14 Nisan 2006 Cuma Günü Haberleri

14 Nisan 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Meclis Haber, Mehmet Ağar'ı 'Yılın Siyasetçisi' seçti Meclis Haber dergisinin siyasetçi, bürokrat, vali, belediye başkanı, sanatçı ve basın dalında verdiği ödüller sahiplerini bulurken, DYP ..
İstikrarı terörle kesmeye çalışıyorlar İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, son yıllarda Türkiye'nin ekonomik ve sosyal açıdan önemli bir açılım yaptığını, büyüyen ekonomi karşısında bazı kesiml..
Şişecam bu yıl 533 milyon dolar yatırım planlıyor İSTANBUL - Şişecam Topluluğu, bu yıl için toplam 533 milyon dolar sabit yatırım harcaması planlıyor. Şişecam'ın Olağan Genel Kurul Toplantısı..
Bakan Şahin: 2007'de denk bütçe yapılacak, ülkenin iki yakası biraraya gelecek MERSİN - "2007 yılını denk bütçe yapacağız ve bu ülkenin iki yakası yıllar sonra bir araya gelecek" diye konuşan..
İngiltere'deki Türkler politikaya ısındı İngiltere'nin başkenti Londra'da, 'Türklerin Politikaya Katılımı' konulu bir konferans düzenlendi. Konferansta İngiltere'de yaşayan Türklerin siyaset..
THY, Riga uçuşlarına 19 Nisan'da başlıyor İSTANBUL- Türk Hava Yolları (THY), 2006 yılı içinde uçuş ağına ekleyeceği 24 yeni dış hat noktasından biri olan Letonya'nın başkenti olan Riga'ya 19 ..
Coca Cola, mayıs sonunda halka arza hazırlanıyor/ Şirketin üst yönetimi değişti İSTANBUL - Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) halka arzla ilgili müracaatlarını yaptıklarını belirten Coca-Cola İ..
Hazine önümüzdeki hafta 5 yıl vadeli YTL cinsi tahvil ihalesi yapacak ANKARA - Hazine önümüzdeki hafta 5 yıl vadeli YTL cinsi sabit kuponlu tahvil ihalesi düzenleyecek. Hazine'nin ihale prog..
Vestel Beyaz'ın halka arzına 10 kattan fazla talep geldi / Şirket, 21 Nisan'da İMKB'de işlem görmeye başlıyor İSTANBUL - DenizYatırım liderliğinde gerçekleştirilen Vestel Beyaz halka arzında,..
Bakan Güler: Nükleer enerji mecburiyetimizdir ANKARA - Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, amaçlarının Nükleer Teknoloji konusunda çok ciddi çalışmalar yaparak enerji konusunda arz ..
İMKB, hacimsiz ve sıkışık bir gün geçirdi/ Endeks, gün sonunda 293 puan arttı: 42212/ Döviz ve faiz sakin İSTANBUL - İMKB, haftanın son gününde yurtdışı borsalarının da tatil olmasıyla sıkışı..
Süper FM, Metro FM, Joy FM ve Joy Türk FM yeni sahiplerine teslim edildi İSTANBUL - Uzan Grubu'ndan devrolan ve ihaleleri gerçekleştirilen Süper FM, Metro FM, Joy FM ve Joy Türk FM bugün yeni..
Pazartesi günü (17 Nisan 2006) için geçerli MB döviz kurları ANKARA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 17 Nisan 2006 tarihi için gösterge niteliğindeki döviz kurlarını açıkladı. Buna göre, d..
VOB, günü 15 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 15 milyon 9 bin 188 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alınıp sa..
Erdoğan: Türkiye'yi bölmek isteyenlere asla müsaade edilmeyecek / "PKK, Kürt kökenli vatandaşımı temsil edemez" ERZİNCAN - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi bölmek isteyenlere asla mü..
TÜSİAD: Yeni demokratikleşme paketi olumlu bir adım İSTANBUL - TÜSİAD, yeni demokratikleşme paketinin Kopenhag Kriterleri'ne uyum sürecinde olumlu bir adım olduğunu bildirdi. Türk Sanayicile..
Claudia Roth Diyarbakır'da: Silahların durdurulması gerek DİYARBAKIR - Türkiye ziyaretinin ikinci durağı Diyarbakır'a gelen Alman Birlik 90/Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth, "Silahları..
'Toprak vatandır, vatan namustur, namus satılamaz' Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, AKP iktidarı döneminde ülkenin bütün değerli varlıklarının yabancılara satıldığ..
Alman Birlik Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth Diyarbakır'da Alman Birlik Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth, Kürtlerin kültürel kimliklerinin tanınması ve yatırımlar için devleti..
Terör örgütü Kürt kökenli vatandaşları temsil edemez Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kendisi için olağanüstü güvenlik önlemlerinin alındığı Tunceli'de etnik milliyetçiliğe karşı olduklarını t..
'Hakim amcaya konuşacağım, dünya ayağa kalkacak' Trabzon'da Santa Maria Katolik Kilisesi'nin rahibi Andrea Santoro'yu öldürmekten tutuklu bulunan 16 yaşındaki O.A.'nın cezaevine ziyarete gel..
Bakan Şahin: Cumhurbaşkanımız ile kavgamız yok Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in, Harp Akademileri Konferansı'ndaki konuşmasıyla ilgi..
Şemdinli davasında yeni gelişme 45 kişi duruşmadan 2 gün önce bombalanan kitapçıdaki keşifte dinlenecek
Unifar Kimya: Zehirli varille ilgimiz yok Unifar Kimya Sanayi AŞ Genel Müdürü M. Ferhat İlhan, İstanbul'un Tuzla ilçesinde bulunan tehlikeli atık varilleriyle ilgilerinin bulunmadığını bildir..
'Zehirli varillerle ilgili yeni gelişme yok' İstanbul'un Tuzla İlçesi Orhanlı Beldesi'nde toprağa gömülü olarak bulunan zehirli madde dolu varillerle ilgili olmarak araştırmalar devam ederke..
İstanbul'da 13 bin 266 adet kaçak puro ele geçti / 22 kişi gözaltında İSTANBUL - Bulgaristan'dan kaçak olarak İstanbul'a getirilen 13 bin 266 paket kaçak puro ele geçirilirken, operasyonda 22..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10