10 Ocak 2006 Salı Günü Haberleri

10 Ocak 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan'dan Japon basınına açıklama Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Japon gazetesi Nikkei Shimbun'a verdiği demeçte Japonya'yı önemli bir ortak olarak gördüklerini belirterek, "Anahtar coğrafi..
El Kaide'den AIDS'li saldırı planı Terör örgütü El Kaide, şimdi de AIDS virüsü taşıyan intihar eylemcileriyle saldırı planları yapıyor. İngiliz Mirror gazetesinin haberine göre, AIDS ve Hepat..
İran'ın karacı komutanı kaza kurbanı İran'ın kuzeybatısında uçak kazası... Yetkililer düşen askeri uçakta bulunan 13 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Ölenler arasında Devrim Muhafızları..
İsviçre sorgu üslerini ortaya çıkardı İsviçre'de yayımlanan SonntagsBlick gazetesi, Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı'nın (CIA) Avrupa'daki gizli gözaltı merkezleriyle ilgili Mısır hükümet..
ABD Başkan Yardımcısı hastaneye kaldırıldı Amerikan üst yönetimi dün heyecanlı saatler yaşadı... Başkan Yardımcısı Dick Cheney sabah saatlerinde nefes darlığı yaşadığı için hastaneye kaldırıl..
Karikatür davası temyiz yolunda Amerikan New York Times gazetesi Batı ve Doğu kültürünün savaş mekanının Danimarka olabileceğini yazdı... Hz. Muhammed'in yer aldığı karikatürlerin bir gazeted..
Kudüs'te kampanyaya onay çıktı Günlerce süren tartışmaların ardından, İsrail polisinin Filistin'de 25 Ocak'ta yapılması beklenen genel seçimler için Filistinli adayların Doğu Kudüs'te seçim k..
Eski sağ kolu Esad'a karşı ayaklanma örgütlüyor Yaptığı son açıklamalarla eleştiri oklarına hedef olan Suriye eski Devlet Başkan Yardımcısı Abdülhalim Haddam bir kez daha sert sözleriyle günd..
Başkan Esad Suudiler'den eli boş döndü Suriye lideri Başar Esad uluslararası toplumda yalnız kalınca çareyi Müslüman ülkelerden destek istemekte buldu. Suudi Arabistan ve Mısır'ı kapsayan bir..
İngiliz polisi ifade için çağırdı Adının karıştığı uyuşturucu skandalıyla son aylarda gündemin değişmez isimlerinden biri haline gelen ünlü manken Kate Moss'un hayatı durulmak bilmiyor. En so..
Ferrari'nin anahtarını unuttu İngiltere'de bir oteller zinciri tarafından yapılan araştırmaya göre, odalarda müşteriler tarafından en çok unutulan eşyalar arasında 450 bin dolarlık Ferrari ot..
Askere gitti bütçeyi deldi İngiltere Veliaht Prensi Charles önceki gün sevgili oğlu ve İngiltere tahtının kendisinden sonraki varisi Prens William'ı askere uğurladı. Genç prens kendisi gibi a..
Eşinizin çenesini parmağınıza takın İngiltere'de tasarlanan yeni yüzüklerin hammaddesi, eşinizden alınan çene kemiği hücreleri... Hücreler altın veya gümüşle kaplanarak satılıyor. Sekiz hafta..
İsrail lideri solunum cihazından çıkarıldı Geçtiğimiz hafta beyin kanaması geçiren İsrail Başbakanı Ariel Şaron'u 5 günlük komadan uyandırmak için doktorlar dün narkoz dozunu yavaş yavaş düşü..
Listesinde iyi yer kapmak için pamuk eller cebe İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin seçim çalışmaları manşetlere taşındı... Berlusconi 2006 seçim kampanyasında partisi Forza Italia'dan ada..
'KKTC'ye yardıma AB de katılmalı' Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın (UNDP) Kıbrıslı Türkler'in kalkınmasına yönelik olarak özel bir yardım paketi hazırlaması Avrupa Birliği'nde (AB) t..
Karşılaşmamaya özen gösterdiler Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Yücel Aşkın birbirleriyle karşılaşmamak için Atatürk Havalimanı VIP Salonu'nda köşe kapm..
» 1 2 3 4 5 6