20 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

20 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aslan'ın YÖK'e de saldırıda bulunacağı iddiası yalanlandı Danıştay 2. Daire Başkanı ve üyelerine yönelik silahlı saldırı olayıyla ilgili gözaltında tutulan avukat Alparslan Arslan'ın bağlantı..
Kamyonla insan ticareti katliama dönüştü: 44 ölü Osmaniye'de, içinde Afganistan ve Bangladeş uyruklu kaçakların bulunduğu kamyonun TIR'a çarpması sonucu 44 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı. ..
Adana halkı futbol için ayaklanmalı Adana’nın bilim elçisi Prof. Dr. Oktay Kadayıfçı, Adana futbolunun düştüğü durumdan büyük elem duyduğunu söyledi.
Runje imzaya geliyor sırada Radonjiç var Beşiktaş yönetiminin her konuda anlaşmaya vardığı Hırvat kaleci Vedran Runje, pazartesi günü İstanbul’a gelerek sözleşme imzalayacak.
BJK’nın kurucusu Fetgeri, anıldı Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün kurucularından ve eski başkanlarından Ahmet Fetgeri Aşeni, Kocaeli’nin Gölcük ilçesindeki mezarı başında anıldı.
Oscar Cordoba İstanbul’da kalabilir Teknik direktör Jean Tigana istemediği için Beşiktaş’tan gönderilen Oscar Cordoba’ya Avrupa’dan ve Türkiye’den transfer teklifleri yağdığı belirtildi.
Rapid, Pancu için geliyor Beşiktaş’ın sezon ortasında Rapid Bükreş takımına kiraladığı Daniel Pancu, önceki akşam Romanya Ligi şampiyonluk kupasını kaldırdı.
Unakıtan: Türkiye artık dünya piyasalarıyla entegre olmuş ve bunu büyük ölçüde başarmıştır MUĞLA - Türkiye Tekstil İşverenleri Sendikası'nın Marmaris'te düzenlediği "Tekstil sektöründe derinl..
IMF'de Krueger'in yerine John Lipsky atandı Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Rodrigo de Rato, Anne Krueger'in yerine, JP Morgan Yatırım Bankası Başkan Yardımcısı John Lipsky'yi, IMF Birin..
Mirror Gazetesi İstanbul'a övgü yağdırdı İngiltere'nin en çok okunan gazeteleri arasında yer alan Daily Mirror, İstanbul'a övgüler yağdırdı, "Londra bir kasabayken burası metropoldü" denilen ..
Anavatan Partisi'nin 23. kuruluş yıldönümü ANKARA - Anavatan Partisi'nin 23. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Genel Başkan Erkan Mumcu ve partililer Anıtkabir'i ziyaret etti. Mumcu, Atatürk'ün..
Bankalara borçlu tüketici sayısı 5.8 milyona yükseldi Bankalara bireysel kredi borcu bulunan tüketici sayısı 2005 yılı sonunda 5.8 milyona yaklaşırken, bankaların yasal takibe aldığı borçlu s..
Bakan Çoşkun: Yılların birikimiyle çarpık yapılaşmış bir şeyi düzeltmek fevkalade zor İZMİR - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Büyük Mağazalar Yasa Taslağı'nın şu anda Başbakanlık Kanun v..
AKP'li Ergün: Partimize mensup yöneticiler yaşanan sıkıntıların üstesinden gelmek için çalışıyor DENİZLİ - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardı..
EÜ İletişim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mustafa Durmaz, vefat etti İZMİR - Ege Üniversitesi (EÜ) İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölüm Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Durmaz, v..
Rus Gazprom şirketi Orta Asya-Merkez gaz boru hattının modernizasyonunu yapacak TAŞKENT - Rus Gazprom şirketinin ülke üzerinden geçen Orta Asya-Merkez gaz boru hattını modernize ederek, yıllı..
DSP'li Sezer: Sayın Ecevit buradan çok sağlıklı bir şekilde çıkabilecek ANKARA - DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, eski Başbakan Bülent Ecevit'in sağlık durumunda ameliyatının ardından herhangi b..
Ecevit'in sağlık durumu/ GATA: Tedavi sürüyor, sağlık durumundaki mevcut durum devam ediyor ANKARA - Eski Başbakan Bülent Ecevit'in sağlık durumunda bir değişiklik olmadığı bildirildi. Ecevi..
Arınç: Kimse bu ülkede kargaşa çıkaramaz, bunda muvaffak olamaz, kimse milletimizi birbirine düşüremez ANKARA - TBMM Başkanı Bülent Arınç, tüm kurumlarıyla dimdik ayakta olan devletin, gelen ..
Sinop'ta 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi SİNOP - Sinop açıklarında Rihter Ölçeği'ne göre 4.6 büyüklüğünde hafif şiddette bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi (BÜ) Kandilli Ra..
Erdoğan: Eleştiri başka şeydir hakaret başka şeydir, hakaret Türk milletinin evlatlarına, şahsına asla yakışmaz ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eleştiri ve hakaretin birbirinden farkl..
Yurtta hava durumu/ Hava sıcaklığı tüm yurtta 2-4 derece artacak İSTANBUL - Tahminlere göre, yurt geneli az bulutlu ve açık, zamanla kuzey ve doğu kesimler parçalı bulutlu, öğle saatlerinden ..
Dünya Ekonomik Forumu, Mısır'ın Şarm EL Şeyh kentinde bugün başlıyor ŞARM EL ŞEYH - Dünya Ekonomik Forumu, Mısır'ın Şarm EL Şeyh kentinde bugün başlıyor. 50 ülkeden çok sayıda devlet adamı, p..
Danıştay 2. Daire Başkanı ve üyelerine yönelik silahlı saldırının soruşturması sürüyor/ 7 kişi gözaltında ANKARA - Danıştay 2. Daire Başkanı ve üyelerine yönelik silahlı saldırının ardından ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10