın ihalesine fesat karıştır..
Yatağan'da santral devredışı Muğla'nın Yatağan İlçesi'nde bu sabah yaşanan hava kirliliği sonrası Termik Santral'in 3 ünitesi de devre dışı bırakıldı. Hava kirliliğine neden olan inversiyon,..
Kaçakçılık yaptıkları ileri sürülen 161 Türk'e Suriye engeli Suriye, kaçakçılık yaptıklarının saptandığını öne sürdüğü 161 Türk vatandaşının 1 yıl süreyle ülkelerine girmelerini yasakladı
Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Amber: 'Kapıkule'deki operasyon Cilvezgözü'nde de yapılsın' Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Züheyir Amber, bir süre ön..
Silah ve esrar operasyonu Aydın Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir evde ruhsatsız 2 tabanca, 1 av tüfeği ile 700 gram esrar ve sahte paralar ele geçirirken 1 kişiyi gözaltına aldı
Malatyaspor, deplasmanda Mersin İdmanyurdu'nu devirdi: 1-0 Fortis Türkiye Kupası Grup 3. maçında Malatyaspor, deplasmanda Mersin İdmanyurdu'nu 1-0 yendi.
Suriyeli göstericiler Hz. Muhammed karikatürlerini protesto etti Suriye'de yüzlerce Müslüman, Danimarka ve Norveç gazetelerinde Hz. Muhammed'in karikatürünün yayımlanmasını protesto etti
Yahudi Soykırımını Anma Günü'nde, mumları Alman askerleri için yaktılar İkinci Dünya Savaşı'nda Nazi yanlısı bir tutum izlenen ve Yahudi Soykırımı'nda yerel halkın da destek verdiği bilinen ..
İranlı öğretim üyelerinden nükleer programa destek İran'ın başkenti Tahran'da üniversite öğretim üyeleri bugün bir yürüyüş yaparak, İran'ın nükleer programlarına destek verdi
CHP: Hesap veremeyen Başbakan hesap soramaz CHP Grup Başkanvekili Haluk Koç, "Hesabını veremeyen bir başbakan, hiçbir şeyden hesap soramaz. Asıl densizlik ve edepsizlik, millete verilen sözün..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10