6 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

6 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Erdoğan: 2015 hedefini 2005 yılında yakaladık, bununla da kalmayacağız, daha ileriye gideceğiz ADANA - Küçük meydanların bulunduğu illerdeki vatandaşlara da havayoluyla seyahat etme ..
Bank Asya'ya Bank of New York'tan Mükemmellik Ödülü İSTANBUL - Bank Asya, Bank of New York tarafından verilen STP Mükemmellik Ödülü'ne layık görüldü. Bank Asya'dan yapılan yazılı açıklamada,..
Yıldırım: Türkiye'de her vatandaşımız uçağa binene kadar projemizi devam ettireceğiz ADANA - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Atlasjet'in sefere koyduğu dolmuş uçaklar sayesinde bölgesel ha..
"Enflasyon hedefini giyim kurtaracak" İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, nisan ayında yaşanan beklenmedik enflasyon artışının suçlus..
Veterinerler: Deli dana tehlikesi sürüyor İngiltere Sağlık Bakanlığı’nın deli danalı kan ürünlerini ithal ettiği ülkeler arasında Türkiye’nin de olduğunu açıklaması üzerine başlayan deli dana..
Erzurum'da evin toprak damı çöktü: 2 ölü Erzurum'un Aşkale ilçesinde bir evin toprak damının çökmesi sonucu anne ile 2 yaşındaki çocuğu öldü, 3 kişi yaralandı.
Yediği dayağı cep telefonuna kaydetti İzmir'de 8 ay önce evlenen ve kocasından dayak yediğini iddia ederek boşanma davası açan kadın, yediği dayağı cep telefonunun kamerasına kaydederek mahke..
ABD ile Rusya arasında ikinci soğuk savaş başlıyor Amerika’nın enerji konusunda Rusya’nın etkisini kırma yolunda Orta Asya’da yaptığı girişimler, Rus basını tarafından "ikinci soğuk savaş baş..
Bakan Şener: Biz parlamento olarak üzerimizde seçim baskısı hissetmiyoruz EDİRNE - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, vatandaşların erken seçim istemediğini belirterek, "B..
AKP'li Boyraz: Huzur ve barış ortamından rahatsız olanlar, terörü hortlatmaya çalışıyor TOKAT - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tokat İl Başkanı Mustafa Boyraz, huzur ve barış ortamında..
Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) yarın yapılacak ANKARA - Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) yarın yapılacak. KPDS'ye, yabancı dil ..
Pil ve akümülatörlerin ithalatına ilişkin standardizasyon tebliği yayımlandı ANKARA - Pil ve akümülatörlerin ithalatına ilişkin standardizasyon tebliği yayımlandı. Dış Ticaret Müsteşarlığı'..
CHP'den Erdoğan'a "Yolsuzluk" sorusu ANKARA - CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin, Türkiye'nin en yoksul ve geri kalmış ili Hakkari'de yol, inşaat ve onarım ihalelerinde ortaya atılan yolsuzlu..
Asım Kocabıyık'a fahri doktora unvanı İSTANBUL- İstanbul Üniversitesi (İÜ) tarafından, Borusan Holding Kurucu Başkanı ve Asım Kocabıyık Kültür ve Eğitim Vakfı (AKKEV) Yönetim Kurulu Başkanı A..
Yurtta hava durumu/ Yağışlı havanın yurdun büyük bir bölümünde etkisini sürdürmesi bekleniyor İSTANBUL - Yağışlı havanın yurdun büyük bir bölümünde etkisini sürdürmesi bekleniyor. Sağanak ve ..
Şeker Yatırım, 'Yurtdışı Borsalar' online işlem modülünü hizmete sundu İSTANBUL - Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Türkiye sermaye piyasalarında bir ilki gerçekleştirerek uluslararası bin..
Nihai kullanıcı için ithalat yapana vergi kolaylığı ANKARA - Nihai kullanıcıya devretmek için ithalat yapan ithalatçı da indirimli gümrük vergisi ve teminat uygulamasından yararlanacak. Gümr..
TEB'den kredi kartıyla çekilen nakit avans borcuna taksitlendirme İSTANBUL - TEB, nakit ihtiyacını karşılamak için kredi kartından kredi kullanan müşterilerinin, nakit avans borcunu avantajlı..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9