25 Ocak 2006 Çarşamba Günü Haberleri

25 Ocak 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Alo SABAH İstanbul Beyoğlu Belediyesi'ne sesleniyorum. Lütfen Tarihi Hasköy İskelesi'nin perişan durumunu görün. Haliç çevresindeki çalışmaları yakından takip ediyorum. Ancak bu iskeleye kims..
İnsan hakları Ümraniye'de Kamu çalışanlarını, temel insan hakları ve bu hakların gelişimiyle ilgili olarak bilgilendirmek amacıyla 'Kamu Çalışanlarına İnsan Hakları Eğitimi Projesi' başladı. ..
Küçükçekmece'de 'yardım' incelemesi İstanbul Valiliği, gazeteci-yazar Uğur Mumcu'nun öldürülmesine ilişkin davanın hükümlüsü Mehmet Ali Tekin'e 2 bin YTL para yardımı yapılmasına ilişkin Küçü..
Eyüp'e padişah hamamı İlçedeki tarihi eserleri yeniden hizmete sunmayı hedefleyen Eyüp Belediyesi Fatih Sultan Mehmet döneminden kalan Eyüp Sultan Hamamı'nı restore ettiriyor. Eyüp Belediyesi..
2 milyon YTL'lik captagon ele geçirildi Adana, Gaziantep ve Kilis Emniyet Müdürlüğü'nün 'Beyaz Demir' adlı Adana'daki ortak operasyonunda, piyasa değeri 2 milyon YTL olan yaklaşık 1.5 milyon ..
Genç ebe soba kurbanı oldu Sivas'ın Ulaş ilçesine bağlı Yenikarahisar beldesinde sağlık ocağında görev yapan 27 yaşındaki ebe Dudugül Öz, sobadan sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti. ..
Madonna en iyi anne seçildi Müzik dünyasının ünlü ismi Madonna, İngiltere'de ünlü isimler arasında yapılan ankette "en iyi anne" seçildi. Ünlü yıldız, çocuk sahibi olanlar arasında yapılan an..
Ekibi yeniden topluyorlar Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de beğeniyle izlenen komedi dizisi "Friends"in oyuncuları, yeni çekilecek dört bölüm için yeniden bir araya gelmeye ikna edildi. B..
Denize düşen yılana sarılır! ABD'li ünlü pop yıldızı Britney Spears, Ferrari marka otomobiliyle yolda kalınca, yardımına her zaman köşe bucak kaçtığı paparazziler koştu. Kardeşinin kullandığı..
» 1 2 3 4 5