2 Ocak 2006 Pazartesi Günü Haberleri

2 Ocak 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kerkük'te sokağa çıkma yasağı Irak'ın kuzeyindeki Kerkük kentinin banliyösü ve Kürtlerin çoğunlukta yaşadığı Rahimava'da sokağa dökülen yüzlerce kişi petrol fiyatlarına yapılan zammı protesto..
Bursalı işadamlarından Mısır çıkarması İstanbul merkezli Marifed (Marmara İşadamları Dernekleri Federasyonu) organizasyonu ile 27 kişilik bir heyetle Mısır’a giden Bugiad (Bursa Aktif İşadaml..
Gebze’de doktorlar, yeni yıla gaspçıların saldırısıyla girdi Kocaeli’nin Gebze ilçesinde sağlık çalışanlarına yönelik saldırılara bir yenisi daha eklendi. Son 4 gün içerisinde Gebze’de devlet..
Kurban sahipleri zor şartlar altında müşteri bekliyor Kurban sahipleri hayvanlarıyla Anadolu'dan zor şartlarda ve büyük umutlarla büyükşehirlere geliyor.
İstanbul’un enflasyonu yüzde 8,9 İstanbul'da 2005 yılında perakende fiyatlar yüzde 8,9, toptan fiyatlar ise yüzde 5,8 arttı. İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından hazırlanan 1995 bazlı geçi..
İstanbul Emniyeti, BM gibi; 105 ülkeden 10 bin yabancıyı ağırladı İstanbul Emniyeti Yabancılar Şube Müdürlüğü, 2005 yılı içerisinde 105 farklı ülkeden yaklaşık 10 bin yabancı uyruklu kişi hak..
Piyangodan para çıkmayınca aklını kaybetti, eşyalarını sokağa attı Psikolojik rahatsızlığı olduğu öğrenilen Akgül Yurdacan isimli bir kadın, kiracı olarak oturduğu apartmanın 11. katından eşy..
Mermercilerden savunma: İşyerlerimiz tapulu mülkümüz Kağıthane Belediyesi'nin ilçe sınırları dışına çıkarmak istediği mermer atölyesi sahipleri adına konuşan Mermerciler Derneği Başkanı Serd..
Taksim’de bir araya gelen on binler, yeni yıla konserle girdi İstanbul’da yeni yıl kutlamalarının merkezi önceki senelerde olduğu gibi bu yıl da Taksim Meydanı oldu.
Sabah biten eğlenceden geriye çöp dağları kaldı Yeni yıl tüm yurtta olduğu gibi İstanbul’da da coşkuyla karşılandı. Kutlama yapılan alanları dolduran vatandaşlar müzik eşliğinde eğlenirken o ..
» 1 2 3 4 5