9 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

9 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dolmuş uçak geliyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, havacılık sektörünün hızla geliştiği Türkiye’de 50 kişilik uçaklarla şehirlerarası ‘dolmuş uçak’ projesini yaşama geçireceklerini söyledi.
Erdoğan: Şehitlerimize karşı operasyon yapılacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün Elazığ'da bölücü terör örgütü tarafından yapılan eylemle ilgili olarak, "Dün bir yarbayımız ve bir erimiş ş..
Saadet Partisi Başkan Vekili Kutan: Hükümet halka verdiği sözleri kulak ardı ediyor ANKARA - Saadet Partisi Genel Başkan Vekili Recai Kutan, hükümetin seçim öncesi halka, yasakların kaldırıl..
Yunan Press Time: Erdoğan milliyetçilikte MHP'yi geçti ATİNA - Yunanistan'ın yüksek tirajlı gazetelerinden Press Time, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın milliyetçilikte Milliyetçi Hareket Par..
Cumhurbaşkanı Sezer, resmi bir ziyaret için yarın Bosna-Hersek'e gidiyor ANKARA - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 2 gün süreli resmi bir ziyaret için yarın Bosna-Hersek'e gidiyor. Cum..
Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez, kalp spazmı geçirdi SAMSUN - Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez, kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırıldı ve tedavi altına alındı. Başkan Adnan ..
GAP'a yatırım için "İyi niyet senedi" imzalandı / Bölgeden Ortadoğu'ya ihracat 2.1 milyar dolara çıktı İSTANBUL - Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (TSTKP) öncülüğünde Başbakanlık GA..
Tüketiciye Saygı 2005 Ödülleri, sahiplerini buldu/ İkinci kez bir firma ödül alıyor İSTANBUL - Tüketiciler Birliği tarafından her yıl verilen Tüketiciye Saygı 2005 Ödülleri, törenle sahipleri..
Neoplan'ın Starliner ve Tourliner modelleri, Türkiye pazarında İSTANBUL - Türkiye'deki seyahat otobüsü segmentine yeni bir soluk getiren Neoplan'ın Starliner ve Tourliner modelleri, Türkiye p..
Gelir Vergisi'nde tek tarifeye geçildi / 7 bin YTL'ye kadar gelirden yüzde 15.7 vergi alınacak ANKARA - Gelir Vergisi'nde ikili tarifeden tek tarifeye geçildi. Gelir Vergisi oran ve dilimleri..
Erdoğan: 50 kişilik uçaklarla şehirlerarası dolmuş uçak anlayışını getireceğiz GAZİANTEP- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, modernleşmenin gereği havayollarında birçok yenilik yaptıklarını belir..
ATO'ya göre Türk yargısı, dava dosyalarıyla cüzdan arasında sıkıştı ANKARA - Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) yaptığı araştırmaya göre, Türk yargısı dava dosyalarıyla cüzdan arasında sıkıştı. ..
Ankara emniyetinden "Kelepçe Operasyonu" / 12 kişi gözaltında ANKARA - Başkent Ankara'da, bir organize suç örgütüne yönelik düzenlenen "Kelepçe Operasyonu"nda 12 kişi gözaltına alındı. Düzenl..
Türkiye'nin AB standartlarındaki ilk sebze ve meyve hali Bursa'da yapılıyor BURSA - Avrupa'nın geçen yüzyıldan itibaren kapalı alana çektiği büyük hal konsepti Türkiye'de ilk kez Bursa'da A..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10