2 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

2 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DYP lideri Ağar: Doğu ve Güneydoğu'daki topraklarımız üzerinde oynanan oyunlar hiçbir zaman bitmeyecektir RİZE - "Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki topraklarımız üzerinde oynanan oyunlar hiçbir ..
Hakkari Valiliği: Eylemlere katılanların çoğunluğu gençler ve çocuklar HAKKARİ - Hakkari Valiliği, kanunsuz gösterilere ve eylemlere katılanların büyük bir çoğunluğunun genç ve çocuklardan ol..
Morgan Stanley: MB Başkanı'nın atanmasındaki belirsizlik olumlu beklentileri tersine çevirebilir LONDRA - Uluslararası yatırım bankası Morgan Stanley, sürdürülebilir ekonomik büyüme ve enflas..
Suruç'ta işyerleri açılmadı Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde, Diyarbakır'da çıkan olayları protesto etmek için esnaf bugün işyerlerini açmadı.
63 milyon Çinli, yılda 118 dolardan daha az parayla yaşıyor PEKİN - Çin'in nüfusunun yaklaşık yüzde 5'i olan 63 milyon kişinin yılda 118 dolardan daha az parayla yaşamını sürdürdüğü bildirild..
İstanbul'da mart ayının zam şampiyonu taze fasulye İSTANBUL - İstanbul'da geçen ay fiyatı en fazla artan ürün taze fasulye oldu. İstanbul Ticaret Odası (İTO), Mart ayında ve yıllık bazda İst..
Hazine, iskontolu tahvil ihalesi düzenleyecek ANKARA - Hazine bu hafta, 378 gün vadeli YTL cinsinden iskontolu tahvil ihalesi yapacak. Hazine, 4 Nisan Salı günü, 378 gün vadeli YTL cinsinden..
Türkiye ve Suriye, bölgesel turizmi Adana'da tartışacak ADANA - Türkiye ile Suriye arasındaki bölgesel turizm hareketlerine ivme kazandırma amacıyla Adana Valiliği ve Adana Ticaret Odası öncü..
SSK ve Bağ-Kur prim alacaklarının yeniden yapılandırılması için başvurular yarın başlıyor ANKARA - SSK ve Bağ-Kur prim alacaklarının yeniden yapılandırılması için başvurular, 3 Nisan 2006 Paz..
YDS başvuruları yarın başlıyor ANKARA - 2006-ÖSS'ye başvuran adaylardan, üniversitelerin yabancı dille ilgili bölümlerinde okumak isteyenler, yarından itibaren 17 Nisan'a kadar bankaya Yabanc..
Beş banka faiz indirecek Merkez Bankası, tüketicilerin daha düşük olan beklentilerinin aksine kredi kartlarına uygulanabilecek en yüksek faizi yüzde 5.75 olarak belirledi. 1 Haziran’dan itiba..
Deniz Yıldızı-2006 Tatbikatı, 4-13 Nisan arasında Marmara ve Karadeniz'de yapılacak ANKARA - Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın planlı tatbikatlarından Deniz Yıldızı-2006 Tatbikatı, 4-13 Nisan ..
Başbakan, Penguen dergisine açtığı davayı temyize götürüyor ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Penguen Dergisi'nde yayımlanan karikatürler nedeniyle açtığı manevi tazminat davasının redd..
Kızıltepe ilçesindeki izinsiz gösteriler kontrol altına alındı MARDİN - Mardin'in Kızıltepe ilçesindeki izinsiz gösteriler tamamen kontrol altına alındı. Mardin Valisi Mehmet Kılıçlar, yaptığ..
Hükümet, Diyarbakır konusunda bu hafta Meclis'i bilgilendirecek/ TBMM'de ÖTV ve KDV muafiyeti görüşülecek ANKARA - Meclis'i bu hafta yoğun bir gündem bekliyor. Hükümet, Diyarbakır'da yaşanan ..
Özelleştirme mağduru 21 bin işsiz bu yıl kamu kurumlarına yerleştirilecek ANKARA - Kamu kurum ve kuruluşlarına bu yıl, özelleştirme uygulamaları sonucu işsiz kalan 21 bin 193 kişinin yerleşti..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10