28 Nisan 2006 Cuma Günü Haberleri

28 Nisan 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eski İran Cumhurbaşkanı Hatemi'ye 'saldırı' İran'ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Hatemi'nin dün akşam Kum kentinde saldırıya uğradığı bildirildi
TTNet, Türk Telekom'dan ayrıldı ANKARA - Türk Telekomünikasyon A.Ş'nin internet şebekesi TTNet, Rekabet Kurulu'nun görüşü doğrultusunda şirketin bünyesinden ayrılarak yeni bir şirkete dönüştü..
UBS'den Hoffer: Mali piyasalar Türkiye hakkında çok olumlu düşünüyor İSTANBUL - Mali piyasaların Türkiye ile ilgili çok olumlu düşündüğünü belirten UBS Wealth Management Yönetici Yardımcısı S..
Asya Katılım Bankası'nın halka arzına SPK'dan onay İSTANBUL Sermaye Piyasası Kurulu, Asya Katılım Bankası'nın halka arz başvurusunu onayladı. SPK Haftalık Bülteni'nde yer alan karara göre, şi..
Ankara Adliyesi'ne 'at ve eşek eti' satan firma temsilcisi tutuklandı ANKARA - Ankara Adalet Sarayı yemekhanesine et veren firma temsilcisi, 'at ve eşek eti' sattığı iddiasıyla tutuklandı. Al..
California, 'elektrik hattından hızlı internet' için denemelere başladı SAN FRANCISCO - ABD'nin California eyaleti, kullanıcılara elektrik hatlarından geniş bant yüksek hızlı internet hizmeti..
Baykal: AİHM'nin gözünde Öcalan'ın yargılanması sürüyor/ "Adalet Bakanı'nın sözleri gerçeği yansıtmıyor" ANKARA - Adalet Bakanı Cemil Çiçek'in Terörle Mücadele Yasa (TMY) Tasarı'nın 6. maddes..
Borsa Başkanlığı, hatalı haberin ardından Ege Endüstri hisselerinde yapılan tüm işlemleri iptal etti İSTANBUL - Borsa Başkanlığı, hatalı olarak geçilen haber nedeniyle Ege Endüstri hisse sene..
VOB, günü 46.3 milyon YTL'lik işlem hacmiyle kapadı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 46 milyon 266 bin 567 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alınıp s..
Unifar: TÜBİTAK'ın bulguları boya ve plastik sektörüyle ilgili, ilaç atığı değil İSTANBUL- TÜBİTAK'ın Tuzla'da bulunan varillerle ilgili yaptığı analizlerin sonucuna ilişkin Unifar'dan açıkla..
İKDP yetkilisi: Önlem alıyoruz Irak'taki İran muhalifi Kürtler, İran sınırına yerleştiriliyor
Hazine mayısta ikisi 5 yıllık, 4 tahvil ihalesi yapacak/ Mayısta 10.4 milyar YTL'lik itfa yapılacak ANKARA- Hazine Müsteşarlığı, mayıs ayı borçlanma programı doğrultusunda ikisi 5 yıl vadeli ..
F.Bahçe'den Kürek Federasyonu'na veryansın F.Bahçe Kulübü Kürek Şubesi, sporcuları Özkan Özdek'in numunesinde doping maddesine rastlanması ile ilgili ne kendilerine ne de sporcunun kendisine,..
Erdoğan: Baykal terör konusundaki hassasiyetimizi sınayabilecek kalitede değil İSTANBUL - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Deniz Baykal'ın, Abdullah Öcalan'ın iki yıl içerisinde serb..
İlk üç ayda ihracat yüzde 4.3 arttı/ Dış ticaret açığı yüzde 31.2 arttı, 11.13 milyar doları geçti ANKARA - İhracat bu yılın Ocak-Mart döneminde, geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 4,3 a..
Halklar barış istiyor, ama sorunları yok sayamayız 'Üyelik için Türkler de AB'nin kurallarına uymalı' 'Atina'da cami yapılması gerektiğine herkes inanıyor'
'Terör yeniden hortladı' CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul milletvekili Onur Öymen, terörün yeniden hortladığını söyledi
Sezer'den Sosyal Güvenlik Yasası'na "atama usulü" vetosu ANKARA- Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Sosyal Güvenlik Yasası'nı kısmen veto etti. Sezer, gerekçesinde SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandı..
Turkcell'in genel kurulu çoğunluk sağlanamadığı için ertelendi İSTANBUL - GSM operatörü Turkcell'in bugün yapılması planlanan Genel Kurul Toplantısı, salt çoğunluk sağlanamadığı için ertelend..
Apo için bebekler imza atmış PKK propagandası yaptıkları iddiasıyla tutuklanan 6 kişi'den 4'ü serbest
Topbaş: Çevreyi kirletenlere ceza yazma yetkisi istiyoruz İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Nesilleri etkileyecek boyutta çevre duyarlılığının mutlaka oluşması ve..
Şener: Bütçe ve kamu finansman dengelerinde büyük bir iyileşme görüyoruz MUĞLA - Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, Türkiye'nin artık kamu finansman dengelerini kurmuş bir ülke haline geldiğini ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10