14 Ocak 2006 Cumartesi Günü Haberleri

14 Ocak 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
THK bu yıl da derileri kaptırdı Yaklaşık 100 bin küçük ve büyükbaş hayvanın kesildiği Konya'da geçen yıl 35 araçla 4 bin koyun ve keçi ile 9 ton da sığır derisi toplayabilen Türk Hava Kurumu ..
Rice: Askeri eylem henüz gündemde yok ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, AB üçlüsünün Berlin'de yaptığı çağrıya destek vererek, BM'yi, İran'ın nükleer programını durdurmak için eyleme dav..
İspanya, darbe diyen generali görevden aldı İspanya, Katalonya bölgesine daha fazla özerklik verilmesi halinde "darbe" imasında bulunan Kara Kuvvetleri'nin iki numaralı ismi General Jose Mena..
İlaçları kesildi ama Şaron uyandırılmadı Ağır bir beyin kanaması geçiren İsrail Başbakanı Ariel Şaron'un durumu ciddiyetini koruyor. Anestezi ilaçlarının büyük ölçüde kesilmesine rağmen komad..
İtalya, kavgalı bir seçim sürecine girdi! Başbakan Silvio Berlusconi, muhalif parti Solun Demokratları'nı bir bankanın satışıyla ilgili olarak savcılığa şikayet etti. Parti liderlerinin, Bnl ..
"Ambargo kalkıyor liman açılıyor" Rum kesiminde yayımlanan Filelefteros gazetesi, dün ilginç bir iddiaya yer verdi. Gazetenin haberine göre: "Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Gümrük Birliği ek ..
New York'ta porsiyonlar küçülecek ABD'nin New York kenti Belediye Başkanı Michael Bloomberg, geçtiğimiz yıl getirdiği sigara yasağıyla gündeme oturmuştu. Milyarder bir işadamı olan Başkan, bu..
Olli Rehn: "Sorunları hemen çözün" AB Komisyonu Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Türk hükümetinin ülkedeki güncel sorunları gecikmeden çözmesi gerektiğini söyledi. Rehn şöyle konuştu: "T..
Çiniler Kolomb'u fena ekmiş! Amerika kıtasını Kristof Kolomb'dan önce Çinliler'in keşfetmiş olabileceği iddia ediliyor. İddia sahipleri delil olarak, Çinli Amiral Zheng He'nin Amerika kıtasın..
Google'dan ajan işi program İnternet'in en büyük arama motorlarından olan Google, kendi bilgisayarımızda dünya üzerinde herhangi bir noktaya istediğimiz kadar yaklaşarak kaliteli bir görüntü ..
Fanatik taraftara "mavi ketçap" İngiltere futbol ligindeki çekişme "ketçabı" renginden etti. Manchester City futbol takımının fanatik taraftarları için takımlarının formasıyla uyumlu olarak m..
Yayayı gösteren zeki otomobiller Türkiye gibi trafik kazalarının çok can aldığı ülkelere güzel haber... Başta Volkswagen olmak üzere diğer otomobil üreticileri yayalara çarpmayı önleyen bir s..
Kara Şimşek gerçek oldu! Gösterildiği dönemlerde hayranlıkla izlenen "Kara Şimşek Kitt" gerçek oldu... Bir zamanlar sadece Hollywood'un fantezisi olan şoförsüz otomobiller artık yollarda boy ..
'Hain'in İncil'i basılıyor Hz. İsa'ya ihanet eden Yahuda'nın takipçilerinin yazdığı sanılan antik papirüsler tercüme ediliyor. Çevirilerin, Yahuda'nın hain olmadığını göstereceği söyleniyor. ..
"Umutsuz Ev Kadınları" seçim kampanyasında Sadece Amerika'da değil yayınlandığı tüm ülkelerde büyük beğeni kazanan "Umutsuz Ev Kadınları (Desperate Houseviwes) dizisi, Kanada'da şimşekleri üz..
Yanak estetiği yaptırdı milli takımdan atıldı! Göz kapakları için ameliyat masasına yatmıştı. Hazır bıçak altına yatmışken, bir de estetik operasyon geçirmeye karar verdi. Ancak bu "basit" ka..
BM iyi niyet elçisi olmak için sıra bekliyor Hollywood'un ünlü oyuncularından Brad Pitt, bu yaz doğacak çocuğunun annesinin izinden gidiyor! Birleşmiş Milletler (BM) iyi niyet elçisi olan Ang..
Ücretsiz spor okulları Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Ücretsiz Spor Okulları, 1996'da İstanbul'da, sporu ve çocuğu seven, aktif olarak spor yapmış veya spora gönül vermiş bayanlar tarafında..
» 1 2 3 4 5