14 Mayıs 2006 Pazar Günü Haberleri

14 Mayıs 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Başesgioğlu resmi ziyaret için Çin'de PEKİN - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu resmi ziyarette bulunmak üzere Çin'in başkenti Pekin'e geldi. Bakan Başesgioğlu ve bera..
Fener Rum Patriği İtalya'da/ Patrik Yossif'in kemikleri Fener Rum Patrikhanesi'ne dönecek ROMA - Fener Rum Patriği Bartholomeos, özel bir uçakla geldiği İtalya'nın Floransa kentinde Belediye ..
Sayısal Loto yine devretti, tahmini ikramiye 4 milyon YTL ANKARA - Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto'nun dün akşam yapılan çekilişinde numaraları doğru bilen yine çıkma..
Baykal: Enflasyon 24 aydır düşmeye direniyor ANTALYA - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, enflasyonun 24 aydır düşmeye direndiğini söyledi. Antalya Elektrikçiler Odası'nın yeni binasının açılış ..
Afyon'da "Şeker Fabrikaları Satılmasın" mitingi düzenlendi AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'da Şeker-İş Sendikası ve çeşitli sivil toplum örgütlerince "Şeker Fabrikaları Satılmasın" mitingi dü..
Atatürk Havalimanı'nda yeni CIP Salonu hizmete girdi İSTANBUL - Türk Hava Yolları'nın (THY) Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, TAV Yatırım Holding tarafından yaptırılan ve primeclas..
TSE, 11 firmanın sözleşmelerini feshetti ANKARA - Türk Standartları Enstitüsü (TSE), 11 firmanın sözleşmesini çeşitli tarihlerden geçerli olmak üzere feshetti. Konuya ilişkin duyuru, Resmi G..
TKİ, bayilik sistemi uygulamasını bu yıl da sürdürecek ANKARA - Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Genel Müdürlüğü yeni sezonda kömür dağıtımının zamanında ve sağlıklı yapılabilmesi için, geçtiğ..
PSA Peugeot-Citroen Başkanı Folz: Türkiye'de işler iyiye gidiyor PESCARA - PSA Peugeot-Citroen Başkanı J. Martin Folz, Türkiye'de işlerin iyiye gittiğini, gelişmelerin uzun dönemde de iyi gör..
Rahip Santaro cinayetinde yargılama yarın başlıyor TRABZON - Trabzon'da Sancta Maria Kilisesi Rahibi Andrea Santaro'nun katil zanlısı O.A'nın yargılanmasına, yarın Trabzon Ağır Ceza Mahkemesi..
Türkiye'de konut ısıtmacılığına uygun 92 jeotermal enerji sahası var ANKARA - Türkiye'de jeotermal enerjiyle konut ısıtmacılığına uygun 92 saha bulunduğunu bildiren Enerji ve Tabii Kaynaklar ..
Bakan Unakıtan ve kızı, Sabah Gazetesi'ne tazminat davası açtı ANKARA - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve kızı Zeynep Basutcu Unakıtan, "Kafa karıştıran ziyaretler, bir garip inkar" başlıklı ha..
Ruhsatlı tarım ilacında AB ve G-7 şartı var ANKARA - Tarım ve Köyişleri Mehdi Eker, Türkiye'de ilk kez ruhsatlandırılacak aktif maddeli bitki koruma ürünlerinin, mutlaka AB veya G-7 ülkelerin..
2006 sonunda Azerbaycan'dan doğalgaz ithalatına başlanacak ANKARA - Azerbaycan'dan doğalgaz ithalatına 2006 yılı sonunda başlanacak. Doğalgaz depolama tesisleri ile ilgili çalışmalar ise sürü..
Cumhurbaşkanı Sezer: Tarımda sorunların aşılması devletin ve ulusun ortak sorumluluğu ANKARA - Tarım sektörünün içinde bulunduğu sorunların aşılmasının yalnızca geçimini tarımdan elde eden yu..
Enerji Bakanı Güler: Normal işletme sırasında nükleer santraller zararsız, önleme gerek yok ANKARA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, nükleer santrallerin, normal işletmeleri sır..
Sağlık Bakanı: Elektromanyetik cihazlar ve baz istasyonları ile bazı hastalıklar arasında ilişki yok ANKARA - Elektromanyetik cihazlar, elektrikli cihazlar, cep telefonu, baz istasyonu ve kab..
DSP lideri Sezer: Türk tarımının bilim ve teknolojiyle yeniden yapılandırılması şart ANKARA - Türk tarımının bilimle, teknolojiyle ve sermayeyle buluşturularak yeniden yapılandırılması gerekt..
DYP lideri Ağar: Siyaset üretemeyenler milleti, 'kırk katır mı, kırk satır mı' arasında tercihine zorluyorlar İSTANBUL - DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Bugünkü siyasette gerçekler üzerinden ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9