22 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

22 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Orhan Aldıkaçtı hayatını kaybetti İSTANBUL - Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fa..
Bulgar Pironkova İstanbul Cup kortlarını beğenmedi Sony-Ericsson WTA İstanbul Cup Tenis Turnuvası, ana tablo birinci tur maçları bugün başladı. Tekstilkent Arena'da gerçekleştirilen turnuvanı..
`Danıştay saldırısını gerçekleştirenleri tanımıyoruz' Vatansever Kuvvetler Güç Birliği (VKGB) Genel Başkanı Taner Ünal, kendisine yöneltilen iddiaların bir komplodan ibaret olduğunu, Danışta..
BDDK Başkanı Bilgin: Türk bankacılığının geleceği, KOBİ kredileri ve mortgage olacak ISPARTA - Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Tevfik Bilgin, Küçük ve Orta Büyüklüktek..
VOB, günü 97.4 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 97 milyon 421 bin 251 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alını..
Toplam borç stoku nisan sonu itibariyle 332.9 milyar YTL oldu ANKARA - Merkezi Yönetim toplam borç stoku 30.04.2006 tarihi itibariyle 332,9 milyar YTL olarak gerçekleşti. Hazine tarafından ya..
Batı Anadolu'da yaşanan elektrik kesintisi hayatı olumsuz etkiledi İZMİR - Batı Anadolu'da yaşanan elektrik kesintisi hayatı olumsuz etkiledi. İzmir ve Ege'nin kıyı kesimindeki yerleşim yerl..
El Kaide davasında 4 sanık tahliye edildi İSTANBUL - Terör örgütü El Kaide'nin Türkiye yapılanması içinde faaliyet gösterdikleri, İstanbul'da 15 ve 20 Kasım 2003 tarihlerindeki bombalı saldır..
Bulgaristan, Türk balıkçı teknesine el koydu, 10 balıkçı gözaltında SOFYA - Bulgaristan sahil güvenlik ekipleri, Bulgar karasularını ihlal ettiği ve kaçak balık avlandığı gerekçiyle bir Türk ..
Salı günü (23 Mayıs 2006) için geçerli MB döviz kurları ANKARA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 23 Mayıs 2006 tarihi için gösterge niteliğindeki döviz kurlarını açıkladı. Buna göre, dolar ..
Uluslararası piyasada petrol 68 doların altına indi, altın ve bakır da düşüyor LONDRA - Uluslararası piyasalarda petrol fiyatları 68 doların altına indi. Altın, bakır ve gümüşün fiyatı da düş..
THY, petrol ve dövizdeki aşırı değer artışını fiyatlarına yansıtmayacak İSTANBUL - Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, petrol fiyatlarının yükselmesinden ve dövizdeki dalgalanma..
Turkcell'de yeni yönetim belirlendi/ Sonera, muhalefet şerhi koydu İSTANBUL - Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin yeni yönetim kurulu belirlendi. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin bugün..
Ecevit'in uyutulması için verilen ilaçlar kesildi DSP Onursal Başkanı ve eski Başbakan Bülent Ecevit'in uyutulması için verilen ilaçların kesilmesi ile birlikte ilaçların etkisinin ortadan k..
Piyasalar ciddi kayıp yaşıyor /İMKB, 6 ay geri gitti/ Endeks, 3293 puan yitirdi: 36351/ Dolar ve faiz yükselişte İSTANBUL - Borsa, moralsiz başladığı günde tarihi düşüşlerinden birini yaşadı...
Okulların açılışı 18 Eylül'e ertelendi ANKARA - 2005-2006 eğitim-öğretim yılının sona erme tarihinin 19 Haziran'a uzatılması nedeniyle gelecek eğitim-öğretim yılının açılışı 11 Eylül yerine, ..
Deutsche Bank: IMF'nin hükümeti önlem almaya ikna etmesi piyasalar için olumlu LONDRA - Uluslararası yatırım bankası Deutsche Bank'a göre, Uluslararası Para Fonu'nun (IMF), hükümeti ekonomik ..
OECD toplantıları yarın başlıyor, Türkiye'yi Bakan Unakıtan temsil edecek PARİS - Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü'nün (OECD) yıllık olağan bakanlar konseyi toplantıları 23-24 Mayıs tari..
Alkim Kimya, yabancı ortak arıyor İSTANBUL - Alkim Alkali Kimya A.Ş, stratejik ortak bulunmasına yönelik Raymond James Yatirim Menkul Kiymetler firmasıyla anlaşma imzaladı. Alkim tarafından b..
Albaraka Türk'e, The Bank of New York'tan "Mükemmellik Ödülü" İSTANBUL - Amerika Birleşik Devletleri'nin en eski bankalarından The Bank of New York 2005 yılında SWIFT üzerinden gerçekleştiril..
Bakan Şener: Piyasalardaki dalgalanma bugünlerde durur ANKARA - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, piyasalarda yaşanan dalgalanmanın belli sınırlar içinde kaldığını belirt..
Alkim, yabancı ortak arıyor İSTANBUL - Alkim Alkali Kimya A.Ş, stratejik ortak bulunmasına yönelik Raymond James Yatirim Menkul Kiymetler firmasıyla anlaşma imzaladı. Alkim tarafından borsaya..
Peter Brook biletleri açık artırmada 15. Uluslararasi İstanbul Tiyatro Festivali ve Tiyatro Olimpiyatları tam gaz devam ediyor ve gerçek anlamıyla tiyatronun kalbi şu sıralarda yedi tepeli şe..
Ödül töreninde ödüllü yazarı unuttular Sait Faik Abasıyanık'ın doğumunun 100. yılı kutlanıyor malumunuz. Dolayısıyla anmalar da bir başka anlam kazanmış, daha bir coşkulu yapılır olmuştu. Ama..
Bingöl'de mayın tuzağı: 1 asker yaralı Bingöl'ün Ilıcalar Beldesin'de Jandarma Karakolu'na ait pusu mevzisine PKK'lı teröristlerin yerleştirdiği mayının patlaması sonucu 1 asker yaralandı
MasterCard'a teknoloji ödülü İSTANBUL - MasterCard temassız ödeme programı, "en önemli uygulama" ve "yılın vizyonu" ödüllerini aldı. Card Technology Dergisi tarafından San Francisco'da gerçe..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10