15 Ocak 2006 Pazar Günü Haberleri

15 Ocak 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tarihi yangından koruma harekatı HER köşesinden tarih fışkıran, Aydınoğulları'na da başkentlik yapan İzmir'in Ödemiş İlçesi'ne bağlı Birgi Beldesi'nde TEDAŞ şikayetlere kulak verdi. Ahşap yap..
Tıraştan sonra yüz felcine dikkat! Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Faruk Şendur, soğuk havalarda, özellikle erkeklerin tıraş oldukta..
Türkiye tavsiyesi Plaj, güzel yemekler ve güneş seviyorsanız Türkiye'ye gidin!.. Bu yorumun sahibi İngiliz Guardian gazetesi aile yazarı Kate Calvert. Calvert plaj tutkunları' şeklinde katego..
Katil Pitbull'lara İsviçre'de yasak İsviçre'de altı hafta önce bir Türk çocuğun üç pitbull cinsi köpek tarafından parçalanarak öldürülmesi üzerine, hükümet bu cins köpekleri yasaklama kararı ..
Jessica'yı kim dövdü? Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Jessica Simpson dayak kurbanı mı?.. Arkadaşlarıyla birlikte gittiği bir restoranda yemek yerken görülen güzel şarkıcının gözündeki büyük m..
Bebekleri böyle olacak! Hollywood'un ünlü oyuncuları Angelina Jolie ve Brad Pitt yardım organizasyonu çerçevesinde Haiti'ye gezi düzenledi. Ülkenin başkenti Port au Prince'deki çocuk hapishan..
Fazla para insanı strese sokuyor İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre en büyük stres sebebi ne iş ne de başka birşey... Tam aksine aile yaşamı ve para!.. Özel bir sağlık kuruluşu tarafın..
Play Station'ın zararı kanıtlandı Çocuklar arasında popüler olan çeşitli video ve Play Station oyunlarının sağlığı tehdit ettiği ortaya çıktı. Daha önce de bir çok kez ifade edilen video oyun..
Sigara içene, atom bombası etkisi... Günde 1 ile 9 adet arasında sigara içen bir tiryakinin, Japonya'ya atılan atom bombasının etkilerine maruz kalanların aldığı doza eşdeğer riske girdiği bi..
Az kalori alanlar daha uzun yaşıyor Amerika'nın Missouri eyaletine bağlı St. Louis şehrinde bulunan Washington Üniversitesi uzmanları, düşük kalorili besinlerin 15 yaş gençleştirdiğini ortaya..
4'ünün özellikleri onun rüya kadını Ünlü aktör Clooney beğendiği kadının tarifini Hollywood yıldızlarının birer özellikleriye tarif etti. Haberi veren dergiye göre; evde kalacak!. Hollywood'u..
Burcunu okudu lotoyu buldu İngiltere'de, günlük burcunu okuyan Rachel Bryan, astroloğun tavsiyesine uyup bir bilet aldı ve 4.5 milyon dolarlık ikramiyeyi kazandı. 'Şans 12'den vuracak' İngilt..
Portekiz'de telekulak krizi patladı Portekiz'in önde gelen gazetelerinden "24 Horas" Savcılık'ın yasal talimat olmadan 2000 yılında ülkede büyük krize yol açan devlet yetimhanesinde çocuklara..
Alman Bakan: "İstihbarat verdik" Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier Alman Bild gazetesine verdiği röportajda, ABD'ye Irak Savaşı sırasında istihbarat verdiğini kabul etti. Ve bu..
ABD Adalet Bakanı da 'tanık' olacak ABD Adalet Bakanı Alberto Gonzales son dönemde Amerika'nın karşılaştığı en büyük skandallardan biri olan telekulak skandalı ile ilgili olarak tanıklık edec..
"Avrupa gizli hapishanelere göz yumdu" Amerikan Merkezi Haber Alma Teşkilatı'nın (CIA) Avrupa'da gizli cezaevleri olduğu iddialarına ilişkin Avrupa Konseyi'nin başlattığı soruşturmayı yürüten..
'Haddam sürgünde hükümet kurdu' Suriye eski Devlet Başkan Yardımcısı Abdülhalim Haddam, Alman Der Spiegel dergisine yaptığı açıklamada "sürgünde hükümet" kurmaya çalıştığını söyledi. Suriye D..
Bu da direnişçi propagandası! Irak'lı direniş gruplarından Ensar El Sunna kendine yeni yandaş toplamak için bu güne kadar Iraklı grupların denemediği bir yöntem denedi: Video kaset... Kasette..
Hedef Zevahiri'ydi fakat ölenler siviller oldu ABD'nin, Pakistan'ın Damadola köyünde düzenlediği hava saldırısı felaketler sonuçlandı. Damadola isimli köye El Kaide'nin 2 numaraları ismi Ayma..
'İlle de Nurşen' kampanyası yasa teklifi oldu Bitlis'in Güroymak ilçesinin isminin 'Nurşen' olarak değiştirilmesi için başlatılan kampanya Meclis gündemine de taşındı. AK Parti Bitlis Milletv..
» 1 2 3 4 5 6