22 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

22 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ATO Başkanı Aygün: Suriye sınırının mayından temizlenmesi projesi derhal durdurulmalıdır ANKARA - Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Türkiye'nin güney sınırındaki mayınlı arazile..
CHP'li Sirmen: Atıklarını İZAYDAŞ'ta bertaraf eden sanayiciye teşvik getirilmeli GEBZE - CHP Kocaeli Milletvekili Sefa Sirmen, atıklarını İzmit Atık ve Artıkları Yakma Değerlendirme AŞ'de (İ..
TBMM Genel Kurulu yarın özel gündemle toplanacak ANKARA - TBMM Genel Kurulu, TBMM'nin açılışının 86. yıldönümü nedeniyle yarın özel gündemle toplanacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bay..
Kamu İhale Kurulu Başkanlığı'na Hasan Gül atandı ANKARA - Kamu İhale Kurulu Başkanlığı'na Hasan Gül atandı.Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Kamu İhale Kurulu Başkanlığı'na Hasan Gül'ün atan..
Cumhurbaşkanı Sezer: Aydınlık yarınlara emin adımlarla ilerleyeceğiz ANKARA - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, "Sahip olduklarımızın değerini bilerek, gücümüze inanarak, kendimize güvenerek..
Batman’da 2 Tekel bayiine bomba Batman'da 2 Tekel bayii önünde piknik tüpüne monte edilmiş bomba patladı. Ölen ve yaralanan olmazken, Tekel bayileri ile çevredeki işyerlerinin camları kırıldı..
Erdek’te siyanürle köpek katliamı iddiası Balıkesir’in Erdek İlçesi’nde, katledilen köpeklerin kesin ölüm nedenlerinin belirlenmesi için Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde yapılan an..
Aygün: Mayınları yabancılar temizlemesin Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Suriye sınırının mayından temizlenmesi projesinin durdurulması gerektiğini belirterek, mayın temizleme..
IMF heyeti 8 Mayıs’ta Ankara’da olacak Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni başkanlığındaki IMF heyeti ekonomik programın üçüncü gözden geçirme çalışmaları için..
IMF Heyeti, 8 Mayıs'ta Ankara'ya gelecek ANKARA - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, "Stand-by" düzenlemesine ilişkin gözden geçirme çalışmaları çerçevesinde, Uluslararası Para Fonu'..
Bakan Akdağ'ın oğlu Ramazan Akdağ taburcu edildi ANKARA - Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nihat Tosun, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın oğlu Ramazan Akdağ'ın, babasını..
İran da PKK'yı vuruyor Nükleer programda inadını sürdüren, her gün geliştirdiği yeni bir silahı kamuoyuna sunarak gövde gösterisi yapan İran dün "ateş" dedi. İran sınırına Kuzey Irak'tan sızm..
Hırvatistan Parlamentosu Heyeti, Türkiye'ye gelecek ANKARA - Hırvatistan Parlamentosu AB Komisyonu Başkanı Neven Mimica ve beraberindeki heyet yarın Türkiye'ye gelecek. Konuk heyet, Ankara..
İzmir'de 24-28 Nisan'da su kesintisi yapılacak İZMİR - İzmir'in Kadifekale semtinde yapılacak çalışmalar nedeniyle bazı mahallelere su verilemeyeceği bildirildi. İZSU Genel Müdürlüğü'nden ya..
Yurtta hava durumu ANKARA - Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü verilerine göre, bugün ve önümüzdeki 2 gün yurtta beklenen hava durumu ile en düşük ve en yüksek hava sıcaklıkları şöy..
Başesgioğlu: Sosyal Güvenlik kurumlarının sıfır açıkla gitmeleri mümkün değil ESKİŞEHİR - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, 2005 yılında Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığı'nın ..
Bakan Yıldırım: Türkiye istikrarı yakaladı AFYONKARAHİSAR - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti'nin tefecinin elinden ülkenin hazinesini aldığını belirterek, "9 ay borçlanamayan bu ülk..
Onur Air, Mardin seferlerine başladı MARDİN - Onur Air, Güney Doğu Anadolu'da Gaziantep, Diyarbakır, Malatya'dan sonra dördüncü uçuş noksası olan Mardin seferlerine başladı. Onur Air'in Mard..
Ankara'da bazı semtlerde 24-25 Nisan günlerinde elektrik kesintisi yaşanacak ANKARA - Ankara'nın bazı semtlerine, direk dikimi, bakım-onarım, şebeke tadilatı gibi nedenlerle 24-25 Nisan 2006 ..
USİAD'ın kurucusu Kemal Özden toprağa verildi İSTANBUL - İki gün önce kalp ameliyatı sırasında hayatını kaybeden Ulusal Sanayici ve İşadamları Derneği (USİAD) Onursal Başkanı Kemal Özden, dün..
İTHİB'in kumaş tasarım ödülleri sahiplerini buldu İSTANBUL- İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği'nce (İTHİB) bu yıl ikincisi düzenlenen Kumaş Tasarım Yarışması'nda dereceye ..
Tariş, zeytinyağı alımını durdurdu İZMİR - Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, fiyat düşüşünü durdurmak için 7 Mart tarihinde yeniden açtığı alım kampanyasını, karışım yağlar yüzünden durdurm..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10