20 Ocak 2006 Cuma Günü Haberleri

20 Ocak 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Meclis'e gitmek işe yaradı Edebiyat ve İlim Eserleri Sahipleri Meslek Birliği (EDİSAM) korsan yayınla mücadele etmeye devam ediyor. Mücadele kapsamında yayımlanan raporlardan biri daha 'Kasım..
38 tonluk heykel kayıp İspanya'nın en önemli ve popüler müzelerinden biri olan Reina Sofia Müzesi'nde bulunan 38 ton ağırlığındaki heykel kayboldu. Amerikalı sanatçı Richard Serra'ya ait o..
Baykal: Şantaj geri tepti CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, hükümetin kendine göre bir federasyon yaratma dayatmasına spor camiasının gerekli yanıtı verdiğini belirterek, "Baskıyla, şa..
Terim'den istifa sinyali Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Haluk Ulusoy'un Federasyon Başkanlığı'na seçilmesinden sonra, "Yeni yönetimin önünü açmayı uygun gördüğünü&q..
Magic 'Bu kadar yeter' dedi Hidayet Türkoğlu'nun takımı Orlando Magic, Washington Wizards'ı 106-98 mağlup etti ve dört maçlık yenilgi serisine son verdi. Maça ilk beşte çıkan Türkoğlu, 10 sa..
Hewitt ve Pierce veda etti Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nda ikinci tur müsabakaları, dün oynanan maçlarla sona erdi. Tek erkeklerde bir numaralı seribaşı Roger Federer, tek bayanlarda ise ..
Win River Win'in rekor koşusu Türk atçılığının başarılı safkanı 'Win River Win', Dubai'de birinci oldu. 'Win River Win', jokeyi James Spencer ile iyi yarış sonunda rekor kırarak birinci geldi..
Karademir 13. bitirdi Avrupa Artistik Buz Pateni Şampiyonası'nda bayanlarda son şampiyon Rus İrina Slutskaya, kısa programdaki avantajını serbest programda da koruyarak 193.24 puanla şampiyon..
İhbarcıya tam koruma Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, kara para suçlarıyla ilgili ihbar mekanizmasını etkin hale getirebilmek için şüpheli işlem bildiriminde bulunanlara hukuki ve cezai bakımdan..
» 1 2 3 4 5 6 7