5 Nisan 2006 Çarşamba Günü Haberleri

5 Nisan 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuliste unutulan not: Başbakanım ben Binali CHP'li Muharrem İnce, seçim bölgesinde yaşanan tersane sorunu için Başbakan Erdoğan'a mektup yazarak, randevu istedi
"III. Satış Zirvesi 2006" 10-11 Mayıs'ta yapılacak İSTANBUL - "III. Satış Zirvesi 2006" 10-11 Mayıs tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek. III. Satış Zirvesi..
Kıbrıs'ta ara bölgede mayın patlatıldı Kıbrıs'ta Lefkoşa'daki ara bölgede bugün Uluslararası Mayın Bilinçlendirme ve Mayın Harekatı'nda Destek Günü çerçevesinde mayın patlatıldı
"Almanya ve Türkiye Piyasalarına Genel Bakış" konulu toplantı 7 Nisan'da yapılacak İSTANBUL - Coface Deutschland ve Coface Turkey, 7 Nisan Cuma günü "Ticari Risk Yönetimi: Almanya ve Türkiye..
Manavgat suyunu İsrail'e satma projesi 'yüksek maliyet' yüzünden rafa kalktı KUDÜS - Manavgat Nehri'nin suyunu İsrail'e satmak üzere imzalanan anlaşma ve proje rafa kaldırıldı. Türkiye ve İsr..
Iğdırsporlu 2 futbolcu ile 3 taraftar tutuklandı Üçüncü Lig, Birinci Grup takımlarından Iğdırspor'la Karsspor arasında geçen pazar günü oynanan ve golsüz biten karşılaşmanın ardından çıkan ol..
Yakalanmasaydı alışveriş merkezini bombalayacaktı Güvenlik güçlerince yakalanan PKK'lı Hatice Bozkurt'un İstanbul'daki büyük alışveriş merkezine bombalı saldırıda bulunmayı planladığı belirt..
VOB, günü 39.1 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 39 milyon 74 bin 416 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alınıp..
Innova Bilişim, yüzde 38'ini halka arz edecek İSTANBUL - Innova Bilişim'in yüzde 38,46'sı halka arz edilecek. Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den İMKB'ye gö..
Müteahhitlerin başkanı yeniden Erdal Eren ANKARA - Türkiye Müteahhitler Birliği'nin (TMB) başkanlığına, Erdal Eren yeniden seçildi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasını yaptığı..
TMSF, Limaş, Demaş, Aysan ve Metaş'ı satış öncesi basına tanıtacak İSTANBUL - TMSF, Limaş, Demaş, Aysan ve Metaş'ı satış öncesi basına tanıtacak. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) taraf..
Sabancı Üniversitesi'nin 'sanal portföy yarışması' başlıyor/ Tüm üniversite öğrencilerine katılım serbest İSTANBUL - Sabancı Üniversitesi tarafından düzenlenen 'Sanal Portföy Yarışması Borsan..
İMKB, gitti-geldi günü dünkü seviyesinden kapadı/ Endeks, 18 puan arttı: 44089/ Dolar gevşedi, euro arttı, faiz sakin İSTANBUL - Borsa, alım ağırlıklı günde dünkü seviyelerinden kapandı. 4450..
Yakalanmasaydı alışveriz merkezini bombalayacaktı Güvenlik güçlerince yakalanan PKK'lı Hatice Bozkurt'un İstanbul'daki büyük alışveriş merkezine bombalı saldırıda bulunmayı planladığı belirt..
DYP lideri Ağar: Türkiye terör ve eşkıyalığa pabuç bırakmaz İSTANBUL - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Türkiye'nin terör ve eşkıyalığa pabuç bırakmayacağını belirterek, "İk..
Hızlı tren projesinin Ankara-Eskişehir etabında sona yaklaşılıyor ANKARA - Hızlı tren projesinde Ankara-Eskişehir etabınını alt yapı çalışmalarının yüzde 65'lik kısmı bitti. Ulaştırma Bakan..
Halkbank özelleştirmesine Goldman Sachs-CAIB-İş Yatırım Konsorsiyumu danışmanlık yapacak ANKARA - Özelleştirme İdaresi Başkanlığı(ÖİB), Türkiye Halk Bankası A.Ş. Danışmanlık İhalesi?nde Goldm..
Soda, 4 milyon dolarlık Solvay Şişecam hissesi alıyor İSTANBUL - Soda Sanayii A.Ş, Bank for Reconstruction and Development'tan 3 milyon 950 bin dolarlık Solvay Sisecam Holding AG hissesi ala..
Metro Group, kimlik kartına sahip ilk meyve ve sebze markası "cali"yi satışa sundu İSTANBUL - Türkiye'de ilk kez bir perakende firması meyve sebze ürünlerini marka garantisi ile satmaya başl..
Yerköy Termal Turizm Merkezi oluyor Yozgat'ın Yerköy ilçesinde jeotermal eneji araştırmaları sonucunda 550 metre derinlikte açılan bir kuyudan saniyede 20 litre ve 58 derece sıcaklığında su ..
THY Genel Müdürü Kotil: 69 YTL'lik fiyatlarımızı sürdürmek istiyoruz MALATYA - Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, THY'nin özel hava yolları gibi 2-5 YTL'ye yolcu taşıyamayacağı..
Hisarcıklıoğlu: Bir dizi mikroekonomik reformlar yapmalıyız ANKARA Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'de 80'lerin sonunda, 94 ve 99'da başlatılan..
Halkbank özelleştirmesine Goldman Sachs/CAIB/ İş Yatırım Konsorsiyumu danışmanlık yapacak ANKARA - Özelleştirme İdaresi Başkanlığı(ÖİB), Türkiye Halk Bankası A.Ş. Danışmanlık İhalesi?nde Gold..
Zorlu Enerji'nin iştiraki ICFS, Rusya'da santral inşaatına başladı İSTANBUL - Zorlu Enerji'nin iştiraki ICFS Moskova Belediyesinden aldığı ihaleye ilişkin santral inşaatına başlıyor. Zorlu En..
Perşembe günü (6 Nisan 2006) için geçerli MB döviz kurları ANKARA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 6 Nisan 2006 tarihi için gösterge niteliğindeki döviz kurlarını açıkladı. Buna göre, dola..
Çanakkale ve Gelibolu'ya rüzgar santrali kurulacak ÇANAKKALE - Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'nin ardından şimdi de il merkezine bağlı İntepe Beldesi ile Gelibolu İlçesi'ne rüzgar santrali ku..
Van'da 2 PKK'lı yakalandı Van'da terör örgütü PKK'nın dağ kadrosuna katılmak isteyen 2 kişi polis tarafından yakalandı
Belediyede telesiyej soruşturması Trabzon Belediyesi'ne Bursa'da bir turizm firması tarafından hibe edilen telesiyej sisteminin akıbeti soruşturma konusu oldu
'Güneydoğu sorunu için devlet zirsesi yapılmalı' DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, 'Görüldü ki iktidarla beraber Meclis'teki muhalefetin de kafası karışıktır. Türkiye'nin yeni boyutlarıyla terör..
Caferi'den rest: Çekilmeyeceğim Talabani: Caferi çekilmezse meclis yeni ismi seçer
Mumcu: Güneydoğu ve Doğu Anadolu'daki terör eylemlerinin niyeti Türkiye'yi bölmek ANKARA - Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, son günlerde Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgeleri'ndeki v..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10