20 Nisan 2006 Perşembe Günü Haberleri

20 Nisan 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Unifar: Hakkımızda yargısız infaz yapılıyor İSTANBUL- Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe'nin Tuzla'da bulunan kanserojen madde içeren varillerle ilgili sorumlu olarak gösterdiği Unifar Kimya ye..
Dünya Şampiyonası'nda yabancı polisler de görev yapacak BERLİN - Almanya'da 9 Haziran-9 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Futbol Şampiyonası sırasında, yabancı polisler de görev ya..
Danıştay bugün de başkanını seçemedi ANKARA - Ender Çetinkaya'nın yaş haddinden emekliye ayrılmasıyla boşalan Danıştay Başkanlık Seçimi için bugün yapılan 8 turdan da sonuç çıkmadı. Danıştay..
Toplam borç stoku 334.4 milyar YTL ANKARA - Merkezi Yönetim toplam borç stoku 31 Mart 2006 tarihi itibariyle 334,4 milyar YTL olarak gerçekleşti. Hazine'den yapılan açıklamaya göre, topl..
'Zehirli varilleri atanlara mutlaka ceza verilecektir' Tuzla Orhanlı'da inceleme yaptıktan sonra İzmit'e gelerek İzaydaş Tesisleri'ni gezip bilgi alan TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu B..
Kuş gribine çare bulundu iddiası Ucuz el spreyi H5N1'i yok ediyormuş
VOB, günü 28.7 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 28 milyon 688 bin 592 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alını..
Lio Yağ'da ortaklık görüşmeleri sürüyor İSTANBUL - Lio Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş, Avrupa?nın en büyük firmalarından biriyle ortaklık müzakerelerinin sürdüğünü bildirdi. Şirketin borsaya gönde..
Kruger: IMF heyeti 3. gözden geçirme çalışmaları için kısa süre içerisinde Türkiye'ye gelecek WASHINGTON - IMF Birinci Başkan Yardımcısı Anne Krueger, IMF heyetinin 3. gözden geçirme çalışma..
İstanbul'da sahte rakı operasyonu İstanbul'daki bir imalathaneye yapılan operasyonda, 227 şişe sahte rakı ve imalatta kullanılan makineler ele geçirilirken 1 kişi gözaltına alındı
'Dindarlar da solcu, solcular da dindar olabilir' DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, solun insanların dini değerlerine uzakmış gibi gösterildiğini ileri sürerek, DSP olarak laikliği vazgeçilmez g..
Balıkçı denizde bulduğu varili limana getirdi Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde bir balıkçı denizde bulduğu varili limana getirdi. İçerisinde yağ olduğunu zannederek varili açan balıkçı, yağ çık..
Lio Yağ'da Olağan Genel Kurul, 18 Mayıs'ta İSTANBUL - Lio Yağ'da Olağan Genel Kurul, 18 Mayıs'ta yapılacak. Lio Yağ Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada, olagan..
Alcatel Teletaş'ta Olağan Genel 12 Mayıs'ta yapılacak İSTANBUL - Alcatel Teletaş'ta Olağan Genel 12 Mayıs'ta yapılacak. Alcatel TeletaŞ Telekomünikasyon Endüstri Ticaret A.Ş. tarafından Bors..
Kütahya'nın vergi şampiyonu Süleyman Zengin KÜTAHYA - Kütahya'da, en fazla gelir vergisi ödeyecek 50 mükellef açıklandı. Kütahya Defterdarlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 2005 yılı vergi be..
TSK, Güneydoğu'da sınıra asker yığıyor / Bolu ve Kayseri'de bulunan Komando Tugayı'ndan askerler bölgede DİYARBAKIR - Türk Silahlı Kuvvetleri, Güneydoğu'da sınıra askeri sevkiyat yapıyor. B..
Akbank GM Kurtul: Akbank'ın toplam kredilerdeki payı 2005'te yüzde 14.4'e çıktı İSTANBUL - Akbank, İç Anadolu Bölgesi'ndeki müşterileriyle biraraya geldi. Akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul, "A..
THY, her yıl 100 pilot yetiştirecek / Şirket 3 adet eğitim uçağı aldı İSTANBUL - Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, "Kurumumuza son 1.5 yılda 96 pilot adayı kazandırdık. Bunda..
Din dersi zorunlu olmamalı Alevi Bektaşi Birliği üyesi ve Hacı Bektaş Veli Kültür ve Tanıtma Derneği Adana Şubesi 2'nci Başkanı Erdal Yıldırım, İstanbul 5'inci İdare Mahkemesi'nin 'Zorunlu d..
MB beklenti anketi: Enflasyonda tahminler hafif yukarı/ Cari açık tahminleri 26 milyar doları aştı ANKARA- Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından her ay içinde iki defa yapılan beklenti..
Maliye, yatırım teşvikine ilişkin yasalar konusundaki tereddütlere açıklık getirdi ANKARA - Maliye Bakanlığı, yatırım teşvikine ilişkin 5084 sayılı yasada, 5350 sayılı yasa ile yapılan değişi..
Cuma günü (21 Nisan 2006) için geçerli MB döviz kurları ANKARA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 21 Nisan 2006 tarihi için gösterge niteliğindeki döviz kurlarını açıkladı. Buna göre, dolar ..
'Temsili kurtuluş gösterileri densizlik' Erciyes Üniversitesi 1'inci Uluslararası Sosyal Araştırmalar Sempozyumuna katılan Türkiye Ermenileri Patriği Mesrop II, 'Temsili gösterilerdeki densi..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10