12 Nisan 2006 Çarşamba Günü Haberleri

12 Nisan 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzon'da rahibi öldürmekle suçlanan O.A. için 26 yıl ağır hapis istendi TRABZON - Trabzon'daki Sancta Maria Kilisesi Rahibi Andrea Santaro'yu öldürmekle suçlanan O.A hakkında 26 yıl 8 ay ağ..
Polis Laboratuvarı yetkililerine 'Kit' soruşturması Ellerinde DNA incelemesi için gereken kit kalmadığı gerekçesiyle kanıtların sonuçlarını mahkemeye göndermeyen Kriminal Polis Laboratuvarı ..
IMF: 2004'ten bu yana Türk tahvil ve hisse senetlerine talep artıyor WASHINGTON - Uluslararası Para Fonu'na (IMF) göre, 2004 yılından bu yana, Türk tahvillerine ve borsalara olan uluslararası..
Turizmde tanıtım için 72 milyon dolar bütçe ayrıldı ANTALYA - Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, 2006 yılı tanıtım kampanyası için 72 milyon dolar bütçe ayrıldığını, bunun 38.5 milyon dolarl..
Bilecik'in vergi rekortmeni Bakkalcıoğlu BİLECİK - Bilecik'te 2005 yılı kazançları üzerinden gelir vergisi rekortmenleri açıklandı. Kentte, 85 bin 360 YTL ile Mehmet Bakkalcıoğlu rekortmen ol..
Kahramanmaraş'ın vergi şampiyonu Kiptaş'ın patronu Öksüz KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş'ta Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz, Gelir vergisi rekortmeni oldu. Kahramanmar..
VOB, günü 35.1 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 35 milyon 108 bin 392 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alını..
15 yaşındaki PKK bombacısı yakalandı Diyarbakır'da bir banka şubesine A-4 patlayıcı koydukları öne sürülen PKK'lı, 15 yaşındaki M.Ö. yakalandı
İlk nükleer santral Sinop'a yapılacak ANKARA - Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) Başkanı Okay Çakıroğlu, "nükleer santral konusunda 8 yer önerdiklerini, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ..
Rafsancani Suriye'de Esad ile görüştü 'Temennimiz nükleer programın başarıyla tamamlanması'
Çanakkale Boğazı'nda deniz ulaşımına fırtına engeli Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan lodos, deniz ulaşımını olumsuz etkiledi. Fırtına nedeniyle Lapseki-Gelibolu ve Geyikl..
Rus perakende devi Pyaterochka, rakibi Perekriostok'u satın alıyor LONDRA - Hisseleri Londra Borsası'nda işlem gören Rusya'nın en büyük perakende mağazalar zinciri Pyaterochka, rakibi süper m..
Unakıtan: Mali disiplinden hiçbir zaman taviz veremeyiz ANKARA - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, IMF ile ortak bir program yürütmesine karşın, "IMF'ten açıklama yapıldı" diye hükümet olarak baz..
Rus perakende mağazalar zinciri Pyaterochka rakibiyle birleşiyor LONDRA - Hisseleri Londra Borsası'nda işlem gören Rusya'nın en büyük perakende mağazalar zinciri Pyaterochka, rakibi süper mar..
Elazığ'da 3.8 büyüklüğünde deprem Elazığ'ın Baskil İlçesi'nde Richter ölçeğine göre, 3.8 büyüklüğünde deprem oldu
Kapıkule'deki free-shop davasına iki tutuklama daha Kapıkule Gümrük Kapısı'nda bulunan gümrüksüz satış mağazaları (free-shop) aracılığı ile içki ve sigara kaçakçılığı yaptıkları suçlamasıyla..
Bakanların taşkın esprisi Bakan Yıldırım, Bulgar meslektaşı ile Edirne'de buluştu
'Batı, bu kadar gelişmemize şaşırdı' Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, ekonomideki karanlık günlerin geride kaldığını, dünyanın en büyük 20 ekonomisi arasında Türkiye'nin 17'nci sıraya yü..
Samanlıkta çıkan yangın, 130 haneli köyü sardı Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'ne bağlı Karaköy'deki bir samanlıkta başlayan yangın, lodosun da etkisiyle kısa sürede tüm köyü sardı. Bursa ..
Perşembe günü (13 Nisan 2006) için geçerli MB döviz kurları ANKARA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 13 Nisan 2006 tarihi için gösterge niteliğindeki döviz kurlarını açıkladı. Buna göre, do..
Reel kesimin güveni mart ayında 104.2'ye çıktı ANKARA - Reel Kesim Güven Endeksi Mart ayında bir önceki aya göre 3.6 puan artarak 104.2 değerini aldı. Merkez Bankasi İktisadi Yönelim Anketi'..
Petrol-İş, Tüpraş konusunu AİHM'ye taşımaya hazırlanıyor İZMİR- Petrol-İş Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, Tüpraş ile ilgili kararın uygulanmayarak Anayasal suç işlendiğini savunurken, "konuyu..
SmartPRO'dan 1000 kişiye ücretsiz bilişim eğitimi İSTANBUL - SmartPRO, Türkiye'nin bilişim uzmanı açığını kapatmaya yönelik çalışmalarını yeni bir burslu eğitim kampanyasıyla sürdürüyor. Düze..
İTO'nun nisan ayı Meclis toplantısı yarın İSTANBUL - İTO'nun nisan ayı Meclis toplantısı yarın yapılacak. İstanbul Ticaret Odası (İTO)'dan yapılan açıklamaya göre, Meclis'in nisan ayı olağ..
Fitch, Vestel'in kredi notunu negatif izlemeye aldı LONDRA - Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret'in yerel ve yabancı para cinsinden BB- olan ..
Vakıfbank GM Karaman: Hedefimiz ilk üçe girmek İSTANBUL - Vakıfbank Genel Müdürü Bilal Karaman, hedeflerinin, orta vadede, Türkiye'nin ilk üç özel bankası arasında yer almak olduğunu bildirdi..
Vakıfbank'ın Pınarbaşı Şubesi faaliyete geçti İSTANBUL - Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.'nun Pınarbaşı Şubesi bugün faaliyete geçti. Banka'dan yapılan açıklamada, "Pınarbaşı Şubesi Kemalpaşa ..
Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'ne bağlı 150 haneli Karaköy kül oldu BURSA - Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'ne bağlı 150 haneli Karaköy'de, bir samanlıkta çıkan yangının, şiddetli lodos ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10